Льюїс ХЕМІЛТОН: «Я нікого не змушував ставати на коліно перед гонкою»

Пілот Мерседеса заперечує, що просив про це

Льюїс ХЕМІЛТОН: «Я нікого не змушував ставати на коліно перед гонкою»
© f1i.com

Пілот Мерседеса Льюїс Хемілтон є активним учасником акцій Black Lives Matter, а перед стартом сезону Формули-1 більшість пілотів стали на коліно в знак підтримки боротьби з расизмом.

Однак Шарль Леклер, Макс Ферстаппен, Кімі Райкконен, Данило Квят, Карлос Сайнс і Антоніо Джовінацці цього не зробили.

«Я не знаю всіх причин, чому вони вирішили не ставати на коліно. Ніхто не повинен відчувати, що його змушують це робити. Мені здається, інформацію з цього приводу подавали не надто вірно».

«Я нікого не змушував і не просив ставати на коліно. На спільній зустрічі Ф-1 і пілотів поставили це питання. Деякі гонщики сказали, що не будуть ставати на коліна».

«Я ж сказав, що у кожного своя думка, але особисто я стану на коліно. І я вдячний тим, хто зробив це разом зі мною», - сказав Хемілтон.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sky Sports

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Александр Долматов
      Александр Долматов, 07.07.2020 17:44
    +4
    Ну и за что Люся Албона в гонке выбил, тот же вроде бы стоял на коленях перед афроанусными .
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 07.07.2020 11:29
    +10
    Я бы посоветовал тем, кто пускает слезу по убиенным неграм и поддерживает этот маразм на утеху нигерам, пожить немного в таких штатах и городах США, где преобладают жители -негры. Ну, хотя бы с месяц... Уверен на 10000% что мнение об этих обиженных резко изменилось бы...
    NM16071
      NM16071, 07.07.2020 11:21
    +5
    Проблема "расизму" не у тому, як ставляться до чорних білі, а у комплексі меншевартості чорних. Жили б у своїй Африці....
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 07.07.2020 10:40
    +11
    Шестерке неставших на колени респект - даже Квяту, хоть он русский. А вот Феттель-ариец разочаровал хоть я за его болею уже с десяток лет. Негоже белым людям становить на колени ибо нет никакого рассизма: есть преступники, убитые при задержании и цвет кожи не при чем. Сколько белых уголовников застрелили при задержании и ничего. Только нигера завалят - начинается херня на теме рассизма. Бред все это
    Stran
      Stran, 07.07.2020 10:38
    +8
    смуглым надо немного притормозить, такими темпами может родиться реакция (уже)... и всем известные события покажутся не такими трагичными.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 07.07.2020 10:38
    +10
    Я нікого не заставляв, але тих, хто не став я запам'ятав та ще ім віддячу.
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 07.07.2020 10:12
    0
    ihor35, 07.07.2020 09:59
    Не можна казати: "негри"!
    Треба: "Афронегри!"
    Прости
    (стаю на коліно)
    iravik83
      iravik83, 07.07.2020 10:00
    +5
    как заеал этот маразм все идет к тому что белые теперь будут рабами!!
    ihor35
      ihor35, 07.07.2020 09:59
    +7
    rasheed_iverson, 07.07.2020 09:54
    Скоро будемо платити податок аби негри не відчували себе неграми
    Не можна казати: "негри"!
    Треба: "Афронегри!"
    REALIST
    online
      REALIST, 07.07.2020 09:59
    +8
    Зважаючи, що першими рабами американських колоній були білі - ще не зрозуміло хто перед ким має ставати на коліно!
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 07.07.2020 09:54
    +10
    Скоро будемо платити податок аби негри не відчували себе неграми
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 07.07.2020 10:40
    +11
    Шестерке неставших на колени респект - даже Квяту, хоть он русский. А вот Феттель-ариец разочаровал хоть я за его болею уже с десяток лет. Негоже белым людям становить на колени ибо нет никакого рассизма: есть преступники, убитые при задержании и цвет кожи не при чем. Сколько белых уголовников застрелили при задержании и ничего. Только нигера завалят - начинается херня на теме рассизма. Бред все это
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 07.07.2020 11:29
    +10
    Я бы посоветовал тем, кто пускает слезу по убиенным неграм и поддерживает этот маразм на утеху нигерам, пожить немного в таких штатах и городах США, где преобладают жители -негры. Ну, хотя бы с месяц... Уверен на 10000% что мнение об этих обиженных резко изменилось бы...
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 07.07.2020 10:38
    +10
    Я нікого не заставляв, але тих, хто не став я запам'ятав та ще ім віддячу.
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 07.07.2020 09:54
    +10
    Скоро будемо платити податок аби негри не відчували себе неграми
    Stran
      Stran, 07.07.2020 10:38
    +8
    смуглым надо немного притормозить, такими темпами может родиться реакция (уже)... и всем известные события покажутся не такими трагичными.
    REALIST
    online
      REALIST, 07.07.2020 09:59
    +8
    Зважаючи, що першими рабами американських колоній були білі - ще не зрозуміло хто перед ким має ставати на коліно!
    ihor35
      ihor35, 07.07.2020 09:59
    +7
    rasheed_iverson, 07.07.2020 09:54
    Скоро будемо платити податок аби негри не відчували себе неграми
    Не можна казати: "негри"!
    Треба: "Афронегри!"
    NM16071
      NM16071, 07.07.2020 11:21
    +5
    Проблема "расизму" не у тому, як ставляться до чорних білі, а у комплексі меншевартості чорних. Жили б у своїй Африці....
    iravik83
      iravik83, 07.07.2020 10:00
    +5
    как заеал этот маразм все идет к тому что белые теперь будут рабами!!
    Александр Долматов
      Александр Долматов, 07.07.2020 17:44
    +4
    Ну и за что Люся Албона в гонке выбил, тот же вроде бы стоял на коленях перед афроанусными .
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 07.07.2020 10:12
    0
    ihor35, 07.07.2020 09:59
    Не можна казати: "негри"!
    Треба: "Афронегри!"
    Прости
    (стаю на коліно)