ВІДЕО. Штовхнув у спину. Ракицький привіз пенальті у матчі за Зеніт

Пітерці випереджають найближчого конкурента на 11 очок за 5 турів до фінішу

ВІДЕО. Штовхнув у спину. Ракицький привіз пенальті у матчі за Зеніт
© ФК Зеніт. Ярослав Ракицький

Український захисник Ярослав Ракицький привіз пенальті у гостьовому матчі «Зеніту» проти «Тамбова» (2:1) в чемпіонаті Росії.

На 88-й хвилині Ракицький грубо штовхнув суперника у власному штрафному майданчику, і господарі поля зрівняли рахунок (1:1). Однак «Зеніт» зумів вирвати перемогу в компенсований час.

Пітерці продовжують впевнено лідирувати в РПЛ, випереджаючи найближчого конкурента, «Локомотив», на 11 очок за 5 турів до фінішу турніру.

Найкращі моменти матчу Тамбов - Зеніт
90' ГОЛ ! Мяч забил Эмилиано Ригони (Зенит).
88' ГОЛ ! С пенальти забил Валерий Чуперка (Тамбов).
43' ГОЛ ! Мяч забил Сердар Азмун (Зенит).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ya H
      Ya H, 02.07.2020 11:31
    +1
    lenares85, 01.07.2020 22:07
    Ему нужно кормить семью он же писал или не он, думаю мог уйти во многие клубы Европы, но в Зените наверно хорошо платят
    А Пуйлу нужно кормить террористов дамбасских и этот "захисник" ему в этом помогает.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 02.07.2020 08:40
    -3
    sand, 02.07.2020 01:41
    Український захисник... Аффтар, ты серьезно? Захисник чего или кого?
    защитник отсутствующих у тебя мозгов
    kerch30
    online
      kerch30, 02.07.2020 08:37
    0
    alegofich, 02.07.2020 08:26
    А хто це?
    ТО чоловік невідомої ПОПспівачки
    alegofich
      alegofich, 02.07.2020 08:26
    +1
    А хто це?
    sand
    online
      sand, 02.07.2020 01:41
    -1
    Український захисник... Аффтар, ты серьезно? Захисник чего или кого?
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 02.07.2020 00:07
    -9
    Ya H, 01.07.2020 21:41
    Украинцы не играют в Пидерпурге.
    А ещё Украинцы не работают в Польше,Италии,Португалии и России,нас там нет
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 01.07.2020 22:58
    -4
    Ya H, 01.07.2020 21:41
    Украинцы не играют в Пидерпурге.
    Они помогают тренеру, как Тимощук.
    Там кстати большая украинская диаспора. Может праправнуки Тараса Шевченко
    dgurkis
    online
      dgurkis, 01.07.2020 22:42
    -5
    На безрыбьи и Рак может тамбовского волка завалить! Ярик, ты царь!
    Petrov20
      Petrov20, 01.07.2020 22:24
    -3
    везде играют вылези с норы
    lenares85
    online
      lenares85, 01.07.2020 22:07
    0
    Ему нужно кормить семью он же писал или не он, думаю мог уйти во многие клубы Европы, но в Зените наверно хорошо платят
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 01.07.2020 21:53
    +9
    не осуждаю, но смысла вспоминать о его существовании не вижу.
    Ya H
      Ya H, 01.07.2020 21:41
    +1
    Украинцы не играют в Пидерпурге.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 01.07.2020 21:53
    +9
    не осуждаю, но смысла вспоминать о его существовании не вижу.
    Ya H
      Ya H, 02.07.2020 11:31
    +1
    lenares85, 01.07.2020 22:07
    Ему нужно кормить семью он же писал или не он, думаю мог уйти во многие клубы Европы, но в Зените наверно хорошо платят
    А Пуйлу нужно кормить террористов дамбасских и этот "захисник" ему в этом помогает.
    alegofich
      alegofich, 02.07.2020 08:26
    +1
    А хто це?
    Ya H
      Ya H, 01.07.2020 21:41
    +1
    Украинцы не играют в Пидерпурге.
    kerch30
    online
      kerch30, 02.07.2020 08:37
    0