Олександр ПРИЗЕТКО: «У Динамо немає шансів проти основи Шахтаря»

Спеціаліст поділився очікуваннями від центрального поєдинку 29-го туру УПЛ

Олександр ПРИЗЕТКО: «У Динамо немає шансів проти основи Шахтаря»
© ФК Металіст 1925. Олександр Призетко

Колишній форвард київського «Динамо» і збірної України Олександр Призетко поділився очікуваннями від поєдинку 29-го туру УПЛ «Динамо» — «Шахтар».

«Тут багато чого буде залежати від того, в якому складі «Шахтар» вийде на гру. Але якщо припустити, що гірники виступлять основою, то у «Динамо», на сьогоднішній день шансів немає», — вважає Призетко.

Поєдинок «Динамо» — «Шахтар» відбудеться в суботу, 4-го липня, о 19:30 за київським часом.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — zbirna.com

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 03.07.2020 06:18
    0
    Kovalenkobrevno, 02.07.2020 20:09
    Букмекеры дают абсолютно равные шансы. Откуда они знают, какие будут составы?
    Они еще и мотивацию учитывают. Для Шахтера единственная мотивация что Динамо принципиальный соперник, для Динамо еще и турнирная мотивация сейчас огромна.
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 03.07.2020 03:10
    +1
    Ги, а шо такоє, у Призетка не динамівське серце?
    Shchebet
      Shchebet, 02.07.2020 21:05
    +4
    Мяч круглый ...
    Поживем-посмотрим, но матч обещает быть интересным в любом случае. Кто бы не выиграл.
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 02.07.2020 20:09
    -1
    Букмекеры дают абсолютно равные шансы. Откуда они знают, какие будут составы?
    AЛВ
      AЛВ, 02.07.2020 19:47
    -2
    Динамо (К) вперед до перемоги.!!!
    Shchebet
      Shchebet, 02.07.2020 21:05
    +4
    Мяч круглый ...
    Поживем-посмотрим, но матч обещает быть интересным в любом случае. Кто бы не выиграл.
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 03.07.2020 03:10
    +1
    Ги, а шо такоє, у Призетка не динамівське серце?
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 03.07.2020 06:18
    0
    Kovalenkobrevno, 02.07.2020 20:09
    Букмекеры дают абсолютно равные шансы. Откуда они знают, какие будут составы?
    Они еще и мотивацию учитывают. Для Шахтера единственная мотивация что Динамо принципиальный соперник, для Динамо еще и турнирная мотивация сейчас огромна.