Надшвидкий гол Морати. Атлетіко не втримав перевагу в грі з Сельтою

Вечірній матч ігрового дня іспанської Ла Ліги завершився внічию

510
0
Twitter

7 липня чемпіонаті Іспанії відбувся вечірній матч ігрового дня 35-го туру Ла Ліги.

Незважаючи на швидкий гол Альваро Морати, який відзначився вже на 1-й хвилині поєдинку, «Атлетіко» не втримав перевагу в грі з «Сельтою». У господарів поля на початку другого тайму забив Франсиско Бельтран. Гра завершилася внічию з рахунком 1:1.

Верхівка Ла Ліги: «Реал» Мадрид (77), «Барселона» (73), «Атлетіко» (63), «Севілья» (60), «Вільярреал» (54), «Хетафе» (53), «Реал Сосьєдад» (51), «Валенсія» (50), «Атлетик» (48).