Важлива перемога. Волинь переграла Оболонь-Бровари за рахунок гола Кожанова

Команда з Луцька приєдналася до лідерів, «Металіста 1925» та «Інгульця»

Важлива перемога. Волинь переграла Оболонь-Бровари за рахунок гола Кожанова
© ФК Волинь. Денис Кожанов

Сьогодні, 30 червня, відбувся заключний матч 21-го туру Першої ліги України.

«Волинь» переграла «Оболонь-Бровари» за рахунок єдиного гола Дениса Кожанова, який був забитий на 38-й хвилині. Таким чином, команда з Луцька набрала 41 очко та приєдналася до лідерів, «Металіста 1925» та «Інгульця».

Верхівка Першої ліги: «Металіст 1925», «Інгулець», «Волинь» (по 41 очку), «Агробізнес», «Рух» (по 40), «Минай», «Оболонь-Бровар» (по 38), «Авангард »Краматорськ (37). Отже, відразу 8 команд розташувалися в інтервалі чотирьох очок! Йде напружена боротьба за 3 путівки в Прем'єр-лігу.

Чемпіонат України. Перша ліга

21-й тур, 30 июня, Луцьк

«Волинь» Луцьк – «Оболонь-Бровар» Київ – 1:0

Гол: Кожанов, 38.

«Волинь»: Литовченко, Сімінін, Михалик (Курко, 56), Мартинюк, Приндета, Чачуа, Рябов, Кожанов, Хагназарі (Кізілатеш, 87), Климець (Норенков, 70), Волошинович (Кобзар, 86).

«Оболонь-Бровар»: Федорівський, Майданевич, Білий, Безуглий, Голіков (Бровченко, 86), Прокопенко, Валєєв (Савченко, 72), Покотилюк, Слободян (Островський, 72), Мединський (Касимов, 85), Ковбаса (Гутті, 57).

Попередження: Чачуа, 79, Кізілатеш, 90+2 – Покотилюк, 57.

Турнірна таблиця Першої ліги

 
Найкращі моменти матчу Волинь - Оболонь-Бровар
38' ГОЛ ! Мяч забил Денис Кожанов (Волынь).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 30.06.2020 22:23
    -2
    Alexey Antonenko, 30.06.2020 22:01
    Первая лига по интриге вертит УПЛ по всем осям.
    ну когда все деревья, естесн легче создать конкуренцию.
    Alexey Antonenko
      Alexey Antonenko, 30.06.2020 22:01
    +4
    Первая лига по интриге вертит УПЛ по всем осям.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 30.06.2020 21:40
    -4
    Voxa Hvedyk, 30.06.2020 21:38
    Виталий Кварцяний:
    Президент футбольного клубу Волинь.
    Голова федерації футболу Волині.
    поднялся мужик, рад за него. надеюсь его язык не затупился на другой должности.
    Voxa Hvedyk
      Voxa Hvedyk, 30.06.2020 21:38
    +5
    Evgene Boykinyuk, 30.06.2020 21:03
    он ещё тренирует или кто-то другой?
    Виталий Кварцяний:
    Президент футбольного клубу Волинь.
    Голова федерації футболу Волині.
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 30.06.2020 21:36
    -3
    ihor7003, 30.06.2020 21:07
    НЕт не тренирует! Но находится где то рядом!!!!!!
    Тренирует язык
    ihor7003
      ihor7003, 30.06.2020 21:07
    0
    Evgene Boykinyuk, 30.06.2020 21:03
    он ещё тренирует или кто-то другой?
    НЕт не тренирует! Но находится где то рядом!!!!!!
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 30.06.2020 21:03
    -4
    он ещё тренирует или кто-то другой?
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 30.06.2020 21:03
    -6
    волынь я был бы рад увидеть в вышке, чисто ради пёрлов кварцяного на прессухах.
    Voxa Hvedyk
      Voxa Hvedyk, 30.06.2020 21:38
    +5
    Evgene Boykinyuk, 30.06.2020 21:03
    он ещё тренирует или кто-то другой?
    Виталий Кварцяний:
    Президент футбольного клубу Волинь.
    Голова федерації футболу Волині.
    Alexey Antonenko
      Alexey Antonenko, 30.06.2020 22:01
    +4
    Первая лига по интриге вертит УПЛ по всем осям.
    ihor7003
      ihor7003, 30.06.2020 21:07
    0
    Evgene Boykinyuk, 30.06.2020 21:03
    он ещё тренирует или кто-то другой?
    НЕт не тренирует! Но находится где то рядом!!!!!!