ФОТО. Болт вперше показав свою дочку. Її звуть Блискавка

Володар світових рекордів у бігу на 100 і 200 м відчуває себе щасливим батьком

ФОТО. Болт вперше показав свою дочку. Її звуть Блискавка
© ria.ru, Усейн Болт

Легендарний ямайський спринтер Усейн Болт показав фото своєї дочки, яка народилася в травні. Восьмикратний олімпійський чемпіон опублікував в твіттері фотографію дівчинки і написав, як її звати.

«Олімпія Лайтнінг (Lightning в перекладі з англійської «блискавка» - прим.) Болт», - підписав знімок Усейн.

Додамо, що маму Олімпії звати Казі Беннетт, 7 липня їй виповнилося 30 років.

Найбільш заплюсованний коментар під цим постом від Серени Вільямс, дочка якої також носить ім`я Олімпія.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 08.07.2020 15:50
    -1
    REALIST, 08.07.2020 15:44
    розмова взагалі-то про доньку Болта .... і так, її батько Усейн міг би сьогодні здорово допомогти динамівцям в фінальному матчі кубка, але нажаль там на флангах будуть грати сонні мухи!...
    Ви бачили, як Болт у футбол грає? Мені довелося декілька років тому, коли його запросили зіграти за збірну світу. Людина наче в космосі себе почувала. З того часу він тренувався з проф. клубом, однак мабуть то все ж не його
    REALIST
    online
      REALIST, 08.07.2020 15:44
    +2
    Роман Порывай, 08.07.2020 15:40
    Казалось бы, разговор о Болте , но кому то везде ДК мерещится
    розмова взагалі-то про доньку Болта .... і так, її батько Усейн міг би сьогодні здорово допомогти динамівцям в фінальному матчі кубка, але нажаль там на флангах будуть грати сонні мухи!...
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 08.07.2020 15:40
    -1
    REALIST, 08.07.2020 15:32
    ...в Динамо К. може спокійно брровку закрити - там теж нема футболістів, одні атлети "которые умирают на поле"
    Казалось бы, разговор о Болте , но кому то везде ДК мерещится
    Роман Порывай
    online
      Роман Порывай, 08.07.2020 15:39
    -1
    Саша Яковенко, 08.07.2020 13:20
    Жаль что Болт не футболист.
    Он пробовал одно время им стать, тренировался с проф. командой, но одной скорости для этого маловато
    REALIST
    online
      REALIST, 08.07.2020 15:32
    +2
    Саша Яковенко, 08.07.2020 13:20
    Жаль что Болт не футболист.
    ...в Динамо К. може спокійно брровку закрити - там теж нема футболістів, одні атлети "которые умирают на поле"
    Саша Яковенко
      Саша Яковенко, 08.07.2020 13:20
    +2
    Жаль что Болт не футболист.
    REALIST
    online
      REALIST, 08.07.2020 15:44
    +2
    Роман Порывай, 08.07.2020 15:40
    Казалось бы, разговор о Болте , но кому то везде ДК мерещится
    розмова взагалі-то про доньку Болта .... і так, її батько Усейн міг би сьогодні здорово допомогти динамівцям в фінальному матчі кубка, але нажаль там на флангах будуть грати сонні мухи!...
    REALIST
    online
      REALIST, 08.07.2020 15:32
    +2
    Саша Яковенко, 08.07.2020 13:20
    Жаль что Болт не футболист.
    ...в Динамо К. може спокійно брровку закрити - там теж нема футболістів, одні атлети "которые умирают на поле"
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 08.07.2020 13:20
    +2
    Жаль что Болт не футболист.