Барселона виграла каталонське дербі завдяки голу Суареса

«Еспаньол» офіційно оформив виліт до Сегунди

846
0

Нескоро ми побачимо чергове Каталонське дербі! Після поразки на «Камп Ноу» «Еспаньол» втратив навіть теоретичні шанси на збереження місця у вищому дивізіоні іспанського футболу. Наступний сезон команда розпочне в Сегунді.

«Барселона» володіла перевагою, але до перерви забити у ворота суперника не змогла. Зате випади гостей були небезпечні, і Дідак Віла навіть перевірив на міцність каркас воріт тер Штегена.

Другий тайм почався з двох червоних карток. Обидві футболісти отримали за схожі порушення. І Фаті, і Лосано йшли прямою ногою і влучили в ногу суперника. Арбітр в кожному випадку дивився повтор - і вилучав грубіянів. А потім господарі дотиснули-таки «Еспаньол». Грізманн п'ятою вивів на удар Мессі, але той влучив у захисника. М'яч відскочив до Суареса, которий в дотик з лінії воротарського пробив під штангу - 1:0.

Мінімальна перемога дозволила «Барсі» набрати 76 очок і на відстань 1 бала підібратися до лідера, «Реала» (втім, у мадридців ще й матч в запасі). У наступному турі «синьо-гранатові» їдуть в гості до «Реалу Вальядолід». «Еспаньол» з 24-ма очками залишився на останній сходинці турнірної таблиці. 12 липня команда приймає «Ейбар».