08.07.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Маліновський зробив асист і допоміг Аталанті вийти в топ-3

Український хавбек вийшов на заміну і допоміг перемогти

Маліновський зробив асист і допоміг Аталанті вийти в топ-3
© twitter.com/atalanta_bc

У матчі 31-го туру чемпіонату Італії «Аталанта» на своєму полі приймала «Сампдорію» і здобула непросту перемогу з рахунком 2:0.

Український півзахисник Руслан Маліновський вийшов на заміну на 70-й хвилині і через 5 хвилин зробив результативну передачу на Рафаеля Толоя.

До матчу «Інтера» команда Джан П'єро Гасперіні піднялася на третє місце. «Аталанта» з рестарту сезону виграла 6 поєдинків поспіль.

Чемпіонат Італії. 31-й тур.

Аталанта - Сампдорія 2:0
Голи: Толой, 75, Мюріель, 85

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(15 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    pricolist
      pricolist, 09.07.2020 02:41
    +4
    Andy_P, 09.07.2020 02:17
    Вроде написано "Украинский полузащитник Руслан Малиновский вышел на замену на 70-й минуте и через 5 минут сделал результативную передачу на Рафаэля Толоя."??? Муриель при чём? Я сам матч не видел.
    он перепутал моменты. сначала малиновский навесил и с его передачи забили. потом он вновь подавал с углового, защитник выбил на соперника и муриэль забил
    Andy_P
    online
      Andy_P, 09.07.2020 02:17
    +2
    Ara Bara, 09.07.2020 01:41
    Ассист это громко сказано. Подал угловой который выбили на Муриэля
    Вроде написано "Украинский полузащитник Руслан Малиновский вышел на замену на 70-й минуте и через 5 минут сделал результативную передачу на Рафаэля Толоя."??? Муриель при чём? Я сам матч не видел.
    Ara Bara
      Ara Bara, 09.07.2020 01:41
    -9
    Ассист это громко сказано. Подал угловой который выбили на Муриэля
    adidas77
    online
      adidas77, 09.07.2020 01:35
    +7
    В очередной раз, один из лучших игроков команды, удостаивается 20 минут на поле...
    И при этом делает своё дело!
    Респект Руслан!
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 09.07.2020 01:07
    +8
    Найкрутіше це те що теоретично Аталанта може взяти чемп, бо у Юве 4 матчі з 7ми з командами топ 10, три з яких у топ5, тобто з головними конкурентами. Сценарій фантастичний, але було б прикольно)
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 09.07.2020 01:07
    +8
    Найкрутіше це те що теоретично Аталанта може взяти чемп, бо у Юве 4 матчі з 7ми з командами топ 10, три з яких у топ5, тобто з головними конкурентами. Сценарій фантастичний, але було б прикольно)
    adidas77
    online
      adidas77, 09.07.2020 01:35
    +7
    В очередной раз, один из лучших игроков команды, удостаивается 20 минут на поле...
    И при этом делает своё дело!
    Респект Руслан!
    pricolist
      pricolist, 09.07.2020 02:41
    +4
    Andy_P, 09.07.2020 02:17
    Вроде написано "Украинский полузащитник Руслан Малиновский вышел на замену на 70-й минуте и через 5 минут сделал результативную передачу на Рафаэля Толоя."??? Муриель при чём? Я сам матч не видел.
    он перепутал моменты. сначала малиновский навесил и с его передачи забили. потом он вновь подавал с углового, защитник выбил на соперника и муриэль забил
    Andy_P
    online
      Andy_P, 09.07.2020 02:17
    +2
    Ara Bara, 09.07.2020 01:41
    Ассист это громко сказано. Подал угловой который выбили на Муриэля
    Вроде написано "Украинский полузащитник Руслан Малиновский вышел на замену на 70-й минуте и через 5 минут сделал результативную передачу на Рафаэля Толоя."??? Муриель при чём? Я сам матч не видел.