В матчі лідерів жіночої першої ліги переміг Фогтланд

Однак команда із Житомира має всі шанси завоювати малі золоті медалі

392
0
ФВУ

Сьогодні у Житомирі, де проходить другий вирішальний фінальний тур чемпіонату України з волейболу в жіночій першій лізі, відбувся центральний матч, в якому зійшлися команди, що лідирують у турнірі - це місцева «Полісся-ліцей-інтернат» і «Фогтланд» з села Кірнічки Одеської області. Гості відставали на три очки і для того, щоб наздогнати своїх суперниць, їм треба було виграти з рахунком 3:0 або 3:1.

Першу партію виграли волейболістки «Фогтланда» 22:25, потім команда із Житомира вирівняла становище 25:14. А третій сет знову залишився за приїжджими гравцями 23:25.

Тепер їм залишалося зробити лише один крок, щоб виконати своє завдання. Але підопічні Василя Палюри не дозволили цього зробити і знову зрівняли рахунок, взявши партію 25:17. І хоча на тай-брейку успіх був на боці «Фогтланда» 12:15, ситуація в турнірній таблиці збереглася на користь команди «Полісся-ліцей-інтернат». Вони випереджають найближчих переслідувачів на два очки.

Чемпіонат України з волейболу. Перша ліга
Жінки. «Фінал чотирьох». 2-й тур
4 липня. Житомир
«Полісся-ліцей-інтернат» (Житомир) - «Фогтланд» (с.Кірнічки, Одеська область)

2:3 (22:25 25:14, 23:25 25:17, 12:15)
ВК «ПНУ-Івано-Франківськ» - МСК «Дніпро» (Черкаси)
3:0 (25:0, 25:0, 25:0) - технічна перемога через неявку

Турнірне становище фінального турніру жіночої першої ліги перед заключним ігровим днем:
1. «Полісся-ліцей-інтернат» (Житомир) 5 матчів, 4 перемоги, 1 поразка, 13 очок, співвідношення партій 14 - 4
2. «Фогтланд» (с.Кірнічки, Одеська область) 5, 4, 1, 11, 13 - 6
3. ВК «ПНУ-Івано-Франківськ» 5, 2, 3, 6, 6 - 10
4. МСК «Дніпро» (Черкаси) 5, 0, 5, -2, 2 - 15

У неділю, 5 липня, фінальний турнір жіночих команд першої ліги завершиться матчем
«Полісся-ліцей-інтернат» і ВК «ПНУ-Івано-Франківськ».