ВІДЕО. Найкращий в Україні! Манчестер Сіті присвятив Зінченку ролик

Чотири роки тому український футболіст підписав контракт з англійським клубом

ВІДЕО. Найкращий в Україні! Манчестер Сіті присвятив Зінченку ролик
© ФК Манчестер Сіті. Олександр Зінченко

Англійський «Манчестер Сіті» присвятив спеціальний ролик 23-річному українському гравцеві Олександру Зінченку. Чотири роки тому, 4-го липня 2016-го, Зінченко перейшов в «Манчестер Сіті» з російської «Уфи».

«Найкращий в Україні! Чотири роки з підписання Зінченка», — свідчить підпис під відео.

У поточному сезоні Олександр провів за «Манчестер Сіті» 20 матчів у всіх турнірах, де забив один гол. Контракт Зінченка з «Манчестер Сіті» розрахований до літа 2024-го року.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Манчестер Сіті

(88 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Tasha19
      Tasha19, 05.07.2020 23:48
    0
    Mazyr2412, 05.07.2020 22:21
    Втратив впевненість Саня в цьому сезоні. Майже не загострює. Чи то травма втрутилася,чи то більша довіра Пепа до Ма(е)нді. Потрібно більше брати на себе. Тільки писав,Саня видав добрий початок другого тайму. Так тримати Зміна!!!
    Це не Зіна втратив впевненість, це МС вцілому забуксував в цьому сезоні, Зіна і минулого сезону не дуже брав ініціативу на себе і грав вкрай обережно, в МС і без нього є кому креативити.
    Dominik0609
      Dominik0609, 05.07.2020 23:30
    0
    Молодец!
    ihor7003
      ihor7003, 05.07.2020 23:12
    +1
    Зина крутой конечно, но лучший все таки Малиновский!!!!!!!!
    samird
    online
      samird, 05.07.2020 23:02
    +2
    kot_sumy, 05.07.2020 22:36
    *обнулись*- что за конченая платформа для комментов, где невозможно отредактировать свой коммент. И так уже лет 18, с самого начала то бишь. Ещё лет 15 назад предлагал вам неукам: сделайте кнопку ,,все,, после всех страниц комментариев, чтобы люди не клацали 1-2-3, а могли сразу читать все с самого начала. Сказали ,, интересно, подумаем,,. Но рукожопость таки взяла своё
    Ну это ты ещё Копию писал, а сейчас уже новое поколения. Хотя ничего с 2003 года глобально не изменилось в техническом плане.
    kot_sumy
      kot_sumy, 05.07.2020 22:36
    +8
    *обнулись*- что за конченая платформа для комментов, где невозможно отредактировать свой коммент. И так уже лет 18, с самого начала то бишь. Ещё лет 15 назад предлагал вам неукам: сделайте кнопку ,,все,, после всех страниц комментариев, чтобы люди не клацали 1-2-3, а могли сразу читать все с самого начала. Сказали ,, интересно, подумаем,,. Но рукожопость таки взяла своё
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 05.07.2020 22:34
    -9
    Лучший из Уфы, где и раскрылся талант.
    kot_sumy
      kot_sumy, 05.07.2020 22:30
    -3
    romanchik.8409, 05.07.2020 21:25
    Самый лучший только ,что привёз в свои ворота..
    Иди обнулить боярой, лапоть
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 05.07.2020 22:21
    0
    Втратив впевненість Саня в цьому сезоні. Майже не загострює. Чи то травма втрутилася,чи то більша довіра Пепа до Ма(е)нді. Потрібно більше брати на себе. Тільки писав,Саня видав добрий початок другого тайму. Так тримати Зміна!!!
    n.tkach
      n.tkach, 05.07.2020 21:45
    +9
    В 23 года в топ клубе. Позитивный в жизни, работяга на поле . Удачи тебе Саня !!!
    romanchik.8409
      romanchik.8409, 05.07.2020 21:25
    -6
    Самый лучший только ,что привёз в свои ворота..
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 05.07.2020 21:00
    +18
    Приємно за хлопця.
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 05.07.2020 21:00
    +18
    Приємно за хлопця.
    n.tkach
      n.tkach, 05.07.2020 21:45
    +9
    В 23 года в топ клубе. Позитивный в жизни, работяга на поле . Удачи тебе Саня !!!
    kot_sumy
      kot_sumy, 05.07.2020 22:36
    +8
    *обнулись*- что за конченая платформа для комментов, где невозможно отредактировать свой коммент. И так уже лет 18, с самого начала то бишь. Ещё лет 15 назад предлагал вам неукам: сделайте кнопку ,,все,, после всех страниц комментариев, чтобы люди не клацали 1-2-3, а могли сразу читать все с самого начала. Сказали ,, интересно, подумаем,,. Но рукожопость таки взяла своё
    samird
    online
      samird, 05.07.2020 23:02
    +2
    kot_sumy, 05.07.2020 22:36
    *обнулись*- что за конченая платформа для комментов, где невозможно отредактировать свой коммент. И так уже лет 18, с самого начала то бишь. Ещё лет 15 назад предлагал вам неукам: сделайте кнопку ,,все,, после всех страниц комментариев, чтобы люди не клацали 1-2-3, а могли сразу читать все с самого начала. Сказали ,, интересно, подумаем,,. Но рукожопость таки взяла своё
    Ну это ты ещё Копию писал, а сейчас уже новое поколения. Хотя ничего с 2003 года глобально не изменилось в техническом плане.
    ihor7003
      ihor7003, 05.07.2020 23:12
    +1
    Зина крутой конечно, но лучший все таки Малиновский!!!!!!!!
    Tasha19
      Tasha19, 05.07.2020 23:48
    0
    Mazyr2412, 05.07.2020 22:21
    Втратив впевненість Саня в цьому сезоні. Майже не загострює. Чи то травма втрутилася,чи то більша довіра Пепа до Ма(е)нді. Потрібно більше брати на себе. Тільки писав,Саня видав добрий початок другого тайму. Так тримати Зміна!!!
    Це не Зіна втратив впевненість, це МС вцілому забуксував в цьому сезоні, Зіна і минулого сезону не дуже брав ініціативу на себе і грав вкрай обережно, в МС і без нього є кому креативити.
    Dominik0609
      Dominik0609, 05.07.2020 23:30
    0
    Молодец!
    Mazyr2412
      Mazyr2412, 05.07.2020 22:21
    0
    Втратив впевненість Саня в цьому сезоні. Майже не загострює. Чи то травма втрутилася,чи то більша довіра Пепа до Ма(е)нді. Потрібно більше брати на себе. Тільки писав,Саня видав добрий початок другого тайму. Так тримати Зміна!!!