ФОТО. Рожеве життя! Вірер в стильному купальнику розслабляється в басейні

Італійська біатлоністка продовжує радувати шанувальників

ФОТО. Рожеве життя! Вірер в стильному купальнику розслабляється в басейні
© Instagram. Доротея Вірер

Біатлоністка збірної Італії Доротея Вірер, яка за підсумками минулого сезону вдруге поспіль виграла загальний залік Кубка світу, в черговий раз порадувала своїх підписників гарячим знімком.

Цього разу 30-річна спортсменка опублікувала фото, на якому вона в стильному купальнику розслабляється в басейні.

 

 

Дивіться також: ФОТО. Вірер в купальнику позаймалася йогою на дошці для серфінгу

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dadlismit
      dadlismit, 08.07.2020 14:16
    +2
    BekXan, 08.07.2020 13:14
    Какая то баба на матрасе не более.По накуриваются а потом заголовки ставят,
    Эта "баба" на матраце может похвалиться большими достижениями в мировом биатлоне. Если тебе не нравится, можешь зайти на соседний сайт, там "сногсшибательная" Бондарь на пляже загорает
    dimando560
      dimando560, 08.07.2020 14:09
    -1
    Спорт в погоне за траффиком всё больше стает гамном((
    tima fialko
      tima fialko, 08.07.2020 13:35
    -4
    Така красуня,а все одна та одна... -Тётя,а почему ты не замужем?
    -Никто меня не берёт,деточка.
    -А ты у всех спрашивала?
    R1d3r
      R1d3r, 08.07.2020 13:24
    +5
    BekXan, 08.07.2020 13:14
    Какая то баба на матрасе не более.По накуриваются а потом заголовки ставят,
    Баба на матрасе у тебя в колхозе, а это девушка.
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 08.07.2020 13:17
    -1
    Подеревянський:
    "А де цицьки? Де срака? Я етого не люблю."
    BekXan
      BekXan, 08.07.2020 13:14
    -5
    Какая то баба на матрасе не более.По накуриваются а потом заголовки ставят,
    R1d3r
      R1d3r, 08.07.2020 13:24
    +5
    BekXan, 08.07.2020 13:14
    Какая то баба на матрасе не более.По накуриваются а потом заголовки ставят,
    Баба на матрасе у тебя в колхозе, а это девушка.
    dadlismit
      dadlismit, 08.07.2020 14:16
    +2