ВІДЕО. Впав красиво. Як Мілевський заробив рятівний пенальті

Брестське «Динамо» зіграло в гостях внічию з командою «Смолевичі»

ВІДЕО. Впав красиво. Як Мілевський заробив рятівний пенальті
© ФК Динамо Брест. Артем Мілевський

Сьогодні, 3 липня, в матчі чемпіонату Білорусі між командами «Смолевичі» та «Динамо» Брест була зафіксована нічия з рахунком 3:3.

Український форвард Артем Мілевський на 81-й хвилині заробив пенальті, реалізація якого дозволила його клубу здобути нічию.

Дивіться відео голів та ключового епізоду матчу «Смолевичі» – «Динамо» Брест – 3:3.

Голи: Вакулич, 48, Мухамедов, 56 (пен), Бутаревич, 79 – Жевнеров, 3 (автогол), Павловець, 42, Гордійчук, 81 (пен.)

ВІДЕО: гол Гордійчука, 81 хв (з пенальті), заробив – Мілевський

Відео голів та огляд матчу

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(15 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 04.07.2020 12:59
    0
    Мастерство не пропьёшь
    А фокусами все пользуются.
    Александр Домащенко
      Александр Домащенко, 04.07.2020 12:57
    0
    Это не просто школа. Это МХАТ, господа.
    serpalx
      serpalx, 04.07.2020 12:44
    +2
    а кто сейчас не падает скажите? Месси? Рональдо? падают все! Другое дело - повод был то... зачем хватать? а вообще согласен, что современный футбол превратился в балет и театр, ну и в цирк иногда...
    8number
      8number, 04.07.2020 10:50
    0
    Школа Динамо навсегда !
    dgurkis
    online
      dgurkis, 04.07.2020 07:54
    +5
    Талантище не пропьешь!
    Макс Про
      Макс Про, 04.07.2020 07:42
    +4
    Тактика Динамо Киев - падать в штрафной на последних минутах)))
    rus
      rus, 03.07.2020 23:49
    +7
    Это школа
    rus
      rus, 03.07.2020 23:49
    +7
    Это школа
    dgurkis
    online
      dgurkis, 04.07.2020 07:54
    +5
    Талантище не пропьешь!
    Макс Про
      Макс Про, 04.07.2020 07:42
    +4
    Тактика Динамо Киев - падать в штрафной на последних минутах)))
    serpalx
      serpalx, 04.07.2020 12:44
    +2
    а кто сейчас не падает скажите? Месси? Рональдо? падают все! Другое дело - повод был то... зачем хватать? а вообще согласен, что современный футбол превратился в балет и театр, ну и в цирк иногда...
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 04.07.2020 12:59
    0
    Мастерство не пропьёшь
    А фокусами все пользуются.
    Александр Домащенко
      Александр Домащенко, 04.07.2020 12:57
    0
    Это не просто школа. Это МХАТ, господа.
    8number
      8number, 04.07.2020 10:50
    0
    Школа Динамо навсегда !