ЛЮБЕНОВІЧ: «Зробив велику помилку, запросивши в Зорю одного футболіста»

Заступник головного тренера U-19 розповів, чому йде з команди

ЛЮБЕНОВІЧ: «Зробив велику помилку, запросивши в Зорю одного футболіста»
© ФК Зоря. Желько Любенович

Екс-гравець «Зорі» і заступник головного тренера U-19 Желько Любенович попрощався з луганським клубом, з яким розірвав контракт.

- Через 8 років я покидаю «Зорю». Мені шкода розлучатися з клубом, але це - футбольне життя. Контракт розірваний за обопільною згодою. Але ці 8 років, які я провів у клубі, завжди буду згадувати з теплотою. «Зоря» залишиться в моєму серці назавжди.

- Желько, в чому причина того, що ти залишаєш клуб?
- Я йду з «Зорі», тому що зробив велику помилку, запросивши в команду одного футболіста, і ніяк не можу пробачити себе за цю помилку. За промахи повинен хтось нести відповідальність. Я хочу вибачитися перед уболівальниками і керівництвом клубу за мої помилкові рішення. Тому я йду.

- Які твої подальші плани?
- Моя перше завдання - потрапити до групи на про-ліцензію і шукати собі іншу роботу в іншій команді.

- Чи є у тебе інші варіанти? Хоча б натякни.
- Є один варіант. Зі зрозумілих причин озвучити я його поки що не можу. Вийде чи не вийде, цього я не знаю. Однозначно буду дивитися варіанти для продовження тренерської кар'єри.

- В даний момент ти повертаєшся до Сербії?
- Так і є.

- Желько Любенович, Йован Маркоскі, Сергій Сидорчук - ті гравці, про яких футбольна громадськість говорить дуже багато хороших і добрих слів. Багато говорять про вашу порядність і чесність. Що б ти у відповідь міг сказати доброго про Україну і про «Зорю»?
- «Зоря» - мій другий дім. За вісім років, проведених тут, жодного разу нічого поганого тут не траплялося. Всі до мене ставилися добре. Я намагався теж до всіх ставитися добре. Спогади про «Зорю» і про Україну загалом залишилися винятково позитивні. За «Зорю» вболіватиму однозначно і щиро бажаю команді посісти друге місце і потрапити до кваліфікації Ліги чемпіонів.

До країни я дуже звик. До її ментальності, звичаїв.

- Будеш сумувати за Україною?
- Можливо, я ще повернуся (посміхається). Один варіант - це навчання на про-ліцензію. Другий варіант - нова робота. Я не виключаю роботу тут і сподіваюся, що моя кар'єра продовжиться в цій країні.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Зоря

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Leo Leo
      Leo Leo, 07.07.2020 15:44
    +6
    Желько жалько)
    Sunrise
      Sunrise, 07.07.2020 14:00
    +8
    dadlismit, 07.07.2020 12:17
    Может Перовича ? Сомнительного качества нападающий.
    Перович и Цвек - не его футболисты. Он сам говорил.
    Желько, спасибо за все! Удачи во всех начинаниях!
    Vsutogan
      Vsutogan, 07.07.2020 13:49
    +4
    Evgene Boykinyuk, 07.07.2020 13:41
    вообще без понятия кто это.
    Вот поэтому и уходит Желько. А Иванович никакуший был. При ВЮН пару раз на замену выходил.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 07.07.2020 13:41
    +1
    Vsutogan, 07.07.2020 13:39
    Нет никакой интриги. Футболист Иванович.
    вообще без понятия кто это.
    Vsutogan
      Vsutogan, 07.07.2020 13:39
    +2
    Evgene Boykinyuk, 07.07.2020 11:48
    интрига, что за футболист кот-го он пригласил.
    Нет никакой интриги. Футболист Иванович.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 07.07.2020 13:37
    +1
    dadlismit, 07.07.2020 12:17
    Может Перовича ? Сомнительного качества нападающий.
    ну вроде как небольшие деньги за него заплатили.
    nomah2
      nomah2, 07.07.2020 13:17
    +1
    dadlismit, 07.07.2020 12:17
    Может Перовича ? Сомнительного качества нападающий.
    Похоже на то. Серб и не очень впечатлил .
    Достойно ушёл.
    dadlismit
      dadlismit, 07.07.2020 12:17
    +1
    Evgene Boykinyuk, 07.07.2020 11:48
    интрига, что за футболист кот-го он пригласил.
    Может Перовича ? Сомнительного качества нападающий.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 07.07.2020 11:48
    +6
    интрига, что за футболист кот-го он пригласил.
    zac1310
      zac1310, 07.07.2020 11:21
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Жаль
    Sunrise
      Sunrise, 07.07.2020 14:00
    +8
    dadlismit, 07.07.2020 12:17
    Может Перовича ? Сомнительного качества нападающий.
    Перович и Цвек - не его футболисты. Он сам говорил.
    Желько, спасибо за все! Удачи во всех начинаниях!
    zac1310
      zac1310, 07.07.2020 11:21
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Жаль
    Leo Leo
      Leo Leo, 07.07.2020 15:44
    +6
    Желько жалько)
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 07.07.2020 11:48
    +6
    интрига, что за футболист кот-го он пригласил.
    Vsutogan
      Vsutogan, 07.07.2020 13:49
    +4
    Evgene Boykinyuk, 07.07.2020 13:41
    вообще без понятия кто это.
    Вот поэтому и уходит Желько. А Иванович никакуший был. При ВЮН пару раз на замену выходил.
    Vsutogan
      Vsutogan, 07.07.2020 13:39
    +2
    Evgene Boykinyuk, 07.07.2020 11:48
    интрига, что за футболист кот-го он пригласил.
    Нет никакой интриги. Футболист Иванович.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 07.07.2020 13:41
    +1
    Vsutogan, 07.07.2020 13:39
    Нет никакой интриги. Футболист Иванович.
    вообще без понятия кто это.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 07.07.2020 13:37
    +1
    dadlismit, 07.07.2020 12:17
    Может Перовича ? Сомнительного качества нападающий.
    ну вроде как небольшие деньги за него заплатили.
    nomah2
      nomah2, 07.07.2020 13:17
    +1
    dadlismit, 07.07.2020 12:17
    Может Перовича ? Сомнительного качества нападающий.
    Похоже на то. Серб и не очень впечатлил .
    Достойно ушёл.
    dadlismit
      dadlismit, 07.07.2020 12:17
    +1
    Evgene Boykinyuk, 07.07.2020 11:48
    интрига, что за футболист кот-го он пригласил.
    Может Перовича ? Сомнительного качества нападающий.