Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну

Іспанія
| Оновлено 05 липня 2020, 14:57
58715
6

ВІДЕО. Лунін знову потягнув пенальті, цього разу проти лідера чемпіонату

Український воротар показав свій високий клас

| Оновлено 05 липня 2020, 14:57
58715
6
ВІДЕО. Лунін знову потягнув пенальті, цього разу проти лідера чемпіонату
Twitter. Андрій Лунін

У матчі 38-го туру іспанської Сегунди український воротар «Ов'єдо» Андрій Лунін парирував удар Алекса Фернандеса з пенальті на 12-й хвилині зустрічі з «Кадісом», який лідирує в чемпіонаті.

У поточному сезоні це вже третій відбитий удар з 11-метрової позначки у виконанні Луніна. Ще тричі суперникам вдалося вразити його ворота.

Після першого тайму «Ов'єдо» поступається з рахунком 0:1.

На жаль «Ов'єдо» програв матч з рахунком 0:2.

Оцініть матеріал
(295)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Журналіст пояснив, завдяки чому Наполі може купити Судакова
Футбол | 04 травня 2024, 23:23 3
Журналіст пояснив, завдяки чому Наполі може купити Судакова

Якщо неаполітанці продадуть Осімхена, то зможуть розраховувати на два топові вхідні трансфери

Стали відомі оцінки Довбика та Циганкова за історичний матч із Барселоною
Футбол | 04 травня 2024, 22:25 3
Стали відомі оцінки Довбика та Циганкова за історичний матч із Барселоною

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!

Коментарі 6
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Vitalik_Medvid
Молодець! Топ-воротар
euro2012_za_2012euro
......
10 Райо Вальекано 37 10 20 7 50
11 Мирандес 38 11 17 10 50
12 Спортинг Хихон 37 13 10 14 49
13 Понферрадина 37 11 15 11 48
14 Лас-Пальмас 37 11 14 12 47
15 Малага 37 9 18 10 45
16 Депортиво 37 10 15 12 45
.
17 Реал Овьедо 38 10 14 14 44
.
18 Нумансия 38 11 11 16 44
______________________________________
19 Альбасете 37 11 11 15 44
20 Луго 37 9 14 14 41
21 Эстремадура 38 8 13 17 37
22 Расинг 38 4 18 16 30
////////////////
ПРЕДСТОЯЩИЕ (оставшиеся) матчи Овьедо в Сегунде:
Решающий матч. Только победа!!! Ничья не устраивает - маловато будет!!! Поражение фактически - вылет!!!!
Реал Овьедо-Лас-Пальмас(14)
8 июля 2020, 20:30
///
Тут ничего не светит, хозяева борются за прямую путевку в Примеру.
Сарагоса(3)-Реал Овьедо
12 июля 2020, 22:45
///
Только победа, против уже вылетевшего главного аутсайдера!!!
Реал Овьедо-Расинг(22)
15 июля 2020, 15:00
///
Тут ничего не светит, хозяева борются за плей-офф (с 3-е по 6-е места), который за последнюю третью путевку в Примеру.
Эльче(5)-Реал Овьедо
19 июля 2020, 15:00.
///
Надеюсь будет happy end !!!
euro2012_za_2012euro
Лунин улучшил свою статистику - это уже двенадцатый отбитый удар «с точки» из 29.
На данный момент процент спасений Лунина после пенальти составляет 42,86%. Нет предела совершенству...
Лучший голкипер Примеры по отражению пенальти это Диего Алвес (Валенсия). За девять лет в ворота Алвеса назначили 45 одиннадцатиметровых, при этом он пропустил только 21 раз. Бразилец отбил 53,33% пенальти.
DidOk
👌👍✋🏐🇺🇦
Yura Юрий
3 из 6 пенальти взять, это очень хороший результат.
Вова Чертрогатый
чуть мыша не залезла... но он справился)