«Поки навіть не обговорюється». Фанів на стадіони в Україні не пустять

Максим Степанов вважає, що це зараз навіть не тема для обговорення

«Поки навіть не обговорюється». Фанів на стадіони в Україні не пустять
© vorskla.com.ua

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що негативна тенденція і зростання хворих на коронавірус в Україні не дозволяє навіть обговорювати можливість відкриття стадіонів для футбольних уболівальників.

«Якщо хвороба піде на спад, будуть кращими цифри - тоді можна буде говорити в тому числі про вболівальників на трибунах. Зараз тенденція захворювання така, що навіть думки немає про повернення фанів», - сказав Степанов.

У деяких європейських країнах почали пускати вболівальників на стадіони в обмеженому доступі - зокрема, в Польщі, Чехії і Угорщині.

Однак провідні чемпіонати грають за порожніх трибун.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    SEPULTARA
      SEPULTARA, 01.07.2020 22:02
    +3
    Просто на стадионе могут спеть , что кто-то просто жалкое х.йло,а точнее его жалкое подобие
    Ya H
    online
      Ya H, 01.07.2020 21:48
    -5
    С таким колхозным футболом, не очень то и хотелось. Даже по телеку смотреть противно, не то, что в живую.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 01.07.2020 21:01
    -1
    А с помните как все Лукашенко говном поливали? А оказывается он был прав.. Но диванным экспертам этого не доказать было!
    Vadim-77
      Vadim-77, 01.07.2020 19:09
    +6
    Видео ночных дискотек и пляжей кто-то покажите этому борцу с коронавирусом ! Почему там все как до карантина, а на трибуны нельзя пустить хотя бы пятую часть мест и рассадить всех на расстоянии, как делают в нормальных странах ?!
    Александр Домащенко
      Александр Домащенко, 01.07.2020 17:18
    +4
    Эта чиновничья лицемерная забота о болельщиках: вместо того, чтобы рассредоточить их по стадиону, продавая, к примеру, пятую часть билетов, заставляют их толпиться в ограниченных местах за оградой.
    Так они понимают борьбу с вирусом.
    umnuy2
    online
      umnuy2, 01.07.2020 17:18
    +3
    На праздники на море что это было?
    Ruslan
      Ruslan, 01.07.2020 17:04
    0
    dudigo78, 01.07.2020 16:31
    Логіка залізна. Дискотеки, ресторани, бари, трц забиті під зав'язку то нормально. А стадіон під відкритим небом, який в кращому випадку заповниться на 10-20% не можна. Жгітє ісчо)))
    В нас як правило любе рішення яке йде зверху є підтверженням що країною правлять йолопи. Результат - зростання заражень. З дискотеками ти загнув но для прикладу з цими ж ТРЦ згідний на всі сто. Де логіка? Яке тупе мудило вирішило що зустріч львівських команд безпечніше провести в Луцьку? Переїзд як правило, мінімум два автобуса, проживання, харчування на місці не малої кількості народу. На мою думку ймовірність зараження набагато більша ніж якби команди відіграли у Львові. Після пеелтестів вони від трави на стадіоні заразу хапнуть? Просто видимість роботи, показують що вони є і щось роблять. А толку з того ніякого.
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 01.07.2020 16:37
    +6
    Плохо когда страной руководят идиоты((
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 01.07.2020 16:36
    +6
    Смешно кого пускать?
    У нас эпидемия с 2014 года))))
    С посещаемостью.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 01.07.2020 16:35
    +2
    С нашей посещаемостью там можно было на таком расстоянии садить огромном, ZEрунда в общем очередная
    dudigo78
    online
      dudigo78, 01.07.2020 16:31
    +12
    Логіка залізна. Дискотеки, ресторани, бари, трц забиті під зав'язку то нормально. А стадіон під відкритим небом, який в кращому випадку заповниться на 10-20% не можна. Жгітє ісчо)))
    dudigo78
    online
      dudigo78, 01.07.2020 16:31
    +12
    Логіка залізна. Дискотеки, ресторани, бари, трц забиті під зав'язку то нормально. А стадіон під відкритим небом, який в кращому випадку заповниться на 10-20% не можна. Жгітє ісчо)))
    Vadim-77
      Vadim-77, 01.07.2020 19:09
    +6
    Видео ночных дискотек и пляжей кто-то покажите этому борцу с коронавирусом ! Почему там все как до карантина, а на трибуны нельзя пустить хотя бы пятую часть мест и рассадить всех на расстоянии, как делают в нормальных странах ?!
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 01.07.2020 16:37
    +6
    Плохо когда страной руководят идиоты((
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 01.07.2020 16:36
    +6
    Смешно кого пускать?
    У нас эпидемия с 2014 года))))
    С посещаемостью.
    Александр Домащенко
      Александр Домащенко, 01.07.2020 17:18
    +4
    Эта чиновничья лицемерная забота о болельщиках: вместо того, чтобы рассредоточить их по стадиону, продавая, к примеру, пятую часть билетов, заставляют их толпиться в ограниченных местах за оградой.
    Так они понимают борьбу с вирусом.
    SEPULTARA
      SEPULTARA, 01.07.2020 22:02
    +3
    Просто на стадионе могут спеть , что кто-то просто жалкое х.йло,а точнее его жалкое подобие
    umnuy2
    online
      umnuy2, 01.07.2020 17:18
    +3
    На праздники на море что это было?
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 01.07.2020 16:35
    +2
    С нашей посещаемостью там можно было на таком расстоянии садить огромном, ZEрунда в общем очередная
    Ruslan
      Ruslan, 01.07.2020 17:04
    0
    dudigo78, 01.07.2020 16:31
    Логіка залізна. Дискотеки, ресторани, бари, трц забиті під зав'язку то нормально. А стадіон під відкритим небом, який в кращому випадку заповниться на 10-20% не можна. Жгітє ісчо)))
    В нас як правило любе рішення яке йде зверху є підтверженням що країною правлять йолопи. Результат - зростання заражень. З дискотеками ти загнув но для прикладу з цими ж ТРЦ згідний на всі сто. Де логіка? Яке тупе мудило вирішило що зустріч львівських команд безпечніше провести в Луцьку? Переїзд як правило, мінімум два автобуса, проживання, харчування на місці не малої кількості народу. На мою думку ймовірність зараження набагато більша ніж якби команди відіграли у Львові. Після пеелтестів вони від трави на стадіоні заразу хапнуть? Просто видимість роботи, показують що вони є і щось роблять. А толку з того ніякого.