06.07.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Втратили очки. Оболонь випустила перемогу в кінцівці гри з Прикарпаттям

6 липня відбувся заключний матч 22-го туру Першої ліги України

Втратили очки. Оболонь випустила перемогу в кінцівці гри з Прикарпаттям
© ФК Оболонь-Бровар

Сьогодні, 6 липня, відбувся заключний матч 22-го туру Першої ліги України. У Києві «Оболонь-Бровар» і «Прикарпаття» розійшлися миром (3:3).

У матчі було забито 6 голів. У киян дубль зробив Олександр Батальський. Ведучи в рахунку 3:1, господарі поля втратили важливі очки, пропустивши гол в кінцівці матчу, на 85-й хвилині.

Верхівка Першої ліги: «Металіст 1925», «Інгулець» (по 44 очки), «Агробізнес» (43), «Волинь» (42), «Минай» (41), «Рух» (40), «Оболонь-Бровар» (39),« Авангард »Краматорськ (37). Йде напружена боротьба за 3 путівки в Прем'єр-лігу.

Чемпіонат України. Перша ліга

22-й тур, 6 липня, Київ

«Оболонь-Бровар» Київ – «Прикарпаття» – 3:3

Голи: Батальський, 38, 54, Безуглий, 45+3 – Барчук, 26 (пен.), Безуглий, 56 (автогол), Павлюк, 85.

«Оболонь-Бровар»: Федорівський, Майданевич, Безуглий, Білий, Прокопенко, Ульянченко (Валєєв, 63), Савченко (Чідомере, 88), Мединський (Бровченко, 64), Слободян (Коваленко, 83), Гуськов (Ковбаса, 75) , Батальський.

«Прикарпаття»: Вульчин, Бойко (Геник, 90+4), Борисевич, Пастух, Лаврук (Сикач, 55), Вацеба, Воробчак (Павлюк, 66), Цюцюра (Семотюк, 46), Шпирка (Хома, 83), Сондей, Барчук.

Попередження: Савченко, 62 – Воробчак, 22, Барчук, 31, Шпирка, 42, Бойко, 47, Борисевич, 52.

Турнірна таблиця Першої ліги

Найкращі моменти матчу Оболонь-Бровар - Прикарпаття
85' ГОЛ ! Мяч забил Олег Павлюк (Прикарпатье).
57' АВТОГОЛ ! Мяч в свои ворота забил Никита Безуглый (Оболонь-Бровар).
54' ГОЛ ! Мяч забил Александр Батальский (Оболонь- Бровар).
45' ГОЛ ! Мяч забил Никита Безуглый (Оболонь-Бровар).
38' ГОЛ ! Мяч забил Александр Батальский (Оболонь-Бровар).
23' ГОЛ ! Мяч забил Роман Барчук (Прикарпатье).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 07.07.2020 06:25
    +2
    PFCLviv, 06.07.2020 22:13
    Докажи, що Рух і Волинь не боряться за спортивним принципом, а твій мх - 193456732 чесніше чесніших.
    Еге... а твій пфк пам'ятаю за "спортивним принципом" зайшов у ПЛ...
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 07.07.2020 06:24
    +1
    Т. Артём, 06.07.2020 21:55
    С чем там они боряться,, договорняки катают каждый сезон. Там цели вышка и не было
    Таке ляпнути може кожен і про кожну команду! Факти у студію!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 06.07.2020 22:13
    +2
    Mr.Frost, 06.07.2020 21:28
    Нажал...нажаль... бо я бажаю їм (окрІм мого МХ 1925) та Інгульцю звоювати путівки в УПЛ, як командам які борються за СПОРТИВНИМ принципом , а не у КАБІНЕТАХ як Рух та Мінтай!
    Докажи, що Рух і Волинь не боряться за спортивним принципом, а твій мх - 193456732 чесніше чесніших.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 06.07.2020 21:59
    +2
    Молодці Прикарпаття, програючи 3 - 1 зрівняли ... Проявили характер, молодці !
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 06.07.2020 21:55
    +1
    Mr.Frost, 06.07.2020 21:28
    Нажал...нажаль... бо я бажаю їм (окрІм мого МХ 1925) та Інгульцю звоювати путівки в УПЛ, як командам які борються за СПОРТИВНИМ принципом , а не у КАБІНЕТАХ як Рух та Мінтай!
    С чем там они боряться,, договорняки катают каждый сезон. Там цели вышка и не было
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 06.07.2020 21:43
    +1
    Точное повторение первой игры с Металлургом.)
    Оболонь отпадает....
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 06.07.2020 21:28
    +1
    Нажал...нажаль... бо я бажаю їм (окрІм мого МХ 1925) та Інгульцю звоювати путівки в УПЛ, як командам які борються за СПОРТИВНИМ принципом , а не у КАБІНЕТАХ як Рух та Мінтай!
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 07.07.2020 06:25
    +2
    PFCLviv, 06.07.2020 22:13
    Докажи, що Рух і Волинь не боряться за спортивним принципом, а твій мх - 193456732 чесніше чесніших.
    Еге... а твій пфк пам'ятаю за "спортивним принципом" зайшов у ПЛ...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 06.07.2020 22:13
    +2
    Mr.Frost, 06.07.2020 21:28
    Нажал...нажаль... бо я бажаю їм (окрІм мого МХ 1925) та Інгульцю звоювати путівки в УПЛ, як командам які борються за СПОРТИВНИМ принципом , а не у КАБІНЕТАХ як Рух та Мінтай!
    Докажи, що Рух і Волинь не боряться за спортивним принципом, а твій мх - 193456732 чесніше чесніших.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 06.07.2020 21:59
    +2
    Молодці Прикарпаття, програючи 3 - 1 зрівняли ... Проявили характер, молодці !
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 07.07.2020 06:24
    +1
    Т. Артём, 06.07.2020 21:55
    С чем там они боряться,, договорняки катают каждый сезон. Там цели вышка и не было
    Таке ляпнути може кожен і про кожну команду! Факти у студію!
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 06.07.2020 21:55
    +1
    Mr.Frost, 06.07.2020 21:28
    Нажал...нажаль... бо я бажаю їм (окрІм мого МХ 1925) та Інгульцю звоювати путівки в УПЛ, як командам які борються за СПОРТИВНИМ принципом , а не у КАБІНЕТАХ як Рух та Мінтай!
    С чем там они боряться,, договорняки катают каждый сезон. Там цели вышка и не было
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 06.07.2020 21:43
    +1
    Точное повторение первой игры с Металлургом.)
    Оболонь отпадает....
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 06.07.2020 21:28
    +1
    Нажал...нажаль... бо я бажаю їм (окрІм мого МХ 1925) та Інгульцю звоювати путівки в УПЛ, як командам які борються за СПОРТИВНИМ принципом , а не у КАБІНЕТАХ як Рух та Мінтай!