Вердер зіграв внічию з Хайденхаймом та зберіг прописку в Бундеслізі

У кінцівці матчу команди обмінялися забитими голами

Вердер зіграв внічию з Хайденхаймом та зберіг прописку в Бундеслізі
© ФК Вердер

У чемпіонаті Німеччини відбувся другий матч плей-оф за путівку в Бундеслігу наступного сезону.

«Вердер» зіграв внічию з «Хайденхаймом» (2:2) і зберіг прописку в Бундеслізі. У кінцівці матчу команди обмінялися забитими голами.

Оскільки перша гра 4 дні тому завершилася в нульову нічию, бременська команда отримала перевагу за рахунок голів, забитих на чужому полі.

Бундесліга. Плей-оф.

«Хайденхайм» – «Вердер» – 2:2 (перший матч – 0:0)

Голи: Кляйндінст, 85, 90+7 (пен) – Тойєркауф, 3 (автогол), Аугустінссон, 90+4.

«Хайденхайм»: Мюллер, Тойєркауф, Буш (Мультауп, 78), Ференбах, Майнка, Дорш (Сесса, 68), Грайсбек, Томалла (Шиммер, 46), Шнаттерер (Отто, 46), Кляйндінст, Лайперц (Мор, 67) .

«Вердер»: Павленка, Фогт, Гебре Селассіє, Велькович (Лангкамп, 68), Аугустінссон, Фрідль, Классен, Еггештайн, Осако (Бартельс, 68), Рашіца (Фюллкруг, 80), Саджент (Гросс, 88).

Попередження: Дорш, 60. Мультауп, 81. Классен, 90+2. Аугустінссон, 90+2.

Суддя: Брих (Німеччина).

Хайденхайм. Стадіон «Voith-Arena».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Sunrise
      Sunrise, 07.07.2020 15:07
    0
    Хорош, Вердер! Поздравляю!
    REALIST
    online
      REALIST, 07.07.2020 10:09
    +1
    Виктор Иванов, 07.07.2020 09:22
    Дынамо, Шахтёр, Заря - в русскоязычной версии сайта.)
    в россійскомовній версії буде "дІнАмА" - вчи зауральський собачий язик правильно, а то ні державної не знаєш, ні дикої скрЄпної.... а зважаючи, що назви не перекладаються, то й в російсікій версії мали б бути шахтАр та зОря...До речы, свого часу ШД змінив єврокубкову версію форми з надписами shakhtYOr на shakhtAr...
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 07.07.2020 09:22
    -4
    Роман Порывай, 07.07.2020 09:11
    Тоді вже треба й інші команди називати правильно - РБ Ляйпціг, Байєрн і т.д.
    Дынамо, Шахтёр, Заря - в русскоязычной версии сайта.)
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 07.07.2020 09:20
    -3
    Доигрались музыканты до ручки. Еле ноги унесли.
    Роман Порывай
      Роман Порывай, 07.07.2020 09:11
    +1
    Michael Savchyn, 07.07.2020 02:52
    Гайденгайм, правильно.
    кілько вас мож вчити грамотности??
    Тоді вже треба й інші команди називати правильно - РБ Ляйпціг, Байєрн і т.д.
    Роман Порывай
      Роман Порывай, 07.07.2020 09:11
    +2
    Michael Savchyn, 07.07.2020 02:52
    Гайденгайм, правильно.
    кілько вас мож вчити грамотности??
    Тоді вже треба й інші команди називати правильно - РБ Ляйпціг, Байєрн і т.д.
    Michael Savchyn
      Michael Savchyn, 07.07.2020 02:52
    -1
    Гайденгайм, правильно.
    кілько вас мож вчити грамотности??
    Роман Порывай
      Роман Порывай, 07.07.2020 09:11
    +2
    Michael Savchyn, 07.07.2020 02:52
    Гайденгайм, правильно.
    кілько вас мож вчити грамотности??
    Тоді вже треба й інші команди називати правильно - РБ Ляйпціг, Байєрн і т.д.
    REALIST
    online
      REALIST, 07.07.2020 10:09
    +1
    Виктор Иванов, 07.07.2020 09:22
    Дынамо, Шахтёр, Заря - в русскоязычной версии сайта.)
    в россійскомовній версії буде "дІнАмА" - вчи зауральський собачий язик правильно, а то ні державної не знаєш, ні дикої скрЄпної.... а зважаючи, що назви не перекладаються, то й в російсікій версії мали б бути шахтАр та зОря...До речы, свого часу ШД змінив єврокубкову версію форми з надписами shakhtYOr на shakhtAr...
    Роман Порывай
      Роман Порывай, 07.07.2020 09:11
    +1
    Michael Savchyn, 07.07.2020 02:52
    Гайденгайм, правильно.
    кілько вас мож вчити грамотности??
    Тоді вже треба й інші команди називати правильно - РБ Ляйпціг, Байєрн і т.д.
    Sunrise
      Sunrise, 07.07.2020 15:07
    0
    Хорош, Вердер! Поздравляю!