0

Брюгге і Гент провели спаринги, Безус прийняв участь в гольовій атаці

Бельгійські клуби розпочали підготовку до нового сезону

УАФ

Бельгійський «Брюгге», у складі якого виступає захисник національної збірної України Едуард Соболь, провів перший контрольний поєдинок у рамках підготовки до старту сезону-2020/2021.

Суперником команди українця став клуб другого бельгійського дивізіону «Ауд-Хеверле Левен». Зустріч проходила у форматі два тайми по 60 хвилин і закінчилася перемогою «Брюгге» з рахунком 4:1. Наш футболіст відіграв першу половину поєдинку.

Свій перший офіційний матч після перерви чорно-сині проведуть 1-2 серпня. На «Брюгге» очікує фінал Кубку Бельгії-2019/2020 проти «Антверпена».

Бельгійський «Гент», у складі якого виступають одразу три футболісти збірної України, Роман Яремчук, Роман Безус та Ігор Пластун, також провів свій перший контрольний матч у рамках підготовки до старту сезону.

Суперником команди українців, які взяли участь у зустрічі, був «Беєрсхот». Поєдинок складався з двох таймів по 60 хвилин і закінчився перемогою «Гента» - 1:0. На рахунку Безуса — передгольова передача.