Олег САЛЕНКО: «Динамо має вигравати за рахунок бренду і майстерності»

Спеціаліст поділився очікуваннями від поєдинку киян проти «Ворскли» у фіналі Кубка України

Олег САЛЕНКО: «Динамо має вигравати за рахунок бренду і майстерності»
© ФК Динамо Київ. Олег Саленко

Колишній форвард київського «Динамо» Олег Саленко поділився очікуваннями від майбутнього фіналу Кубка України, в якому «Динамо» зіграє проти «Ворскли».

«Відомо, що Юра Максимов послав на останню гру в чемпіонаті другий склад. Тому що всі, хто готується, вже конкретно готуються до гри з «Динамо». А «Динамо» буде після «Шахтаря». І ось за рахунок «фізики» Максимов хоче зараз зрівняти шанси.

Що зможе пред'явити «Динамо»? «Динамо» це — бренд і майстерність. І за рахунок цього кияни повинні вигравати», — заявив Саленко в ефірі програми «Футбольний формат».

Фінал Кубка України «Динамо» — «Ворскла» відбудеться в Харкові на ОСК «Металіст» у середу, 8-го липня, о 21:30 за київським часом.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Динамо Київ від Шурика

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dgurkis
    online
      dgurkis, 08.07.2020 17:41
    +1
    С кем угодно могу поспорить, если выиграют, то только с пеналем или красной....
    А были в этом сезоне "чистые" победы, кто знает?
    dgurkis
    online
      dgurkis, 08.07.2020 17:39
    +1
    Бренди? А вискарика накатить? А водочки для обводочки?
    Shchebet
      Shchebet, 08.07.2020 17:23
    0
    Выиграет. Без пенальти и вопросов!
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 08.07.2020 13:55
    0
    alex13, 08.07.2020 13:49
    Динамо никому ничего не должно!
    ты так отвечаешь, как-будто феминистический бред услышал.
    alex13
      alex13, 08.07.2020 13:49
    0
    Динамо никому ничего не должно!
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 08.07.2020 12:39
    +2
    за счет бренда --- мне хватило победы за счёт бренда в матче с колосом.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 08.07.2020 12:39
    +2
    за счет бренда --- мне хватило победы за счёт бренда в матче с колосом.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 08.07.2020 17:41
    +1
    С кем угодно могу поспорить, если выиграют, то только с пеналем или красной....
    А были в этом сезоне "чистые" победы, кто знает?
    dgurkis
    online
      dgurkis, 08.07.2020 17:39
    +1
    Бренди? А вискарика накатить? А водочки для обводочки?
    Shchebet
      Shchebet, 08.07.2020 17:23
    0
    Выиграет. Без пенальти и вопросов!
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 08.07.2020 13:55
    0
    alex13, 08.07.2020 13:49
    Динамо никому ничего не должно!
    ты так отвечаешь, как-будто феминистический бред услышал.
    alex13
      alex13, 08.07.2020 13:49
    0
    Динамо никому ничего не должно!