Як Ракицький! Олександр Сирота в дебютному матчі за Динамо зробив асист

Захисник вивів на удар де Пену

Як Ракицький! Олександр Сирота в дебютному матчі за Динамо зробив асист
© fcdynamo.kiev.ua

У матчі «Динамо» - «Шахтар» в основному складі киян вийшов центральний захисник Олександр Сирота, який отримав шанс через травми і дискваліфікації основних гравців команди.

І 20-річний гравець в дебютному поєдинку УПЛ відзначився результативною передачею у стилі Ярослава Ракицького - Сирота класним пасом вивів на удар Карлоса де Пену, який зробив рахунок 2:2.

У чемпіонаті U-21 Сирота забив у сезоні 3 голи.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Roma Ukraine
      Roma Ukraine, 04.07.2020 22:42
    0
    не порівнюйте нормального футболіста з антиукраїнською ватою
    JulikoB
      JulikoB, 04.07.2020 22:29
    -1
    Когда это рахитский голевые пасы делал от своих ворот?
    KhanSingh
      KhanSingh, 04.07.2020 22:25
    -2
    щас всполыхнут пуканы на правом берегу
    kazak98
      kazak98, 04.07.2020 22:24
    -1
    на xуй здесь упоминают сепара рахицкого
    samird
      samird, 04.07.2020 21:48
    +5
    Молодец! Хорошо отыграл. Понравился намного больше Кадири.
    stopor2016
      stopor2016, 04.07.2020 21:18
    +6
    Dynamo_Cyprus, 04.07.2020 21:10
    Дырkoбратия всегда на Ярика гнали, и говорили что он плохой защитник. Так что не уместное сравнение...
    Так защитник он и никакой. А пас у него хороший.
    Dynamo_Cyprus
    online
      Dynamo_Cyprus, 04.07.2020 21:10
    -6
    Дырkoбратия всегда на Ярика гнали, и говорили что он плохой защитник. Так что не уместное сравнение...
    stopor2016
      stopor2016, 04.07.2020 21:18
    +6
    Dynamo_Cyprus, 04.07.2020 21:10
    Дырkoбратия всегда на Ярика гнали, и говорили что он плохой защитник. Так что не уместное сравнение...
    Так защитник он и никакой. А пас у него хороший.
    samird
      samird, 04.07.2020 21:48
    +5
    Молодец! Хорошо отыграл. Понравился намного больше Кадири.
    Roma Ukraine
      Roma Ukraine, 04.07.2020 22:42
    0
    не порівнюйте нормального футболіста з антиукраїнською ватою