Федерація футболу Вірменії довічно дискваліфікувала 20 українців

За участь в договірних матчах

Федерація футболу Вірменії довічно дискваліфікувала 20 українців
© ФК Локомотив. Сергій Литовченко

3 липня на Позачергових засіданні Виконкому Федерації футболу Вірменії (ФФА) було винесено рішення щодо зупинки Першої ліги і дискваліфікації кількох гравців через договірні матчі.

Комітет з дисциплінарних питань та етики ФФА дискваліфікував на різні терміни футбольні клуби «Арагац», «Торпедо», «Масіс», «Локомотив» і «Єреван», а також 58 задіяних персон (в тому числі 45 довічно).

У число цих футболістів, тренерів і функціонерів увійшли 25 українців, 20 з яких отримали довічну дискваліфікацію.

Список українців, які отримали бан від ФФА

1. Ростислав Козар (фактичний власник ФК «Арагац», довічно);
2. Юрій Окул (головний тренер ФК «Арагац», довічно);
3. Євген Коняшин (футболіст ФК «Арагац», довічно);
4. Ілля Глушицький (футболіст ФК «Арагац», довічно);
5. Микита Філатов (футболіст ФК «Арагац», 3 роки + штраф);
6. Богдан Суходуб (футболіст ФК «Торпедо», довічно);
7. Мирослав Деда (футболіст ФК «Торпедо», 1 рік);
8. Єгор Луговий (футболіст ФК «Торпедо», довічно);
9. Дмитро Клімаков (футболіст ФК «Масі» с, довічно);
10. Дмитро Михайличенко (футболіст ФК «Масіс», 1 рік);
11. Михайло Попов (футболіст ФК «Масіс», 3 роки);
12. Олег Гуменюк (футболіст ФК «Масіс», довічно);
13. Олексій Бондаренко (футболіст ФК «Масіс», 1 рік + штраф);
14. Сергій Литовченко (головний тренер ФК «Локомотив», довічно);
15. Євген Захарченко (футболіст ФК «Локомотив», довічно);
16. Тимофій Шеремета (футболіст ФК «Локомотив», довічно);
17. Ігор Биковський (футболіст ФК «Локомотив», довічно);
18. Артем Пилипенко (футболіст ФК «Локомотив», довічно);
19. Ілля Ходуля (футболіст ФК «Локомотив», довічно);
20. Сергій Дячук (футболіст ФК «Локомотив», довічно);
21. Дмитро Копитов (футболіст ФК «Локомотив», довічно);
22. Антон Антошин (футболіст ФК «Локомотив», довічно);
23. Ярослав Ясницький (футболіст ФК «Локомотив», довічно);
24. Анатолій Пісковець (колишній головний тренер ФК «Локомотив», довічно);
25. Максим Дробний (фактичний власник ФК «Локомотив», інвестор, довічно).

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Федерація футболу Вірменії

(94 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ya H
      Ya H, 06.07.2020 19:40
    0
    Анатолій Дяченко-Сагайдачний, 06.07.2020 06:03
    Печально, даже в Армении отличились, ну и поплатились. Теперь будет кому строить дороги в Украине.
    Не дороги строить, а будут строить из себя виликих футболиздов, тут весь чемпионат такой. Эти гастролёры просто спалились на чужих законах. А в Украине у них всё будет пучком.
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 06.07.2020 18:13
    0
    Ми і є корупція...
    І какцапів навчили
    Анатолій Дяченко-Сагайдачний
      Анатолій Дяченко-Сагайдачний, 06.07.2020 06:03
    0
    Печально, даже в Армении отличились, ну и поплатились. Теперь будет кому строить дороги в Украине.
    zzg77
    online
      zzg77, 05.07.2020 16:15
    +2
    Ура, мы по коррупции переплюнули армян, стоявших у её истоков, основоположников коррупции!!!
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 05.07.2020 15:58
    0
    Виктор Иванов, 05.07.2020 14:12
    Я за тебя рад, только зачем ты нас оповещаешь про свой распорядок?
    Чтобы ты знал
    Kromus2007
      Kromus2007, 05.07.2020 15:51
    +2
    Виктор Иванов, 05.07.2020 13:05
    Видать они были за томос, который армяне не признали.
    на это можно сказать только это
    Сказочный долбоёб. Зачем его только из больницы выпустили!?(https://www.youtube.com/watch?v=NqDs91lezis)
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 05.07.2020 14:43
    0
    Когда же в Украине такие решения примут?!
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 05.07.2020 14:14
    -15
    REALIST, 05.07.2020 14:04
    ні, вони просто упились зауральскої бояри... це лише в цапомордих на неї генетичний імунітет....
    Ей упиться невозможно. Это кардиологический препарат. Можно только ласты откинуть. Попробуй выпить 2 флакона как бомж без закуски, а потом явись нам.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 05.07.2020 14:12
    -13
    Ruslan, 05.07.2020 13:23
    Ботоферма вже пообідала
    Я за тебя рад, только зачем ты нас оповещаешь про свой распорядок?
    REALIST
    online
      REALIST, 05.07.2020 14:04
    +3
    Виктор Иванов, 05.07.2020 13:05
    Видать они были за томос, который армяне не признали.
    ні, вони просто упились зауральскої бояри... це лише в цапомордих на неї генетичний імунітет....
    dgurkis
    online
      dgurkis, 05.07.2020 14:04
    +4
    Передача опыта окончилась печально! Толи у нас!
    Ruslan
      Ruslan, 05.07.2020 13:23
    +15
    Виктор Иванов, 05.07.2020 13:05
    Видать они были за томос, который армяне не признали.
    Ботоферма вже пообідала
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 05.07.2020 13:05
    -23
    Видать они были за томос, который армяне не признали.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 05.07.2020 12:57
    -2
    В армянской первой лиге 17 клубов, в высшей 10.
    Kevko
      Kevko, 05.07.2020 12:56
    +28
    Вот так борются с коррупцией там, где действительно хотят избавиться от нее
    Kevko
      Kevko, 05.07.2020 12:56
    +28
    Вот так борются с коррупцией там, где действительно хотят избавиться от нее
    Ruslan
      Ruslan, 05.07.2020 13:23
    +15
    Виктор Иванов, 05.07.2020 13:05
    Видать они были за томос, который армяне не признали.
    Ботоферма вже пообідала
    dgurkis
    online
      dgurkis, 05.07.2020 14:04
    +4
    Передача опыта окончилась печально! Толи у нас!
    REALIST
    online
      REALIST, 05.07.2020 14:04
    +3
    Виктор Иванов, 05.07.2020 13:05
    Видать они были за томос, который армяне не признали.
    ні, вони просто упились зауральскої бояри... це лише в цапомордих на неї генетичний імунітет....
    zzg77
    online
      zzg77, 05.07.2020 16:15
    +2
    Ура, мы по коррупции переплюнули армян, стоявших у её истоков, основоположников коррупции!!!
    Kromus2007
    online
      Kromus2007, 05.07.2020 15:51
    +2
    Виктор Иванов, 05.07.2020 13:05
    Видать они были за томос, который армяне не признали.
    на это можно сказать только это
    Сказочный долбоёб. Зачем его только из больницы выпустили!?(https://www.youtube.com/watch?v=NqDs91lezis)
    Ya H
      Ya H, 06.07.2020 19:40
    0
    Анатолій Дяченко-Сагайдачний, 06.07.2020 06:03
    Печально, даже в Армении отличились, ну и поплатились. Теперь будет кому строить дороги в Украине.
    Не дороги строить, а будут строить из себя виликих футболиздов, тут весь чемпионат такой. Эти гастролёры просто спалились на чужих законах. А в Украине у них всё будет пучком.
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 06.07.2020 18:13
    0
    Ми і є корупція...
    І какцапів навчили
    Анатолій Дяченко-Сагайдачний
      Анатолій Дяченко-Сагайдачний, 06.07.2020 06:03
    0
    Печально, даже в Армении отличились, ну и поплатились. Теперь будет кому строить дороги в Украине.
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 05.07.2020 15:58
    0
    Виктор Иванов, 05.07.2020 14:12
    Я за тебя рад, только зачем ты нас оповещаешь про свой распорядок?
    Чтобы ты знал
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 05.07.2020 14:43
    0
    Когда же в Украине такие решения примут?!