БЕНІТО: «Будемо зосередженими та сконцентрованими»

Футболіст київського «Динамо» закликав не забувати про небезпеку коронавірусу

БЕНІТО: «Будемо зосередженими та сконцентрованими»
© Instagram. Беніто

21-річний нігерійський форвард «Динамо» Беніто закликав своїх підписників дотримуватися заходів протидії коронавірусній хворобі COVID-19.

«Давайте будемо в безпеці, зосередженими та сконцентрованими», — написав Беніто в Instagram, поділившись фото в масці.

В активі Беніто один матч за київське «Динамо» в УПЛ.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    umnuy2
    online
      umnuy2, 05.07.2020 15:17
    +1
    Лобан бы их даже мячи подавать не привлёк
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 05.07.2020 15:02
    0
    Редакции сайта видимо доплачивают за то., чтобы они перепечатывали всю дичь, которую царапают в инстаграме недоразвитые футболисты
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 05.07.2020 15:01
    0
    ihor7003, 05.07.2020 14:55
    А давайте вы будете просто играть и не пиз...ть!!!!!
    а что он не так сказал? он же не на тему футбола что-то сказал.
    ihor7003
      ihor7003, 05.07.2020 14:55
    +1
    А давайте вы будете просто играть и не пиз...ть!!!!!
    umnuy2
    online
      umnuy2, 05.07.2020 15:17
    +1
    Лобан бы их даже мячи подавать не привлёк
    ihor7003
      ihor7003, 05.07.2020 14:55
    +1
    А давайте вы будете просто играть и не пиз...ть!!!!!
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 05.07.2020 15:02
    0
    Редакции сайта видимо доплачивают за то., чтобы они перепечатывали всю дичь, которую царапают в инстаграме недоразвитые футболисты
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 05.07.2020 15:01
    0
    ihor7003, 05.07.2020 14:55
    А давайте вы будете просто играть и не пиз...ть!!!!!
    а что он не так сказал? он же не на тему футбола что-то сказал.