На екстреній нараді. Металіст 1925 розірвав контракт з форвардом

До 2020 року Роберт Гегедош два сезони виступав за «Минай»

На екстреній нараді. Металіст 1925 розірвав контракт з форвардом
© ФК Металіст 1925. Роберт Гегедош

Сьогодні, 7 липня, в Харкові відбулася екстрена нарада за участю керівництва, засновників, а також головного тренера «Металіста 1925» Андрія Демченка.

На нараді було прийнято рішення розірвати контракт з нападаючим команди Робертом Гегедошом за згодою сторін.

Український футболіст угорського походження став гравцем «Металіста 1925» у лютому 2020 року і зіграв 3 матчі після відновлення турніру Першої ліги. Раніше два сезони виступав за «Минай» (40 матчів, 22 голи).

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Металіст 1925

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    temamx2727
      temamx2727, 08.07.2020 18:37
    0
    Стата в минае не плохая была.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 07.07.2020 22:46
    +5
    Так кардинально убирают только если футболист совершил что-то из ряда вон выходящее... Когда узнаем?
    Евгений Давиденко
    online
      Евгений Давиденко, 07.07.2020 22:44
    -5
    Напевно,прийшов на тренування без маски..
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 07.07.2020 22:27
    +5
    Не треба хлопці домислів! Я сам у шоці! Впевнений ще пояснять, буде додаткова інфа.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 07.07.2020 22:14
    -4
    Без него нападников как конь настругал.... А он играть хочет в старте...
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 07.07.2020 22:12
    -11
    Он кроме мадьярского больше языков не знает.
    DidOk
    online
      DidOk, 07.07.2020 22:01
    +6
    Чому ? Що сталось ?
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 07.07.2020 21:52
    +5
    А причина?
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 07.07.2020 21:36
    +1
    Договорняки?
    DidOk
    online
      DidOk, 07.07.2020 22:01
    +6
    Чому ? Що сталось ?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 07.07.2020 22:46
    +5
    Так кардинально убирают только если футболист совершил что-то из ряда вон выходящее... Когда узнаем?
    Mr.Frost
    online
      Mr.Frost, 07.07.2020 22:27
    +5
    Не треба хлопці домислів! Я сам у шоці! Впевнений ще пояснять, буде додаткова інфа.
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 07.07.2020 21:52
    +5
    А причина?
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 07.07.2020 21:36
    +1
    Договорняки?
    temamx2727
    online
      temamx2727, 08.07.2020 18:37
    0
    Стата в минае не плохая была.