ДІВЧИНА ДНЯ. Племінниця Ротару, яка полонила хокеїста збірної України

Соня Кей зовсім недавно вийшла заміж за Олега Петрова

ДІВЧИНА ДНЯ. Племінниця Ротару, яка полонила хокеїста збірної України
© Інстаграм Соні Кей

Українська поп-виконавиця Соня Кей (справжнє ім'я Софія Сергіївна Хлябич) - племінниця відомої радянської та української естрадної співачки Софії Ротару.

Зовсім недавно Соня Кей зіграла весілля з хокеїстом збірної України Олегом Петровим. Торжество пройшло в елітному київському готелі Fairmont, але гостей було небагато. Справа в тому, що незадовго до весілля помер батько нареченої, та й пандемію коронавірусу ніхто не відміняв.

Відзначимо, що 29-річна Соня - дочка Лідії Ротару, на весіллі були присутні Софія і Ауріка Ротару.

ДІВЧИНА ДНЯ. 19-річна надія українського баскетболу

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    justhateme
      justhateme, 30.06.2020 23:26
    0
    Вопрос по прозрачным педалям, на двух фотках. Зачем делать прозрачные педали не по размеру, чтобы было видно как там пальцы внутри погибают?
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 30.06.2020 23:11
    +2
    ІМХО, симпатична дівчина, тільки треба загнати її під душ і відмити добряче, а візажистам руки повідривати.
    Антон Корзун
      Антон Корзун, 30.06.2020 22:41
    -1
    Всеб нічого от тільки Петров росіянин з українським паспортом та й Сонька Ротарівна та ще українка. Росіянин одружився на молдаванці питається при чому тут Україна.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 30.06.2020 22:40
    0
    Алексей К, 30.06.2020 22:38
    а на что тут смотреть? Не спорю , есть девушки с умом и красотой но тут такое... вообще ни о чем
    Своеобразная внешность, на любителя, фигура относительно нормальная, для разнообразия можно и глянуть чисто или все смотреть на вагину марозюк или туалетные фото влады зидан?
    Алексей К
      Алексей К, 30.06.2020 22:38
    -1
    а на что тут смотреть? Не спорю , есть девушки с умом и красотой но тут такое... вообще ни о чем
    Morales
      Morales, 30.06.2020 22:04
    -1
    Хорошая девчонка. Интересная.
    Уверен, что гадости про чужую женщину пишут дрочеры-уйобки.
    Frankov
      Frankov, 30.06.2020 20:48
    +1
    Прямо скажем,на любителя.
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 30.06.2020 20:45
    +5
    А платье чтобы проветривать кормилицу лучше?
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 30.06.2020 20:32
    -1
    Реальная мавка
    Александр Пересадько
      Александр Пересадько, 30.06.2020 20:22
    +2
    Печальная 🤪🤪🤪🤪🤪
    ihor7003
      ihor7003, 30.06.2020 20:20
    +8
    Страшненькая она конечно! Но деньги для некоторых не пахнут
    ihor7003
      ihor7003, 30.06.2020 20:20
    +8
    Страшненькая она конечно! Но деньги для некоторых не пахнут
    Frank Piter
    online
      Frank Piter, 30.06.2020 20:45
    +5
    А платье чтобы проветривать кормилицу лучше?
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 30.06.2020 23:11
    +2
    ІМХО, симпатична дівчина, тільки треба загнати її під душ і відмити добряче, а візажистам руки повідривати.
    Александр Пересадько
      Александр Пересадько, 30.06.2020 20:22
    +2
    Печальная 🤪🤪🤪🤪🤪
    Frankov
      Frankov, 30.06.2020 20:48
    +1
    Прямо скажем,на любителя.
    justhateme
    online
      justhateme, 30.06.2020 23:26
    0
    Вопрос по прозрачным педалям, на двух фотках. Зачем делать прозрачные педали не по размеру, чтобы было видно как там пальцы внутри погибают?
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 30.06.2020 22:40
    0
    Алексей К, 30.06.2020 22:38
    а на что тут смотреть? Не спорю , есть девушки с умом и красотой но тут такое... вообще ни о чем
    Своеобразная внешность, на любителя, фигура относительно нормальная, для разнообразия можно и глянуть чисто или все смотреть на вагину марозюк или туалетные фото влады зидан?