У чоловічій вищій лізі переможцем став СК Прибилів

Волейболісти з Івано-Франківської області здобули перемогу у вирішальному матчі в п'яти партіях

© ФВУ

У Тернополі завершився другий тур «Фіналу чотирьох» чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд вищої ліги.

Згідно календаря на неділю припав вирішальний поєдинок за золоті медалі, в якому зійшлися лідер турніру ВСК «МХП-Вінниця» та волейболісти СК «Прибилів». Цікаво, що в турнірній таблиці команда з Івано-Франківської області мала більше очок, але поступалася суперникам першою сходинкою за кількістю перемог.

Гра вийшла по-справжньому гідна фіналу. Першу і третю партії виграв ВСК «МХП-Вінниця», а другу і четверту - СК «Прибилів». Таким чином, доля головного призу вирішувалася на тай-брейку. З рахунком 17:15 перемогли підопічні Костянтина Лисейка.

Склад СК «Прибилів», переможця турніру чоловічий вищої ліги: Костянтин Жилінський, Віктор Положевець, Юрій Калинський, Денис Гевко, Данило Свириденко, Роман Галич, Юрій Кваснюк, Микола Ковальчук, Антон Ковальов, Ігор Поліщук, Андрій Стороженко, Денис Лукащук.

Бронзові нагороди дісталися команді «ДСО-ТНЕУ» з Тернополя, яка сьогодні завдала поразки львівській «Булаві» 3:0.

Чемпіонат України з волейболу. Вища ліга
Чоловіки. Фінал чотирьох. 2-й тур
5 липня. Тернопіль
СК «Прибилів» (Івано-Франківська область) - ВСК «МХП-Вінниця»

3:2 (18:25, 25:20, 16:25 25:21, 17:15)
«ДСО-ТНЕУ» (Тернопіль) - «Булава» (Львів)
3:0 (25:14, 25:18, 25:23)

Підсумкова турнірна таблиця «Фіналу чотирьох» чоловічої вищої ліги:

1. СК «Прибилів» - 6 матчів, 4 перемоги, 2 поразки, 15 очок, співвідношення партій 16 - 9
2. ВСК «МХП-Вінниця» 6, 4, 2, 13, 14 - 10
3. «ДСО-ТНЕУ» 6, 4, 2, 13, 12 - 10
4. «Булава» 6, 0, 6, 1, 5 - 18

Кращими гравцями сезону у вищій лізі своїх амплуа були названі:

Кращий зв’язуючий - Віктор Положевець (СК «Прибилів»)

Кращий діагональний - Данило Уривкін (ВСК «МХП-Вінниця»)

Кращі догравальник - Володимир Мірчев (ДСО-ТНЕУ), Назарій Станько («Булава»)

Кращі центральні блокуючі - Богдан Мазенко (ДСО-ТНЕУ), Костянтин Жилінський (СК «Прибилів»)

Кращий ліберо - Юрій Кваснюк (СК «Прибилів»)

Приз «Чесна гра» - Владислав Щуров (ВСК «МХП-Вінниця»)

MVP чемпіонату - Олександр Буздуган (ВСК «МХП-Вінниця»)

Додамо, що ВСК «МХП-Вінниця» наступного тижня проведе перехідні матчі за право грати в Суперлізі з хмельницьким «Новатором».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!