Олексій АНДРОНОВ: «Динамо вже було слабшим, ніж зараз»

Спеціаліст поділився спогадами про важкі часи для київської команди

Олексій АНДРОНОВ: «Динамо вже було слабшим, ніж зараз»
© Чемпіон. Олексій Андронов

Відомий російський коментатор Олексій Андронов розповів, чи пам'ятає він «Динамо» слабшим, ніж воно виглядає зараз.

«Я думаю, що було. Була катастрофічна команда за Дем'яненка і Сабо, яка побила всі антирекорди в Лізі чемпіонів. Саме як команда, оскільки за рівнем гравців вона була сильнішою за нинішню.

Було «Динамо», яке сповзло на четверте місце в чемпіонаті України за Блохіна. Тоді Ігор Суркіс сказав, що уявити собі таке не може. Тепер ми розуміємо, що таке дійсно можливо.

Як оцінювати силу «Динамо»? Через матчі з «Шахтарем» — не вийде. Через матчі з «Десною» або «Зорею»? Ми вже говорили, що «Динамо» впало за рівнем, але, повторюся, потрібно дочекатися підсумків сезону і початку наступного», — зазначив Андронов.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Динамо Київ від Шурика

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    bullyUA
      bullyUA, 08.07.2020 11:11
    0
    При Лобановском Динамо раз заняло седьмое место в чемпионате СССР.
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 08.07.2020 11:01
    +1
    сложно понять куда уже хуже... о чем он вопще говорит ? Да это навернека самое слабое Динамо за всю историю. Вдумайтесь, команда конкурирует с Десной, Зарей, Александрией ... и это гранд украинского футбола, который имеет возможности, которые этим другим и не снились... такое даже в страшном сне представить было сложно, в ЛЕ команда не может даже из гуппы выйти, с фиг пойми какими командами
    KIPR ALECS
      KIPR ALECS, 08.07.2020 10:57
    +2
    когда Динамо на 4 опустилось у нас было 3 команды уровня полуфинала ЛЕ
    ZAKARPATFAN
      ZAKARPATFAN, 08.07.2020 10:43
    +1
    Правильно, говорит, Динамо было слабее чем сейчас в то время когда при Газаеве проигрывал и Шерифу, Говерле и т. д. Но надо также сказать что с того времени футбол стал сильнее, а Динамо осталось на месте стоять. Десна, Зоря стали сильнее. Все клубы в Европе усилились классными бразилами, африканцами, бельгийцами или хорватами. А Динамо купил каких-то никому ненужных ноунеймов
    dgurkis
    online
      dgurkis, 08.07.2020 10:36
    0
    Lion, 08.07.2020 05:07
    Зачем такие сравнения, разных времен, если бы жил Днепр и Металист то динамо боролись бы за 4 место! И не известно или еще заняли бы его.
    Так вот, если бы! А так эти говнюки среди гавнюков херои сраные!
    DKFC
      DKFC, 08.07.2020 09:41
    0
    Шакалы увидели кровь ...
    fedd1979
      fedd1979, 08.07.2020 09:34
    +1
    Коли "Динамо" було четвертим, тоді були "Дніпро" і "Металіст", а не "Десна" і "Колос". Це по-перше, а по-друге, тоді позорилися в Лізі чемпіонів, а тепер - в Лізі Європи. Є різниця?
    dadlismit
      dadlismit, 08.07.2020 09:29
    0
    Зато Демьяненко утверждал, что у игроков его команды глаза горели Сейчас блеска в глазах не наблюдается, а Миха - тренер вообще сидитна лавке как печальная рыба солнце
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 08.07.2020 09:23
    0
    Представляю это дк закинуть во все те условия что назвал АА и какие там рекорды были бы, ни к селу ни к городу приплел сравнения, да и в принципе оч круто думать когда было хуже для такого клуба. Чертишо.
    axylinam
    online
      axylinam, 08.07.2020 07:07
    +1
    Этот кокошник не прав,если учитывать качество игры во внутреннем чемпионате,то нынешнее Динамо показывает удручающий футбол,который даже не всегда похож на мужской футбол нынешнее Динамо самое слабое за всю историю,причём с большим отрывом
    Zport.
      Zport., 08.07.2020 05:28
    -13
    Lion, 08.07.2020 05:07
    Зачем такие сравнения, разных времен, если бы жил Днепр и Металист то динамо боролись бы за 4 место! И не известно или еще заняли бы его.
    Зачем донбасос себе флаг США налепил?
    Zport.
      Zport., 08.07.2020 05:27
    -16
    Lion, 08.07.2020 05:07
    Зачем такие сравнения, разных времен, если бы жил Днепр и Металист то динамо боролись бы за 4 место! И не известно или еще заняли бы его.
    Донбасянин не спит, лишь бы гадить в сторону Киева . Думаешь тебе в ордло медальку дадут?
    Lion
    online
      Lion, 08.07.2020 05:07
    +8
    Зачем такие сравнения, разных времен, если бы жил Днепр и Металист то динамо боролись бы за 4 место! И не известно или еще заняли бы его.
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 08.07.2020 04:13
    +6
    Динамо Демяненка і Сабо було жахливе, але те, на що схоже теперішнє Динамо, не йде в жодне порівняння з тими. Щодо Динамо Блохіна, воно теж було далеким від ідеального, але четверте місце зайняло тільки тому, що і Металіст, і Дніпро тоді були дуже круті. Такої імпотенції у всіх лініях, як зараз, у Динамо не було ніколи за часи незалежної України - абсолютний безлад на полі, ніякоі структури гри, жодних «домашніх заготовок», і повна безнадія у очах - люди просто не знають, що їм робити на полі. А підказати немає кому - порожній погляд Михайличенка з кожною грою доводить все більше,що він абсолютною некомпетентний в тренерській роботі. Як і його помічники, доречі..
    Lion
    online
      Lion, 08.07.2020 05:07
    +8
    Зачем такие сравнения, разных времен, если бы жил Днепр и Металист то динамо боролись бы за 4 место! И не известно или еще заняли бы его.
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 08.07.2020 04:13
    +6
    Динамо Демяненка і Сабо було жахливе, але те, на що схоже теперішнє Динамо, не йде в жодне порівняння з тими. Щодо Динамо Блохіна, воно теж було далеким від ідеального, але четверте місце зайняло тільки тому, що і Металіст, і Дніпро тоді були дуже круті. Такої імпотенції у всіх лініях, як зараз, у Динамо не було ніколи за часи незалежної України - абсолютний безлад на полі, ніякоі структури гри, жодних «домашніх заготовок», і повна безнадія у очах - люди просто не знають, що їм робити на полі. А підказати немає кому - порожній погляд Михайличенка з кожною грою доводить все більше,що він абсолютною некомпетентний в тренерській роботі. Як і його помічники, доречі..
    KIPR ALECS
      KIPR ALECS, 08.07.2020 10:57
    +2
    когда Динамо на 4 опустилось у нас было 3 команды уровня полуфинала ЛЕ
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 08.07.2020 11:01
    +1
    сложно понять куда уже хуже... о чем он вопще говорит ? Да это навернека самое слабое Динамо за всю историю. Вдумайтесь, команда конкурирует с Десной, Зарей, Александрией ... и это гранд украинского футбола, который имеет возможности, которые этим другим и не снились... такое даже в страшном сне представить было сложно, в ЛЕ команда не может даже из гуппы выйти, с фиг пойми какими командами
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 08.07.2020 10:43
    +1
    Правильно, говорит, Динамо было слабее чем сейчас в то время когда при Газаеве проигрывал и Шерифу, Говерле и т. д. Но надо также сказать что с того времени футбол стал сильнее, а Динамо осталось на месте стоять. Десна, Зоря стали сильнее. Все клубы в Европе усилились классными бразилами, африканцами, бельгийцами или хорватами. А Динамо купил каких-то никому ненужных ноунеймов
    fedd1979
      fedd1979, 08.07.2020 09:34
    +1
    Коли "Динамо" було четвертим, тоді були "Дніпро" і "Металіст", а не "Десна" і "Колос". Це по-перше, а по-друге, тоді позорилися в Лізі чемпіонів, а тепер - в Лізі Європи. Є різниця?
    axylinam
    online
      axylinam, 08.07.2020 07:07
    +1
    Этот кокошник не прав,если учитывать качество игры во внутреннем чемпионате,то нынешнее Динамо показывает удручающий футбол,который даже не всегда похож на мужской футбол нынешнее Динамо самое слабое за всю историю,причём с большим отрывом
    bullyUA
      bullyUA, 08.07.2020 11:11
    0
    При Лобановском Динамо раз заняло седьмое место в чемпионате СССР.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 08.07.2020 10:36
    0
    Lion, 08.07.2020 05:07
    Зачем такие сравнения, разных времен, если бы жил Днепр и Металист то динамо боролись бы за 4 место! И не известно или еще заняли бы его.
    Так вот, если бы! А так эти говнюки среди гавнюков херои сраные!
    DKFC
      DKFC, 08.07.2020 09:41
    0
    Шакалы увидели кровь ...
    dadlismit
      dadlismit, 08.07.2020 09:29
    0
    Зато Демьяненко утверждал, что у игроков его команды глаза горели Сейчас блеска в глазах не наблюдается, а Миха - тренер вообще сидитна лавке как печальная рыба солнце
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 08.07.2020 09:23
    0
    Представляю это дк закинуть во все те условия что назвал АА и какие там рекорды были бы, ни к селу ни к городу приплел сравнения, да и в принципе оч круто думать когда было хуже для такого клуба. Чертишо.