Карпати можуть піти шляхом Дніпра і Металіста. Як це сприймуть фани?

Оглядач Sport.ua - про те, що насправді відбувається у львівському клубі

Карпати можуть піти шляхом Дніпра і Металіста. Як це сприймуть фани?
© ФК Карпати

Перенесений раніше на перше липня календарний матч 24 туру чемпіонату країни «Карпати» - «Маріуполь», який повинен був відбутися в приазовському місті, відмінено. Це вже офіційно. Таке рішення прийняла дирекція УПЛ. Власне, це рішення стало підсумком всіх тих трансформацій і чуток, що циркулюють останнім часом навколо цієї львівської команди. Саме про такий варіант розвитку подій - що команда не зможе виїхати на наступну гру, говорилося вже відразу після матчу попереднього туру «Львів» - «Карпати», зіграного в Луцьку. Той матч став першим після рестарту сезону для «зелено-білих». Нагадаю, що стартові тури після тривалого простою «Карпати» пропустили через спалах в колективі епідемії коронавірусу.

Однак, вже в 27 турі львів'яни були готові вийти на поле - в поєдинку проти «Олімпіка». Але тут коронавірус підкосив вже донецьку команду, і поєдинок довелося відкласти. Проте, футболісти і тренерський штаб «Карпат» з натхненням сприйняли першу гру після простою: молода команда в львівському «дербі» заслужила на свою порцію компліментів, хоч і не виграла. Більш того, заслужила і на матеріальне заохочення, якщо вірити офіційному сайту клубу. Але далі сталося те, про що першим повідав Sport.ua - всім футболістам першої команди і тренерському штабу від імені керівництва «Карпат» були розіслані повідомлення - мовляв, до Маріуполя не поїдемо. Нібито, немає коштів. За інформацією наших джерел у львівському клубі, це повідомлення застало зненацька весь колектив. Особливо це стосується молодих гравців, які були готові грати безкоштовно, аби засвітитися, захищаючи кольори рідного клубу. Але фінансова ситуація в «Карпатах» дійсно складна, про що, знову-таки, повідав офіційний рупор клубу. Але, все ж, не настільки, щоб не їздити на календарні матчі.

***

В даному випадку дозволю собі одну ремарку. Як розповів виконавчий директор «Карпат» Ростислав Ящишин, «зараз боргів перед командою немає, гравці отримали матеріальне заохочення за проявлений характер у львівському дербі». І ще його слова з того ж повідомлення на офіційному сайті: «через важку епідеміологічну ситуацію у Львові «Карпати» повинні були проводити домашні матчі в інших містах. Такий тритижневий виїзд обійшовся б львів'янам в 1,5 мільйона гривень. У клубу немає таких грошей». Дозволю собі не погодитися з паном виконавчим директором. Цілком можливо, що на рахунках львівського клубу зайвих (та й не зайвих теж) коштів дійсно немає. Але ж їх не було і минулого тижня, коли команда виїжджала до Луцька на гру зі «Львовом». Але потім гроші різко знайшлися для «матеріального заохочення за проявлений характер». Якщо називати речі своїми іменами, то команді була «виписана» премія з коштів нового співвласника клубу Олега Смалійчука.


ФК Карпати

Той же Ящишин цей факт побічно підтверджує, кажучи, що «Олег Смалійчук повідомив мені, що має можливість фінансувати клуб на свої 50%, оскільки є простим бізнесменом, а не олігархом». Тобто, при великому бажанні Смалійчук зміг би знайти кілька сотень тисяч гривень на вояж команди в Маріуполь. Тим більше, що «Маріуполь» був готовий фінансово взяти участь в організації матчу першого липня: львів'янам потрібно було знайти гроші лише на проїзд і харчування.

Розумію, що для клубу, який терпить фінансові проблеми, це чималі кошти, і знайти їх проблематично. Однак, повторюся, це не було б критично. Тому що в даному випадку Олег Смалійчук вже не «просто бізнесмен», а власник «Карпат». Причому, кажучи простою мовою, єдиний годувальник, бо ще один «годувальник» з самого початку не збирався виконувати свої функції. Тому, як мені здається, в даному випадку мова йде не тільки, точніше, не стільки про відсутність грошей на логістику, скільки про бажання Смалійчука «натиснути на мозоль» цьому самому «другому годувальнику» - Ігорю Коломойському. Мовляв, якщо ти не хочеш розділити тягар клубного боргу (мова йде начебто про п'ять мільйонів доларів, який давно висить на клубі, без погашення якого складно розраховувати на отримання ліцензії на наступний сезон) або хоча б продати свою частину клубу, я теж буду стороннім спостерігачем. З боку це дуже схоже на «так не діставайся ти нікому», де найбільш постраждалою стороною буде саме футбольний клуб «Карпати», але логіка в такій поведінковій лінії Смалійчука є.

***

Новий співвласник «Карпат» справді дуже хотів зустрітися з Коломойським і закрити всі питання щодо майбутнього клубу. Більш того, за інформацією наших інсайдерів, Смалійчук погодився викупити клубну частку «Карпат» у Димінського лише після того, як отримав попереднє добро на зустріч з Ігорем Валерійовичем, на якій сторони прийшли б до компромісу. У всякому разі, саме так описував на угоді реальність уже колишній співвласник «Карпат» Петро Димінський співвласнику нинішньому. Коли угода по «вісі» Димінський - Смалійчук відбулася, Олег, наскільки міг, оперативно повернувся з Іспанії до Львова. А потім і до Києва. Для зустрічі з Коломойським. Цю зустріч йому нібито обіцяли організувати і в Швейцарії, і в столиці України, але в підсумку «високі договірні сторони» так і не зустрілися. Ігор Валерійович включив режим «я на нараді».


ФК Карпати. Олег Смалійчук и Петро Димінський

Тому у Смалійчука залишилася фактично єдина можливість хоч якось зачепити свого недбайливого «компаньйона» - пригрозити тим, що клуб просто може зникнути, двічі не з'явившись на календарні матчі. На кшталт присоромити - дивись, мовляв, через тебе може загинути чергова «народна команда»...

***

Чесно кажучи, надія на те, що у другого акціонера «Карпат» раптом прокинеться совість, і він гарячково почне платити за векселями, приблизно така ж, як і вилікувати коронавірус шашликами (ноу-хау «Руху»). А якщо серйозно, то надій на це практично немає.

Але, як я сказав вище, логіка в діях Смалійчука все одно є. За нашою інформацією, швидше за все, «Карпати» не вийдуть і на наступну після матчу першого липня гру - все проти того ж «Маріуполя». І тоді, згідно з Регламентом УПЛ, «Карпати» знімуть зі змагань. І «Карпати», чи то пак Смалійчук, на цей крок йдуть свідомо. Для чого це потрібно Олегу? Він хоче стати повноправним і єдиним власником «Карпат». А оскільки полюбовно домовитися з Коломойським не вдасться, Смалійчук, за нашими даними, готовий пройти процес «очищення» клубу. Тобто, піти шляхом «Металіста», який став «Металістом 1925». Або того ж «Дніпра», який став «Дніпром-1». Шлях цей тернистий і довгий, але Смалійчук готовий його пройти. І в цьому дійсно є певна логіка. Та й кадровий ресурс знайдеться, щоб швидко пройти «горнило» Другої та Першої ліг. І фінансовий теж.

Не зрозуміло лише, як до подібного «очищення» поставляться фани «Карпат». Тих самих, нинішніх, справжніх. До слова, в Дніпрі вболівальники «того» «Дніпра» не вважають сьогоднішню команду з «одиницею» своєю командою. Та й в Харкові щодо «двадцять п'ятих» теж немає особливого ажіотажу. Щось мені підказує, що умовні «Карпати-1963» у Львові теж навряд чи зустрінуть з розпростертими обіймами...

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Валерій Василенко, Sport.ua

(36 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 01.07.2020 22:50
    0
    Олександр Фурманов, 01.07.2020 12:28
    Смаийчук ошибается,называя болельщиков "Карпат" "вівцями". Так при плохой игре как раз-таки болельщики "Карпат" называли футболистов "Карпат", а плохих игр,как и слабых сезонов было достаточно. Да,выиграли Кубок СССР в 1969 году,но очень при этом повезло,так удалось весь турнир не встретиться ни с одним тогдашним грандом. Позже было 4-е место в высшей лиге,но, если кто помнит, это скорей не достижение, а позор,так как "Карпатам" нужно было всего лишь сыграть вничью в последней игре на своём поле с аутсайдером чемпионата ленинградским "Зенитом" для получения серебрянных наград, и достаточно было проиграть со счётом 0:2 (или 1:3 и т.д.),чтобы получить бронзовые награды, а "Карпаты" проиграли 0:3, да ещё и в дождь (любимая погода "Карпат" того периода). И всё. Это славная история? Это бренд? Не умеешь или не хочешь играть в футбол - освободи место для других и до свидания.У города Львова нет денег для "Карпат"? Значит и "Карпат" больше не будет нигде и никогда. У этого позора много имён. У нас что-то создать некому, а разворовать и угробить - сколько угодно подлецов и проходимцев. Давайте болеть за "Колос" из Коваливки. Заслуживают уважения и владелец, и главный тренер, и футболисты, и жители села. А "вівці" пусть пасутся на полонинах. На то они и "вівці".
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 01.07.2020 22:09
    +1
    Бачив я по тєлєку офіційно главшпана фанів ,,карпат". Коли ті продули в кубку команді з пузатими немолодими дядьками в складі, не пам'ятаю назви. Ну так от - той персонаж - це шось. В двох-трьох словах: старе, недорозвинуте, недоглянуте, спите, дебільне. Ким і чим він там тіпа керує, диву даєшся. Я б на пушечний вистріл б не підійшов до шайки, якою керує той тип. Це яким дебілом і рагульом тре бути, шоб подібний субчик був для тебе авторитетом і давати тобі якісь команди. Сюр.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 01.07.2020 19:40
    0
    Ruslan, 01.07.2020 17:16
    Я би сам для прикладу прийшов під Ратушу на підтримку зелених проти пі6араса Садового-Долі. Де то голодне 4мо яке піарилось що підтримає команду? На сайті тут навіть бачив пі6ара в вишиванці який прийшов підтримати команду. Де воно під рило? З його слів місто мало підтримати команду. Що там в лисої зал упи не порішалось з Долею? Місто не може перекрити виїзд КаЛу в Маріупіль? Де ви завжди вірні?! Хєрячте під міську Раду. Трясіть того пі6араса! Я сам підійду!
    "Карпати" не є власністю міста...а "доля" -в нього доля така (пі.діти),тут інша мутка на горизонті...
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 01.07.2020 19:37
    -1
    а ще питання:
    а що, на домашній матч з Маріуполем обовязково пертися через усю країну на другий її кінець?
    невже близько до Львова не можна було місце знайти?
    до прикладу, то й же Хмельницький. так, не футбольна Мекка, умови, можливо трохи не ті. але поле більш-менш пристойне, епідеміологічна ситуаціа набагато краща як у Львові, їзди до Львов 3,5-4 години
    Vit18
    online
      Vit18, 01.07.2020 19:21
    -1
    Ruslan, 01.07.2020 18:19
    А всю центральну Україну в Динамо, східну в Шахтар. Будемо грати чемп в 10-ть кіл з трьох команд. І буде тобі щастя.
    В Україні більше однієї команди в місті це утопія. Жодний маркетолог та спортменеджер не зможе організувати успіх обидвох або трьох і т.д. Ніхто на них ходити не буде. Потрібно залишити по одній, а іншим приєднатися або переїхати.
    Ruslan
      Ruslan, 01.07.2020 18:19
    +3
    Vit18, 01.07.2020 17:29
    То нехай Карпати, Львів та Рух об'єднаються в одну команду і буде всім щастя.
    А всю центральну Україну в Динамо, східну в Шахтар. Будемо грати чемп в 10-ть кіл з трьох команд. І буде тобі щастя.
    Vit18
    online
      Vit18, 01.07.2020 17:29
    -4
    То нехай Карпати, Львів та Рух об'єднаються в одну команду і буде всім щастя.
    Alex86 1
      Alex86 1, 01.07.2020 17:23
    0
    Печальнее всего наблюдать потом пока ошметки от клубов банкротов некоторое время или существуют или процедуру начинают проходить, а потом все эти диби***ые дописи при новых названиях, а беня-ебеня уже пол упл притопил со своими приколами
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 01.07.2020 17:21
    0
    PFCLviv, 01.07.2020 17:16
    Та у Львові вже давно розумні батьки дають своїх дітей у футбольні школи ПФК ЛЬВОВА, ДЮФШ Галичина, Левеня та іегі, тільки не у скандальні і корупційні калпати !
    Про академію Руху, я взагалі мовчу, скоро ця академія стане найуращою в Украіні
    Такщо Львів без футболу не залишиться, Львів очищається від ганьби і шлаку ! Львів завжди є і буде футбольне місто абе без всякого корупційного зброду типу опг каЛпати !
    ну всё, всё, все уже поняли что ты безумно счастлив), не нарадуется.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 01.07.2020 17:19
    -1
    Ruslan, 01.07.2020 17:16
    Я би сам для прикладу прийшов під Ратушу на підтримку зелених проти пі6араса Садового-Долі. Де то голодне 4мо яке піарилось що підтримає команду? На сайті тут навіть бачив пі6ара в вишиванці який прийшов підтримати команду. Де воно під рило? З його слів місто мало підтримати команду. Що там в лисої зал упи не порішалось з Долею? Місто не може перекрити виїзд КаЛу в Маріупіль? Де ви завжди вірні?! Хєрячте під міську Раду. Трясіть того пі6араса! Я сам підійду!
    Із завжди вірних лишилась погулянка і старий пердун вітька мостовик... А Андрийко Доля х....й ложив на каЛпати!
    А лиса залу....па тільки бухати і співати вміє, кризовий менеджер йоп....та
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 01.07.2020 17:16
    -1
    Та у Львові вже давно розумні батьки дають своїх дітей у футбольні школи ПФК ЛЬВОВА, ДЮФШ Галичина, Левеня та іегі, тільки не у скандальні і корупційні калпати !
    Про академію Руху, я взагалі мовчу, скоро ця академія стане найуращою в Украіні
    Такщо Львів без футболу не залишиться, Львів очищається від ганьби і шлаку ! Львів завжди є і буде футбольне місто абе без всякого корупційного зброду типу опг каЛпати !
    Ruslan
      Ruslan, 01.07.2020 17:16
    +1
    Віталій Яценко, 01.07.2020 14:56
    Співчуваю фанам Карпат. Ви бачите як знищують вашу команду. Але я не бачу з вашого боку ніяких дій. Де акції, протести? Вам байдуже?
    Я би сам для прикладу прийшов під Ратушу на підтримку зелених проти пі6араса Садового-Долі. Де то голодне 4мо яке піарилось що підтримає команду? На сайті тут навіть бачив пі6ара в вишиванці який прийшов підтримати команду. Де воно під рило? З його слів місто мало підтримати команду. Що там в лисої зал упи не порішалось з Долею? Місто не може перекрити виїзд КаЛу в Маріупіль? Де ви завжди вірні?! Хєрячте під міську Раду. Трясіть того пі6араса! Я сам підійду!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 01.07.2020 17:10
    -1
    Великий футбол у Львові буде!
    Нас чекають дербі між Львовом і Рухом !
    Львів і Рух будуть грати в єврокубках! Львів'яни будуть ходити на футбол і вболівати за ці команди ! Молодь і діти вже виховуються у любові до львівських команд ПФК ЛЬВІВ і ФК РУХ!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 01.07.2020 17:05
    -1
    Al Zolo, 01.07.2020 16:47
    Карпаты-жаль за их большую футбольную историю.... Фекалии Верес Львов-никто и звать вас никак
    Яка то така большая історія?! договорняки чи якісь інші історії?! Розкажи мені про величну історію каЛпат!
    Тай яму вівці рили Львову, а самі в неї і впали
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 01.07.2020 16:50
    +1
    PFCLviv, 01.07.2020 16:40
    Відмучились обіс....рані вівці...
    Тепер діти у Львові будуть знати, що є ФК ЛЬВІВ і ФК РУХ !
    а львівські діти знають, що так званий ФК Львів то насправді не зі Львова і ніякий не Львів?
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 01.07.2020 16:47
    0
    PFCLviv, 01.07.2020 16:40
    Відмучились обіс....рані вівці...
    Тепер діти у Львові будуть знати, що є ФК ЛЬВІВ і ФК РУХ !
    Карпаты-жаль за их большую футбольную историю.... Фекалии Верес Львов-никто и звать вас никак
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 01.07.2020 16:44
    -1
    PFCLviv, 01.07.2020 16:40
    Відмучились обіс....рані вівці...
    Тепер діти у Львові будуть знати, що є ФК ЛЬВІВ і ФК РУХ !
    не рой яму.... как бы через годвслед за Карпатами неулететь-Экстраклясса.....
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 01.07.2020 16:40
    -1
    Відмучились обіс....рані вівці...
    Тепер діти у Львові будуть знати, що є ФК ЛЬВІВ і ФК РУХ !
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 01.07.2020 16:34
    +1
    Днепр
    Металлист
    Таврия
    Карпаты
    Кривбасс
    Металлург З
    Металлург Д
    Севастополь
    Целая лига приведений...
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 01.07.2020 16:13
    -3
    с появлением Руха и Фекалий количество фанов у Карпат резко снизилось-оттого нет возмущений.... Карпаты заслужено покинут УПЛ где теперь будут-кто знает?
    kolezey-2
      kolezey-2, 01.07.2020 09:27
    +12
    как воспримут фаны?,дурной заголовок! как бы не восприняли это что то поменяет?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 01.07.2020 09:56
    +9
    цікаво,
    а чему Смалійчук не спробуваа зустрітися з Коломойським і попередньо узгодити з ним всі питання до того як викупити частку Димінського?
    mavast
    online
      mavast, 01.07.2020 09:15
    +8
    Якщо "фани" НЕ! сприймають очищені команди, то нехай примусять попередніх власників "платить по счетам". А так виходить лай з будки.
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 01.07.2020 11:10
    +7
    PFCLviv, 01.07.2020 10:49
    Доречі так, це самий конч...єний клуб в Україні. Брехня, афери, фальш, договорняки, вічні скандали... Я такого кончєного клубу не знаю більше!
    Хлопче чи мужчина так не можна себе вести, треба вміти поважати суперника. Ніхто не говорить тобі що твоя команда вискочила у вишку з заднього проходу. А Карпати це бренд, це історія. Прошу тебе не пиши бруду, закінчуй. Поважай своє місто і львів'ян.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 01.07.2020 11:58
    +6
    wicker, 01.07.2020 10:32
    де Смайл, а де Беня...........це по факту не реально....
    а зараз що? та сама ситуація “де Смайл, а де Бєня”, тільки в іще гіршому для Смайла варіанті: без грошей і з нікому не потрібними акціями клубу
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 01.07.2020 10:17
    +6
    Мутная Операция "...ы".
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 01.07.2020 15:36
    +4
    Віталій Яценко, 01.07.2020 14:56
    Співчуваю фанам Карпат. Ви бачите як знищують вашу команду. Але я не бачу з вашого боку ніяких дій. Де акції, протести? Вам байдуже?
    Карпати - приватна власність. чужа
    сильно Ви напротестуєте, ящко Ваш сусід надумає спалити свій кіоск на базврі чи викинути з вікна холодильник?
    Ruslan
      Ruslan, 01.07.2020 18:19
    +3
    Vit18, 01.07.2020 17:29
    То нехай Карпати, Львів та Рух об'єднаються в одну команду і буде всім щастя.
    А всю центральну Україну в Динамо, східну в Шахтар. Будемо грати чемп в 10-ть кіл з трьох команд. І буде тобі щастя.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 01.07.2020 13:24
    +3
    Димінський свого часу запустив бумеранг в бік Металіста.Тепер бумеранг повернувся!
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 01.07.2020 11:21
    +3
    volf2020, 01.07.2020 11:04
    коломойське зачморило Дніпро а тепер те саме робить з Карпатами.Чим гірше тим для нього краще.
    с коломойским днепр постоянно был третьей силой в упл, не факт что без него было бы также. карпаты сами себя уже давно чмырят.
    volf2020
      volf2020, 01.07.2020 11:04
    +3
    коломойське зачморило Дніпро а тепер те саме робить з Карпатами.Чим гірше тим для нього краще.
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 01.07.2020 10:45
    +3
    Один случай в истории--это трагедия.
    Много случаев - это статистика.
    С карпатами ещё и комедия, фарс, пародия вместе взятые.
    wicker
    online
      wicker, 01.07.2020 10:32
    +3
    Муґунот Уух, 01.07.2020 09:56
    цікаво,
    а чему Смалійчук не спробуваа зустрітися з Коломойським і попередньо узгодити з ним всі питання до того як викупити частку Димінського?
    де Смайл, а де Беня...........це по факту не реально....
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 01.07.2020 09:17
    +3
    Почему только пример Днепра и Металлиста? Были Металлург Запорожье (играл в еврокубках), Кривбасс, Темп, Торпедо Запорожье и др из Первой лиги?
    Переживут, как и мы...
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 01.07.2020 12:55
    +2
    Беня - славнозвісний могильщик футбольних клубів. Цим вже нікого не здивуєш.
    Олександр Фурманов
      Олександр Фурманов, 01.07.2020 12:28
    +2
    Смаийчук ошибается,называя болельщиков "Карпат" "вівцями". Так при плохой игре как раз-таки болельщики "Карпат" называли футболистов "Карпат", а плохих игр,как и слабых сезонов было достаточно. Да,выиграли Кубок СССР в 1969 году,но очень при этом повезло,так удалось весь турнир не встретиться ни с одним тогдашним грандом. Позже было 4-е место в высшей лиге,но, если кто помнит, это скорей не достижение, а позор,так как "Карпатам" нужно было всего лишь сыграть вничью в последней игре на своём поле с аутсайдером чемпионата ленинградским "Зенитом" для получения серебрянных наград, и достаточно было проиграть со счётом 0:2 (или 1:3 и т.д.),чтобы получить бронзовые награды, а "Карпаты" проиграли 0:3, да ещё и в дождь (любимая погода "Карпат" того периода). И всё. Это славная история? Это бренд? Не умеешь или не хочешь играть в футбол - освободи место для других и до свидания.У города Львова нет денег для "Карпат"? Значит и "Карпат" больше не будет нигде и никогда. У этого позора много имён. У нас что-то создать некому, а разворовать и угробить - сколько угодно подлецов и проходимцев. Давайте болеть за "Колос" из Коваливки. Заслуживают уважения и владелец, и главный тренер, и футболисты, и жители села. А "вівці" пусть пасутся на полонинах. На то они и "вівці".
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 01.07.2020 11:50
    +2
    PFCLviv, 01.07.2020 10:44
    Хто такий для Ігря Валєрчя цей лисий балабол ?! Де Ігрь Валєричи, а де ця лиса зал....упа?!
    Ну тай розум треба мати, шоб братись за справу, а панти пусті це як апєльсінкі збирати...
    так а я про що?
    якщо не зрозумілі наміри другого власника і перспективи узгодити всі питання з ним туманні, то навіщо він ввязувався у ту авнтюру?
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 01.07.2020 22:09
    +1
    Бачив я по тєлєку офіційно главшпана фанів ,,карпат". Коли ті продули в кубку команді з пузатими немолодими дядьками в складі, не пам'ятаю назви. Ну так от - той персонаж - це шось. В двох-трьох словах: старе, недорозвинуте, недоглянуте, спите, дебільне. Ким і чим він там тіпа керує, диву даєшся. Я б на пушечний вистріл б не підійшов до шайки, якою керує той тип. Це яким дебілом і рагульом тре бути, шоб подібний субчик був для тебе авторитетом і давати тобі якісь команди. Сюр.
    Ruslan
      Ruslan, 01.07.2020 17:16
    +1
    Віталій Яценко, 01.07.2020 14:56
    Співчуваю фанам Карпат. Ви бачите як знищують вашу команду. Але я не бачу з вашого боку ніяких дій. Де акції, протести? Вам байдуже?
    Я би сам для прикладу прийшов під Ратушу на підтримку зелених проти пі6араса Садового-Долі. Де то голодне 4мо яке піарилось що підтримає команду? На сайті тут навіть бачив пі6ара в вишиванці який прийшов підтримати команду. Де воно під рило? З його слів місто мало підтримати команду. Що там в лисої зал упи не порішалось з Долею? Місто не може перекрити виїзд КаЛу в Маріупіль? Де ви завжди вірні?! Хєрячте під міську Раду. Трясіть того пі6араса! Я сам підійду!
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 01.07.2020 16:50
    +1
    PFCLviv, 01.07.2020 16:40
    Відмучились обіс....рані вівці...
    Тепер діти у Львові будуть знати, що є ФК ЛЬВІВ і ФК РУХ !
    а львівські діти знають, що так званий ФК Львів то насправді не зі Львова і ніякий не Львів?