Усик зайняв друге місце в оновленому рейтингу WBC

Вище за українця тільки Деонтей Вайлдер

Усик зайняв друге місце в оновленому рейтингу WBC
© Matchroom Boxing. Олександр Усик

Всесвітня боксерська рада (WBC) оприлюднила оновлений рейтинг боксерів надважкого дивізіону. Нагадаємо, що володарем пояса є британець Тайсон Ф'юрі, Ділліан Вайт носить титул тимчасового чемпіона.

Перше місце в рейтингу зайняв екс-чемпіон Деонтей Вайлдер, друге - українець Олександр Усик, третє - Луїс Ортіс.

Топ-15 рейтингу WBC в надважкій вазі

  1. Деонтей Вайлдер
  2. Олександр Усик
  3. Луїс Ортіс
  4. Енді Руїс-молодший
  5. Оскар Рівас
  6. Джозеф Паркер
  7. Даніель Дюбуа
  8. Філіп Хрговіч
  9. Олександр Повєткін
  10. Майкл Хантер
  11. Джо Джойс
  12. Дерек Чісора
  13. Чарльз Мартін
  14. Ефе Аджагба
  15. Агіт Кабайел

ВІДЕО. Оце так поворот. Команда Ломаченка і Усика взяла участь в дріфті

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — British Boxing News

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    PREZIDENT ЧУДОТВОРЕЦЬ
      PREZIDENT ЧУДОТВОРЕЦЬ, 20.07.2020 12:11
    0
    Усик? Та він не бився навіть, а його порівнюють з чемпіонами, які це довели.
    Тягнуть за вуха того розпіареного мішка.
    boroda
      boroda, 05.07.2020 17:15
    +1
    Один бой с "мешком" и ты уже на 2 месте в рейтинге((( Позор WBC((( Александр, дорого россии и мпц обходятся места в рейтинге?
    mr.Holms
      mr.Holms, 05.07.2020 14:09
    0
    Зато первое место в рейтинге по боксированию с "диванным экспертом".
    Бокс и Политика
      Бокс и Политика, 04.07.2020 13:13
    +4
    Чем меньше ты дерёшься - тем выше в рейтингах.
    Tanok1975
      Tanok1975, 03.07.2020 18:05
    +4
    Kanatjan, 03.07.2020 16:39
    Усик тупорылый лох. Кличко по тупости отдыхает. Будет он отасывать у Фьюри , Джошуа и во всех остальных. Олень тупорылый
    Вот сразу видно специалиста в боксе! *А всегда, дурак, думал что в боксе боксируют, а оно вот оно че?! Наверное опыт у тебя большой. С тобой не поспоришь.
    Kanatjan
      Kanatjan, 03.07.2020 16:39
    +2
    Усик тупорылый лох. Кличко по тупости отдыхает. Будет он отасывать у Фьюри , Джошуа и во всех остальных. Олень тупорылый
    bullyUA
      bullyUA, 03.07.2020 16:30
    +6
    Теперь каждому. кто в супертяжах победит великого Чазза Узерспуна будут выдавать второе место в рейтинге.
    Diego Armando
      Diego Armando, 03.07.2020 13:57
    +4
    Усик ще може зайняти належне місце у рейтингу "Вата Шоу".
    denzellezned
      denzellezned, 03.07.2020 13:21
    +4
    Я вже і забув що це створіння боксер. Коли воно на рингу було?🤔
    Алексей Романенко
    online
      Алексей Романенко, 03.07.2020 13:02
    +3
    ясно
    bullyUA
      bullyUA, 03.07.2020 16:30
    +6
    Теперь каждому. кто в супертяжах победит великого Чазза Узерспуна будут выдавать второе место в рейтинге.
    Бокс и Политика
      Бокс и Политика, 04.07.2020 13:13
    +4
    Чем меньше ты дерёшься - тем выше в рейтингах.
    Tanok1975
      Tanok1975, 03.07.2020 18:05
    +4
    Kanatjan, 03.07.2020 16:39
    Усик тупорылый лох. Кличко по тупости отдыхает. Будет он отасывать у Фьюри , Джошуа и во всех остальных. Олень тупорылый
    Вот сразу видно специалиста в боксе! *А всегда, дурак, думал что в боксе боксируют, а оно вот оно че?! Наверное опыт у тебя большой. С тобой не поспоришь.
    Diego Armando
      Diego Armando, 03.07.2020 13:57
    +4
    Усик ще може зайняти належне місце у рейтингу "Вата Шоу".
    denzellezned
      denzellezned, 03.07.2020 13:21
    +4
    Я вже і забув що це створіння боксер. Коли воно на рингу було?🤔
    Алексей Романенко
    online
      Алексей Романенко, 03.07.2020 13:02
    +3
    ясно
    Kanatjan
      Kanatjan, 03.07.2020 16:39
    +2
    Усик тупорылый лох. Кличко по тупости отдыхает. Будет он отасывать у Фьюри , Джошуа и во всех остальных. Олень тупорылый
    boroda
      boroda, 05.07.2020 17:15
    +1
    Один бой с "мешком" и ты уже на 2 месте в рейтинге((( Позор WBC((( Александр, дорого россии и мпц обходятся места в рейтинге?
    PREZIDENT ЧУДОТВОРЕЦЬ
      PREZIDENT ЧУДОТВОРЕЦЬ, 20.07.2020 12:11
    0
    Усик? Та він не бився навіть, а його порівнюють з чемпіонами, які це довели.
    Тягнуть за вуха того розпіареного мішка.
    mr.Holms
      mr.Holms, 05.07.2020 14:09
    0
    Зато первое место в рейтинге по боксированию с "диванным экспертом".