Мохаммед КАДІРІ: «Динамо дуже потрібна перемога в матчі з Шахтарем»

Кияни ведуть боротьбу за 2-е місце УПЛ

Мохаммед КАДІРІ: «Динамо дуже потрібна перемога в матчі з Шахтарем»
© fcdynamo.kiev.ua

4-го липня «Динамо», яке бореться за 2-е місце чемпіонату України, зіграє проти «Шахтаря», який достроково став чемпіоном.

Хавбек киян Мохаммед Кадірі переконаний, що команда зобов'язана брати три очки.

- Ми ретельно тренуємося, всі дуже серйозно налаштовані на майбутні матчі. Кожен зараз викладається на тренуваннях по максимуму, оскільки попередній матч ми провели невдало. Тепер ми працюємо над виправленням допущених помилок, щоб не допускати їх в майбутніх важливих матчах - з «Шахтарем» в чемпіонаті і в фіналі Кубка України.

- У чому полягали помилки в грі в Чернігові?

- Не хотілося б їх обговорювати. В принципі, всі бачили, що відбувалося на полі в матчі з «Десною» і зараз всі гравці розуміють, в чому полягали наші помилки. Ми попрацювали над усуненням цих недоліків і, впевнений, наступний матч ми проведемо на хорошому рівні.

- Ти комфортно себе почуваєш на позиції центрального захисника?

- Так, я вже не перший раз грав на цій позиції, і не другий. Я грав на цій позиції у всіх попередніх клубах, тому маю хороший досвід. Не відчуваю ніякого дискомфорту, граючи в центрі захисту.

- Зараз у «Динамо» кожну гру змінюється склад в захисній лінії в зв'язку з травмами і дискваліфікаціями. Чи швидко звикаєш до нових зв'язків на полі?

- Звичайно, іноді непросто відразу пристосуватися, коли склад весь час змінюється. Це стосується не тільки захисту, але навіть і середньої лінії. Але у нас немає іншого вибору. Зараз в команді є і травмовані, і дискваліфіковані. Зараз кожен повинен показати на полі свій максимум, тому що нам дуже потрібна перемога в найближчому матчі, так само, як і в матчі за Кубок України.

- Що скажеш про форму «Шахтаря», з яким вам доведеться зустрітися вже в суботу?

- Якщо чесно, я не сильно слідкую за грою «Шахтаря». Більше сконцентрований на нашій грі, на тому, щоб грати в свій футбол, оскільки нам дуже потрібна перемога. Можливо, для «Шахтаря» цей матч вже буде не такий важливий, враховуючи, що вони забезпечили собі чемпіонство. Але для нас ця гра вкрай важлива, і ми повинні взяти три очки. І ми зробимо все, щоб здобути цю перемогу.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    seregka1991
    online
      seregka1991, 03.07.2020 12:23
    0
    Какой-то он дерганный, порит много.
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 03.07.2020 03:02
    +1
    "нам дуже потрібна перемога в найближчому матчі, так само, як і в матчі за Кубок України"
    ---- сподіваюся, в фіналі Кубка вас жде те ж саме, що і в найближчому матчі
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 03.07.2020 00:54
    +2
    Forever_young_13, 03.07.2020 00:43
    Ларчик открывается просто: каждый день один из 7-ми вице президентов проводит политинформацию на тему: Какой мы плять ох.уительный клуб в условиях строительства развитого футболизма
    Еще неизвестно какие ф-ии они все выполняют и не слишком ли $ обходятся.
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 03.07.2020 00:43
    +2
    Alex86 1, 03.07.2020 00:34
    Просто если в боксе норма говорить какой ты офигенный соперник и нормально получить даже зды при этом попутно наговорив на соперника или даже плюнуть в него, после чего лечь, то в футболе ... Ну не знаю, просто смысла нет, до матча
    Ларчик открывается просто: каждый день один из 7-ми вице президентов проводит политинформацию на тему: Какой мы плять ох.уительный клуб в условиях строительства развитого футболизма
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 03.07.2020 00:34
    +3
    Forever_young_13, 03.07.2020 00:32
    Может игрокам нравится выглядеть полными придурками
    Ведь не многие знают высказывание: "Молчи - за умного сойдешь":
    Просто если в боксе норма говорить какой ты офигенный соперник и нормально получить даже зды при этом попутно наговорив на соперника или даже плюнуть в него, после чего лечь, то в футболе ... Ну не знаю, просто смысла нет, до матча
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 03.07.2020 00:32
    +1
    Alex86 1, 03.07.2020 00:23
    По-большей части соль без умолку солирует, иногда караваев любит вьюхи давать, да только вот зачем не понятно ... до начала сезона все в грудь, вкл. суркса, били себя что и в ЛЧ пройдем и чемп выиграем, а на деле? Иногда лучше молчать чем говорить, по крайней мере пока результат не дашь.
    Может игрокам нравится выглядеть полными придурками
    Ведь не многие знают высказывание: "Молчи - за умного сойдешь":
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 03.07.2020 00:23
    +4
    Forever_young_13, 03.07.2020 00:07
    Его приглашали заместителем артиста разговорного жанра.
    Главный артист там Соль
    По-большей части соль без умолку солирует, иногда караваев любит вьюхи давать, да только вот зачем не понятно ... до начала сезона все в грудь, вкл. суркса, били себя что и в ЛЧ пройдем и чемп выиграем, а на деле? Иногда лучше молчать чем говорить, по крайней мере пока результат не дашь.
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 03.07.2020 00:07
    +3
    Alex86 1, 02.07.2020 23:54
    Кто этого штриха вообще притащил и из каких соображений?
    Его приглашали заместителем артиста разговорного жанра.
    Главный артист там Соль
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 02.07.2020 23:54
    +6
    Кто этого штриха вообще притащил и из каких соображений?
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 02.07.2020 23:33
    +3
    "Мели Емеля, твоя неделя"
    Народная мудрость
    ihor7003
      ihor7003, 02.07.2020 23:01
    +6
    Очень слабо смотрится этот Кадири!!!!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 02.07.2020 23:54
    +6
    Кто этого штриха вообще притащил и из каких соображений?
    ihor7003
      ihor7003, 02.07.2020 23:01
    +6
    Очень слабо смотрится этот Кадири!!!!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 03.07.2020 00:23
    +4
    Forever_young_13, 03.07.2020 00:07
    Его приглашали заместителем артиста разговорного жанра.
    Главный артист там Соль
    По-большей части соль без умолку солирует, иногда караваев любит вьюхи давать, да только вот зачем не понятно ... до начала сезона все в грудь, вкл. суркса, били себя что и в ЛЧ пройдем и чемп выиграем, а на деле? Иногда лучше молчать чем говорить, по крайней мере пока результат не дашь.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 03.07.2020 00:34
    +3
    Forever_young_13, 03.07.2020 00:32
    Может игрокам нравится выглядеть полными придурками
    Ведь не многие знают высказывание: "Молчи - за умного сойдешь":
    Просто если в боксе норма говорить какой ты офигенный соперник и нормально получить даже зды при этом попутно наговорив на соперника или даже плюнуть в него, после чего лечь, то в футболе ... Ну не знаю, просто смысла нет, до матча
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 03.07.2020 00:07
    +3
    Alex86 1, 02.07.2020 23:54
    Кто этого штриха вообще притащил и из каких соображений?
    Его приглашали заместителем артиста разговорного жанра.
    Главный артист там Соль
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 02.07.2020 23:33
    +3
    "Мели Емеля, твоя неделя"
    Народная мудрость
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 03.07.2020 00:54
    +2
    Forever_young_13, 03.07.2020 00:43
    Ларчик открывается просто: каждый день один из 7-ми вице президентов проводит политинформацию на тему: Какой мы плять ох.уительный клуб в условиях строительства развитого футболизма
    Еще неизвестно какие ф-ии они все выполняют и не слишком ли $ обходятся.
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 03.07.2020 00:43
    +2
    Alex86 1, 03.07.2020 00:34
    Просто если в боксе норма говорить какой ты офигенный соперник и нормально получить даже зды при этом попутно наговорив на соперника или даже плюнуть в него, после чего лечь, то в футболе ... Ну не знаю, просто смысла нет, до матча
    Ларчик открывается просто: каждый день один из 7-ми вице президентов проводит политинформацию на тему: Какой мы плять ох.уительный клуб в условиях строительства развитого футболизма
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 03.07.2020 03:02
    +1
    "нам дуже потрібна перемога в найближчому матчі, так само, як і в матчі за Кубок України"
    ---- сподіваюся, в фіналі Кубка вас жде те ж саме, що і в найближчому матчі
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 03.07.2020 00:32
    +1
    Alex86 1, 03.07.2020 00:23
    По-большей части соль без умолку солирует, иногда караваев любит вьюхи давать, да только вот зачем не понятно ... до начала сезона все в грудь, вкл. суркса, били себя что и в ЛЧ пройдем и чемп выиграем, а на деле? Иногда лучше молчать чем говорить, по крайней мере пока результат не дашь.
    Может игрокам нравится выглядеть полными придурками
    Ведь не многие знают высказывание: "Молчи - за умного сойдешь":
    seregka1991
    online
      seregka1991, 03.07.2020 12:23
    0
    Какой-то он дерганный, порит много.