Олександр РИКУН: «Був ближче до Шахтаря. Очі не горіли переходити в Динамо»

Українському футболісту був ближчий стиль гри «гірників»

Олександр РИКУН: «Був ближче до Шахтаря. Очі не горіли переходити в Динамо»
© dynamo.kiev.ua. Олександр Рикун

42-річний екс-гравець «Дніпра» і «Металіста» Олександр Рикун розповів, що він був ближчий до переходу в донецький «Шахтар», ніж в київське «Динамо».

«До кого я був ближче — до «Динамо» або до «Шахтаря»? До «Шахтаря». Прокопенко. Вони були першими і більше підходили по стилю. До Києва я б навряд чи переїхав. У «Динамо» футбол такий: потрібно бігти, фланги... А мені більше до душі «Шахтар», дрібний пас.

Чому не пішов в «Шахтар»? Не буду називати прізвища, але там один підказав Луческу... Про режим, про все це. Це завадило. У нас були домовленості з керівництвом «Шахтаря», але Луческу підказали. Що було, то було.

Матузалем приходив на тренування «Шахтаря» п'яним, а Луческу терпів? Я про таке не чув.

З «Динамо», навіть якби до кінця дійшло, я б ще сумнівався. Не горіли очі переходити в «Динамо», — зазначив Рикун.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Бомбардир

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Злобный Енот
      Злобный Енот, 03.07.2020 06:59
    +1
    Зато в "Динамо" можно было бухать и Луческу, не нервничал бы.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 02.07.2020 22:05
    +1
    Какой-то малахольный по правде говоря, то есть варианта с тем что б играть и не бухать он и не рассматривал? Тогда и не мудрено что не взяли, у шахты и так вектор на бразил полностью, у ДК свои мили и али были. А как он с Днепра слетел в Металл вдруг, тоже из-за нарушений?
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 02.07.2020 18:26
    0
    Evgene Boykinyuk, 02.07.2020 17:33
    режим не мешал милевскому и алиеву играть в гранде
    Не настолько. Они не бухали в умат, 24 на 7.
    romanchik.8409
      romanchik.8409, 02.07.2020 18:26
    +3
    Evgene Boykinyuk, 02.07.2020 17:33
    режим не мешал милевскому и алиеву играть в гранде
    В каком?
    zzg77
    online
      zzg77, 02.07.2020 18:05
    0
    Я думаю, что глаза горели при виде бутылки водки!!!
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 02.07.2020 17:33
    +2
    Robert Monroe, 02.07.2020 17:13
    Рыкун нарушал режим, но виноват не он, а тот, кто доложил об этом Луческу - замечательная логика. По развитию его карьеры очевидны причины, по которым он в итоге не попал ни в один из украинских грандов - когда Рыкун был в порядке, то выглядел здорово, но в порядке он был нечасто.
    режим не мешал милевскому и алиеву играть в гранде
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 02.07.2020 17:13
    +3
    Рыкун нарушал режим, но виноват не он, а тот, кто доложил об этом Луческу - замечательная логика. По развитию его карьеры очевидны причины, по которым он в итоге не попал ни в один из украинских грандов - когда Рыкун был в порядке, то выглядел здорово, но в порядке он был нечасто.
    Kiziak
      Kiziak, 02.07.2020 17:06
    +3
    В Спартак не пробовал?Там тоже мелкий пас.
    romanchik.8409
      romanchik.8409, 02.07.2020 18:26
    +3
    Evgene Boykinyuk, 02.07.2020 17:33
    режим не мешал милевскому и алиеву играть в гранде
    В каком?
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 02.07.2020 17:13
    +3
    Рыкун нарушал режим, но виноват не он, а тот, кто доложил об этом Луческу - замечательная логика. По развитию его карьеры очевидны причины, по которым он в итоге не попал ни в один из украинских грандов - когда Рыкун был в порядке, то выглядел здорово, но в порядке он был нечасто.
    Kiziak
      Kiziak, 02.07.2020 17:06
    +3
    В Спартак не пробовал?Там тоже мелкий пас.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 02.07.2020 17:33
    +2
    Robert Monroe, 02.07.2020 17:13
    Рыкун нарушал режим, но виноват не он, а тот, кто доложил об этом Луческу - замечательная логика. По развитию его карьеры очевидны причины, по которым он в итоге не попал ни в один из украинских грандов - когда Рыкун был в порядке, то выглядел здорово, но в порядке он был нечасто.
    режим не мешал милевскому и алиеву играть в гранде
    Злобный Енот
      Злобный Енот, 03.07.2020 06:59
    +1
    Зато в "Динамо" можно было бухать и Луческу, не нервничал бы.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 02.07.2020 22:05
    +1
    Какой-то малахольный по правде говоря, то есть варианта с тем что б играть и не бухать он и не рассматривал? Тогда и не мудрено что не взяли, у шахты и так вектор на бразил полностью, у ДК свои мили и али были. А как он с Днепра слетел в Металл вдруг, тоже из-за нарушений?
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 02.07.2020 18:26
    0
    Evgene Boykinyuk, 02.07.2020 17:33
    режим не мешал милевскому и алиеву играть в гранде
    Не настолько. Они не бухали в умат, 24 на 7.
    zzg77
    online
      zzg77, 02.07.2020 18:05
    0
    Я думаю, что глаза горели при виде бутылки водки!!!