Іван РЕДКАЧ: «Церква — це спортзал для душі»

Український боксер вважає, що кожному спортсмену потрібен тренер

Іван РЕДКАЧ: «Церква — це спортзал для душі»
© Instagram. Іван Редкач

34-річний український боксер Іван Редкач (23-5-1, 18 КО) розповів про важливість наявності тренера у спортсмена і ролі церкви в своєму житті.

«Я тренувався все життя, але незалежно від того, наскільки ви розумні, вам потрібен тренер. Ви повинні йти в спортзал, щоб вас оцінювали і вас направляли. Ви не можете тренувати самі себе. Я також належу до церкви. Церква — це спортзал для душі», — написав Редкач в Instagram.

У своєму останньому поєдинку, який відбувся 25-го січня 2020-го року, Редкач програв американцеві Денні Гарсії одностайним рішенням суддів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ihor Ambrosov
      Ihor Ambrosov, 08.07.2020 13:07
    -1
    А что вы не верующие? Я регулярно хожу на капище Ареса
    Banderass
      Banderass, 08.07.2020 10:06
    0
    Ще один блаженний
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 07.07.2020 11:19
    -1
    BDEA, 07.07.2020 11:06
    И что с того???
    Смотря по какой церкви соскучился- по еретической Мацковской или по истинной Украинской церкви Владимира Великого.
    REALIST
    online
      REALIST, 07.07.2020 11:12
    +3
    ... коли в спорті успіхів нема, пора йти до церкви... Мабуть, це старість. Хоча в кращі роки, боксер ніби не поганий був! просто релігія - особиста справа кожного, не обовязково волати про це у всіх ЗМІ чи соцмережах, віриш - вірь, а від того, що набив хрест на лобі чи пропіарив якогось батюшку - більш святим не станеш! (і це стосується не лише Редкача). Однак, не виключаю, що це просто вирваний з контексту шматочок інтерв"ю.
    BDEA
      BDEA, 07.07.2020 11:06
    -3
    D.Lanskoy, 07.07.2020 09:30
    Да так-то ничего такого. Просто то же самое говорили Усик и Ломаченко - и в итоге язык их довел до Москвы.
    И что с того???
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 07.07.2020 09:30
    0
    J0e777, 07.07.2020 09:26
    Что он плохого сказал?
    Да так-то ничего такого. Просто то же самое говорили Усик и Ломаченко - и в итоге язык их довел до Москвы.
    J0e777
    online
      J0e777, 07.07.2020 09:26
    +2
    Милчел Авек, 07.07.2020 08:31
    О, еще один. Нашего полку прибыло...
    Что он плохого сказал?
    Милчел Авек
      Милчел Авек, 07.07.2020 08:31
    -2
    О, еще один. Нашего полку прибыло...
    REALIST
    online
      REALIST, 07.07.2020 11:12
    +3
    ... коли в спорті успіхів нема, пора йти до церкви... Мабуть, це старість. Хоча в кращі роки, боксер ніби не поганий був! просто релігія - особиста справа кожного, не обовязково волати про це у всіх ЗМІ чи соцмережах, віриш - вірь, а від того, що набив хрест на лобі чи пропіарив якогось батюшку - більш святим не станеш! (і це стосується не лише Редкача). Однак, не виключаю, що це просто вирваний з контексту шматочок інтерв"ю.
    J0e777
    online
      J0e777, 07.07.2020 09:26
    +2
    Милчел Авек, 07.07.2020 08:31
    О, еще один. Нашего полку прибыло...
    Что он плохого сказал?
    Banderass
      Banderass, 08.07.2020 10:06
    0
    Ще один блаженний
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 07.07.2020 09:30
    0
    J0e777, 07.07.2020 09:26
    Что он плохого сказал?
    Да так-то ничего такого. Просто то же самое говорили Усик и Ломаченко - и в итоге язык их довел до Москвы.