Чорноморець – Рух. Де дивитися онлайн матч Першої ліги України

В Одесі відбудеться матч 23-го туру української Першої ліги

Чорноморець – Рух. Де дивитися онлайн матч Першої ліги України
© ФК Чорноморець

У суботу, 11-го липня, відбудеться матч 23-го туру української Першої ліги, в якому одеський «Чорноморець» прийматиме львівський «Рух».

Поєдинок пройде в Одесі на стадіоні «Чорноморець». Стартовий свисток пролунає о 20:30.

«Чорноморець» – «Рух». Прогноз і анонс на матч Першої ліги чемпіонату України

Зустріч в Одесі можна в прямому ефірі подивитися на телеканалі «Футбол 2».

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 11.07.2020 22:01
    0
    Якщо тренер Руху робить заміну \№26 Раті\ а гравець в простій ситуації "привозить гол своїй команді" і він його знову міняє а підсумок простий і гравець і тренер не на своєму місці. Профукали місце в АПЛ
    osso
      osso, 11.07.2020 21:35
    0
    Никто нехотел бежать. Рух больше потерял, чем Черноморец приобрел.
    Но Черноморец полюбэ долго не задержится в первой лиге.
    И все эти Рухи, Ингульцы, Балканы, не в обиду этим клубам, так и останутся на уровне 1 лиги. Да бывают исключения. Как для меня это Александрия. Как для меня это команда пример... Для всех авторских команд.
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 11.07.2020 18:43
    -1
    osso, 09.07.2020 14:02
    Черноморец Чемпион!
    ... чемпiньйон Монголii ?
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 11.07.2020 18:41
    -1
    FidanFCCO, 11.07.2020 17:43
    Рух это никто,Черноморец вперёд!!!
    Черноморец це шо таке...?
    FidanFCCO
      FidanFCCO, 11.07.2020 17:43
    -1
    Рух это никто,Черноморец вперёд!!!
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 09.07.2020 14:06
    -7
    Редкий случай когда я за ЧО. Хватит и 0:0.
    osso
      osso, 09.07.2020 14:02
    -3
    Черноморец Чемпион!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 09.07.2020 13:40
    -10
    За РУХ, вперед, рідненькі ! Треба перемагати !
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 11.07.2020 22:01
    0
    Якщо тренер Руху робить заміну \№26 Раті\ а гравець в простій ситуації "привозить гол своїй команді" і він його знову міняє а підсумок простий і гравець і тренер не на своєму місці. Профукали місце в АПЛ
    osso
      osso, 11.07.2020 21:35
    0
    Никто нехотел бежать. Рух больше потерял, чем Черноморец приобрел.
    Но Черноморец полюбэ долго не задержится в первой лиге.
    И все эти Рухи, Ингульцы, Балканы, не в обиду этим клубам, так и останутся на уровне 1 лиги. Да бывают исключения. Как для меня это Александрия. Как для меня это команда пример... Для всех авторских команд.