Не пийте без причини. Реслер зізнався, як його згвалтувала дівчина

Кейт Лі, вага якого становить 145 кг, виступає у найвідомішій лізі WWE

Не пийте без причини. Реслер зізнався, як його згвалтувала дівчина
© Instagram. Кейт Лі

Американський рестлер WWE Кейт Лі, вага якого становить 145 кг, зробив відверте зізнання про те, що він став жертвою сексуального насильства з боку дівчини.

Інцидент стався в одному з барів Техасу в 2016 або 2017 році. Після того, як реслер виконав пісню в караоке, до нього за стіл підсіла молода жінка. Він назвав їхню розмову дуже приємною. Потім жінка запропонувала йому усамітнитися, але реслер відмовився. Він заспівав ще одну пісню та повернувся за стіл, а дівчина купила випивку і чекала його з двома напоями.

Подальше Кейт Лі описав так: «Я можу згадати тільки, як прокинувся голим в готельному номері. Не знаю навіть, чи була це моя власна кімната. Я був розгублений і знаходився в панічному стані. Пощастило, що гаманець і телефон залишилися при мені. Абсолютно кожна людина може стати жертвою. Тому я потім кинув пити без особливої ​​причини».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

***If you are going to read this, read it ALL*** It has been quite heart warming seeing many of my peers, strangers, and friends embrace things such as #BlackLivesMatters recently. It is extremely sad to me that it has taken such extreme circumstances for that to come to fruition. And yet... There are still many who misunderstand the phrase. I am a person who has been stopped by police for going for a walk. Or....for going on a jog. Even simply stargazing at night (clear skies are not always available in the city). Even with those experiences, I never once considered the idea that "all cops are bad" because thoughts like that are just as narrow minded and short sighted as racism. As a guy that is firmly #ForHumanity, I believe #AllLivesMatter. Truly. Unfortunately....the people use that phrase often think #BlackLivesMatter mean *only* black lives matter. I think....my fellow humans.....that my friends, family, the people online....they just want black lives to ALSO matter. Nothing more. It is simple, but says so much. #BlackLivesMatterToo

Публикация от Keith Lee (@realkeithlee)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 01.07.2020 09:05
    0
    Ну и кому эти признания нужны? Про сексуальные домогательствв было модно говорить 3-4 года назад. Тогда в штатах у них эпидемия признаний прошла. Было модно признаваться.
    Да и не благодарный он какой-то. Девушке наверное тяжело было его тащить в номер.
    sergrey4
      sergrey4, 01.07.2020 07:27
    +1
    Blacklivestupid
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 01.07.2020 01:10
    +2
    Похоже на такой толстый и жирный троллинг феминисток.
    dd dent
    online
      dd dent, 01.07.2020 01:07
    0
    Sentinel, 01.07.2020 00:54
    Может, она была 180 килограммовая?
    220 не меньше)
    Sentinel
      Sentinel, 01.07.2020 00:54
    +3
    Сергей 1, 01.07.2020 00:15
    Маха. 145 килограмового мужика изнасиловала баба
    Может, она была 180 килограммовая?
    Archie FireLion
      Archie FireLion, 01.07.2020 00:49
    +1
    это была shemale?
    dd dent
    online
      dd dent, 01.07.2020 00:32
    +2
    Axmetov10, 01.07.2020 00:27
    Как так,он обязан был заявить в полицию.Там же есть камеры,свидетели,в конце концов,он же с друзьями был.Это ужас просто
    Там минус видимо что следы биоматериалов его остались на ней что б можно было факт подтвердить как-то, во поржали бы в полиции с жертвы
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 01.07.2020 00:27
    -3
    Как так,он обязан был заявить в полицию.Там же есть камеры,свидетели,в конце концов,он же с друзьями был.Это ужас просто
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 01.07.2020 00:19
    0
    душераздирающая история по борьбе с пьянством, однако она его там отстрапонила что ли или он возбудился сам от факта насилия?
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 01.07.2020 00:15
    -3
    Маха. 145 килограмового мужика изнасиловала баба
    Sentinel
      Sentinel, 01.07.2020 00:54
    +3
    Сергей 1, 01.07.2020 00:15
    Маха. 145 килограмового мужика изнасиловала баба
    Может, она была 180 килограммовая?
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 01.07.2020 01:10
    +2
    Похоже на такой толстый и жирный троллинг феминисток.
    dd dent
    online
      dd dent, 01.07.2020 00:32
    +2
    Axmetov10, 01.07.2020 00:27
    Как так,он обязан был заявить в полицию.Там же есть камеры,свидетели,в конце концов,он же с друзьями был.Это ужас просто
    Там минус видимо что следы биоматериалов его остались на ней что б можно было факт подтвердить как-то, во поржали бы в полиции с жертвы
    sergrey4
      sergrey4, 01.07.2020 07:27
    +1
    Blacklivestupid
    Archie FireLion
      Archie FireLion, 01.07.2020 00:49
    +1
    это была shemale?
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 01.07.2020 09:05
    0
    Ну и кому эти признания нужны? Про сексуальные домогательствв было модно говорить 3-4 года назад. Тогда в штатах у них эпидемия признаний прошла. Было модно признаваться.
    Да и не благодарный он какой-то. Девушке наверное тяжело было его тащить в номер.
    dd dent
    online
      dd dent, 01.07.2020 01:07
    0
    Sentinel, 01.07.2020 00:54
    Может, она была 180 килограммовая?
    220 не меньше)
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 01.07.2020 00:19
    0
    душераздирающая история по борьбе с пьянством, однако она его там отстрапонила что ли или он возбудился сам от факта насилия?