Американська футболістка відмовилася підтримувати Black Lives Matter

Саманта Мерфі не схилила коліно під час гімну США

Американська футболістка відмовилася підтримувати Black Lives Matter
© instagram.com/samleshmurphy

Вчора, 29 червня в США під час жіночого футбольного матчу між «Норт Кароліна Карідж» і «Портленд Торнс» стався примітний випадок.

Всі гравці під час виконання гімну США перед початком матчу встали на коліна на підтримку популярного нині руху Black Lives Matter.

Всі, крім воротаря «Норт Кароліна Карідж» Саманти Мерфі, яка залишилася стояти:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Real heroes STAND they do not kneel🇺🇸 #america #life #love #stand #standup

A post shared by Graham Allen (@grahamallen1) on

Подія вже викликала великий резонанс в США. Чи будуть до дівчини застосовані якісь штрафні санкції, поки не відомо.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Shunya|Kh
      Shunya|Kh, 01.07.2020 18:16
    +2
    Иван Грозный, 30.06.2020 18:14
    вот просто такая мысль
    -спору нет чувак полицейский переборщил и должен за это отвечать,но есть одно,вот если бы на его месте был бы белый американец,а полицейский был бы черный и произошло так же ,черные вставали бы так на колени и было бы -white life matters?
    В тому то і справа. Коли 4-5 місяців назад загинув при затриманні білий ніхто і не поворушився. І не знали про це. Там взагалі був нещасний випадок, чувак ваще був не винний, і якщо не помиляюсь інвалід по зору
    garik_trinity
      garik_trinity, 01.07.2020 00:58
    +5
    Я бы ей орден дал "За мужество".
    ll_pogulianka_ll
    online
      ll_pogulianka_ll, 30.06.2020 22:33
    +4
    Я коротко-молодчага!!!! (Чи,я расист???,раніше не був-зараз в роздумах...)
    turist86
    online
      turist86, 30.06.2020 21:47
    +1
    "Еге ж, чудовий у нас уряд, чудовий! Ось послухай-но тільки. Був там один вільний негр з Огайо - мулат, майже такий білий, як білі люди. Сорочка на ньому, як сніг, а капелюх такий блискучий, аж сяє! В цілому місті нема людини, вбраної так чепуристо, як він; має й золотого годинника з ланцюжком, і паличку із срібною головкою - одне слово, такий пан, що куди твоє діло!
    Кажуть, ніби він за професора у якомусь коледжі, і вміє говорити різними мовами, і всякі науки знає. Мало того! Кажуть, нібито він має право голосувати в себе там, на батьківщині. Такого вже я стерпіти не міг. Думаю собі, до чого ж воно дійдеться в нас, у Штатах? Якраз того дня були вибори, я й сам хотів іти голосувати, якби не був тоді під мухою, а коли прочув, що є в нашій країні такий штат, де дозволяється й цьому негрові голосувати, я взяв і не пішов. А щоб ти був бачив, як отой негр високо несеться: він не хотів оступитися набік і дати мені дорогу, поки я не зіпхнув його з тротуару".
    "Пригоди Гекльберрі Фінна" (Марк Твен)
    axylinam
    online
      axylinam, 30.06.2020 21:10
    0
    Правильно сделала,белый человек не должен стоять на коленях
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 30.06.2020 20:58
    +2
    Владимир Копяк, 30.06.2020 20:03
    По истории - вопросов нет. Но сейчас в США совершенно не так, как было даже 50 лет назад! Никто этих негров не притесняет и в рестораны они ходят в общей толпе, и никакой дискриминации нет и подавно! Но ведут они себя в разы наглее белых и прочих приезжих, и это очень не правильно. То, что белое население относится к ним с предубеждением, так они сами до этого доводят своим пофигизмом и преступностью среди своей расы. Побывайте вечером в метро Нью-Йорка, в окрестностях Брайтона или в центре Вашингтона, где бродят толпы негров, ищущих приключений. И цель этих заварушек только одна - нужно убрать Трампа, вот и вся подоплека дела. Очень хорошо спланированная и организованная акция, тут вопросов нет... Но это их дело...
    Ну такі вони, африканці)) досі вважають, що білі їм винні; америкоси, французи й решта сАмі ж їх до себе навезли.
    Європейці, зокрема французи, ще цікавіші, хотіли омолодити націю і запустили колишні колонії, тепер отримали по повній, негри у порівняннв з арабами це немовлята)
    З комуністичного табору запустити не ризикнули ))
    rrkalina
      rrkalina, 30.06.2020 20:49
    0
    Владимир Копяк, 30.06.2020 20:03
    По истории - вопросов нет. Но сейчас в США совершенно не так, как было даже 50 лет назад! Никто этих негров не притесняет и в рестораны они ходят в общей толпе, и никакой дискриминации нет и подавно! Но ведут они себя в разы наглее белых и прочих приезжих, и это очень не правильно. То, что белое население относится к ним с предубеждением, так они сами до этого доводят своим пофигизмом и преступностью среди своей расы. Побывайте вечером в метро Нью-Йорка, в окрестностях Брайтона или в центре Вашингтона, где бродят толпы негров, ищущих приключений. И цель этих заварушек только одна - нужно убрать Трампа, вот и вся подоплека дела. Очень хорошо спланированная и организованная акция, тут вопросов нет... Но это их дело...
    Согласен,причем абсолютно
    kvv1404
    online
      kvv1404, 30.06.2020 20:18
    +1
    Ату її!!! Мало того що не стала на коліно,так ще й вийшла в жовтих шортах!!!
    tima fialko
    online
      tima fialko, 30.06.2020 20:08
    +16
    Саматі - респект.Вона виявила повагу притиснувши руку до серця,але не стала принижуватись як усі.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 30.06.2020 20:03
    +9
    Diego Armando, 30.06.2020 19:48
    Диму без вогню не буває!
    Я не підтримую всі ці постановки на коліна ітд, точніше, це проблема американців і решти колишніх рабовласницьких країн. Чому країни з чистою історією, більше того, колишні країни-жертви кріпацтва (зокрема Україна) мають задіювати подібні акції мені не зрозуміло.
    Кріпацтво - це теж саме рабство, різниця лише в тому, що колишній кріпак може змінити одяг і розчинитися у натовпі, чого не можуть зробити темношкірі.
    Мене більше дивують коментуючі - Вам особисто що зробили темношкірі?! Чому стільки агресії?)
    У них із рабовласниками свої рахунки. Хвороби конкістадорів + вони самі знищили сотні тисяч ацтеків, навезли туди сотні тисяч рабів бо попросту не було кому працювати, далі була американська історія, де людей продовжували використовувати як худобу. Подивіться фільми: Вільний штат Джонса, 12 років рабства, Зелена книга, Банкір (останні два взагалі про середину минулого століття, не так давно, темношкірі не могли поїсти в ресторані, переночувати в готелі, просто йти по вулиці). Фільми художні, однак правда близька. У США досі існує Ку-клукс, про що бляха мова!?!
    Зараз людське життя значно більше цінується навіть у порівнянні з кінцем минулого століття - звідси й подібні акції.
    По истории - вопросов нет. Но сейчас в США совершенно не так, как было даже 50 лет назад! Никто этих негров не притесняет и в рестораны они ходят в общей толпе, и никакой дискриминации нет и подавно! Но ведут они себя в разы наглее белых и прочих приезжих, и это очень не правильно. То, что белое население относится к ним с предубеждением, так они сами до этого доводят своим пофигизмом и преступностью среди своей расы. Побывайте вечером в метро Нью-Йорка, в окрестностях Брайтона или в центре Вашингтона, где бродят толпы негров, ищущих приключений. И цель этих заварушек только одна - нужно убрать Трампа, вот и вся подоплека дела. Очень хорошо спланированная и организованная акция, тут вопросов нет... Но это их дело...
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 30.06.2020 19:59
    +4
    Diego Armando, 30.06.2020 19:48
    Диму без вогню не буває!
    Я не підтримую всі ці постановки на коліна ітд, точніше, це проблема американців і решти колишніх рабовласницьких країн. Чому країни з чистою історією, більше того, колишні країни-жертви кріпацтва (зокрема Україна) мають задіювати подібні акції мені не зрозуміло.
    Кріпацтво - це теж саме рабство, різниця лише в тому, що колишній кріпак може змінити одяг і розчинитися у натовпі, чого не можуть зробити темношкірі.
    Мене більше дивують коментуючі - Вам особисто що зробили темношкірі?! Чому стільки агресії?)
    У них із рабовласниками свої рахунки. Хвороби конкістадорів + вони самі знищили сотні тисяч ацтеків, навезли туди сотні тисяч рабів бо попросту не було кому працювати, далі була американська історія, де людей продовжували використовувати як худобу. Подивіться фільми: Вільний штат Джонса, 12 років рабства, Зелена книга, Банкір (останні два взагалі про середину минулого століття, не так давно, темношкірі не могли поїсти в ресторані, переночувати в готелі, просто йти по вулиці). Фільми художні, однак правда близька. У США досі існує Ку-клукс, про що бляха мова!?!
    Зараз людське життя значно більше цінується навіть у порівнянні з кінцем минулого століття - звідси й подібні акції.
    да заебала всех эта тема, ещё с нытья тайсона, вот и агрессия.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 30.06.2020 19:56
    0
    dd dent, 30.06.2020 19:35
    а ты откуда знаешь?
    парочку знавал таких
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 30.06.2020 19:48
    -3
    Диму без вогню не буває!
    Я не підтримую всі ці постановки на коліна ітд, точніше, це проблема американців і решти колишніх рабовласницьких країн. Чому країни з чистою історією, більше того, колишні країни-жертви кріпацтва (зокрема Україна) мають задіювати подібні акції мені не зрозуміло.
    Кріпацтво - це теж саме рабство, різниця лише в тому, що колишній кріпак може змінити одяг і розчинитися у натовпі, чого не можуть зробити темношкірі.
    Мене більше дивують коментуючі - Вам особисто що зробили темношкірі?! Чому стільки агресії?)
    У них із рабовласниками свої рахунки. Хвороби конкістадорів + вони самі знищили сотні тисяч ацтеків, навезли туди сотні тисяч рабів бо попросту не було кому працювати, далі була американська історія, де людей продовжували використовувати як худобу. Подивіться фільми: Вільний штат Джонса, 12 років рабства, Зелена книга, Банкір (останні два взагалі про середину минулого століття, не так давно, темношкірі не могли поїсти в ресторані, переночувати в готелі, просто йти по вулиці). Фільми художні, однак правда близька. У США досі існує Ку-клукс, про що бляха мова!?!
    Зараз людське життя значно більше цінується навіть у порівнянні з кінцем минулого століття - звідси й подібні акції.
    BekXan
      BekXan, 30.06.2020 19:39
    +5
    Молодец.Фак оф это движение.
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 30.06.2020 19:39
    +1
    dd dent, 30.06.2020 19:35
    а ты откуда знаешь?
    Может человек пишет Докторскую диссертацию на эту тему
    dd dent
    online
      dd dent, 30.06.2020 19:35
    +2
    Evgene Boykinyuk, 30.06.2020 19:25
    многие геи гомофобы, они сами не рады своей ориентации.
    а ты откуда знаешь?
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 30.06.2020 19:25
    0
    многие геи гомофобы, они сами не рады своей ориентации.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 30.06.2020 19:24
    +1
    Forever_young_13, 30.06.2020 19:22
    С нетерпением жду следующего движения ПИДАРЫ Lives Matter.
    Только уже обязательно становиться на оба колена и три раза кланяться
    пидары до такого не опустятся
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 30.06.2020 19:22
    +3
    С нетерпением жду следующего движения ПИДАРЫ Lives Matter.
    Только уже обязательно становиться на оба колена и три раза кланяться
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 30.06.2020 19:15
    0
    Vitalik_Medvid, 30.06.2020 19:06
    В цієї красивої дівчини яйця більші, ніж у більшості американських губернаторів. Молодець, просто браво.
    к власти без прижима яиц не приходят, компромиссы. но когда обычные люди потыкают этой клоунаде, это жалкое зрелище.
    dd dent
    online
      dd dent, 30.06.2020 17:40
    +21
    Правильно сделала, а то чёрные как раз и есть расисты истерички качающие права, чувака того конечно не стоило убивать, но и героя из уголовника делать тем более
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 30.06.2020 17:32
    +21
    Умничка. Адекватный и здравомыслящий человек. Отказалась принимать участие в этом театре абсурда!
    tima fialko
    online
      tima fialko, 30.06.2020 20:08
    +16
    Саматі - респект.Вона виявила повагу притиснувши руку до серця,але не стала принижуватись як усі.
    volf2020
    online
      volf2020, 30.06.2020 17:38
    +16
    МОЛОДЕЦЬ!!!!!
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 30.06.2020 17:46
    +15
    красава, баба с яйцами, хоть и звучит это не очень)
    volf2020
    online
      volf2020, 30.06.2020 17:41
    +15
    Які санкції нехай йдуть жахнуться в сосну.Чому перед неграми треба вставати на коліна?Нехай стоїть хто захоче.
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 30.06.2020 18:09
    +11
    вот посмотришь на этот я Black Lives Matter и по не воле станешь расистом.
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 30.06.2020 19:06
    +10
    В цієї красивої дівчини яйця більші, ніж у більшості американських губернаторів. Молодець, просто браво.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 30.06.2020 20:03
    +9
    Diego Armando, 30.06.2020 19:48
    Диму без вогню не буває!
    Я не підтримую всі ці постановки на коліна ітд, точніше, це проблема американців і решти колишніх рабовласницьких країн. Чому країни з чистою історією, більше того, колишні країни-жертви кріпацтва (зокрема Україна) мають задіювати подібні акції мені не зрозуміло.
    Кріпацтво - це теж саме рабство, різниця лише в тому, що колишній кріпак може змінити одяг і розчинитися у натовпі, чого не можуть зробити темношкірі.
    Мене більше дивують коментуючі - Вам особисто що зробили темношкірі?! Чому стільки агресії?)
    У них із рабовласниками свої рахунки. Хвороби конкістадорів + вони самі знищили сотні тисяч ацтеків, навезли туди сотні тисяч рабів бо попросту не було кому працювати, далі була американська історія, де людей продовжували використовувати як худобу. Подивіться фільми: Вільний штат Джонса, 12 років рабства, Зелена книга, Банкір (останні два взагалі про середину минулого століття, не так давно, темношкірі не могли поїсти в ресторані, переночувати в готелі, просто йти по вулиці). Фільми художні, однак правда близька. У США досі існує Ку-клукс, про що бляха мова!?!
    Зараз людське життя значно більше цінується навіть у порівнянні з кінцем минулого століття - звідси й подібні акції.
    По истории - вопросов нет. Но сейчас в США совершенно не так, как было даже 50 лет назад! Никто этих негров не притесняет и в рестораны они ходят в общей толпе, и никакой дискриминации нет и подавно! Но ведут они себя в разы наглее белых и прочих приезжих, и это очень не правильно. То, что белое население относится к ним с предубеждением, так они сами до этого доводят своим пофигизмом и преступностью среди своей расы. Побывайте вечером в метро Нью-Йорка, в окрестностях Брайтона или в центре Вашингтона, где бродят толпы негров, ищущих приключений. И цель этих заварушек только одна - нужно убрать Трампа, вот и вся подоплека дела. Очень хорошо спланированная и организованная акция, тут вопросов нет... Но это их дело...
    dd dent
    online
      dd dent, 30.06.2020 18:23
    +8
    Иван Грозный, 30.06.2020 18:14
    вот просто такая мысль
    -спору нет чувак полицейский переборщил и должен за это отвечать,но есть одно,вот если бы на его месте был бы белый американец,а полицейский был бы черный и произошло так же ,черные вставали бы так на колени и было бы -white life matters?
    Угу с лозунгом дави белую мразь разве шо, под охренели они, кто бывал в Европе и сша поймёт о чем я
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 30.06.2020 18:08
    +8
    Andriy Bilozir, 30.06.2020 18:01
    Ага, многие русские (которых ты так ненавидишь) ее поддерживают
    Ну таких русских можно уважать. Кстати, я не всех русских ненавижу, там есть и нормальные люди. Я ненавижу тех мразей, которые поддерживают агрессию пуйла по отношению к Украине!
    dd dent
    online
      dd dent, 30.06.2020 18:00
    +8
    Я честно говоря совершенно не въехал что это за задвиг с тем что б на коленях стоять
    Axmetov10
      Axmetov10, 30.06.2020 17:47
    +8
    Мне нравится мэм,который сейчас гуляет по инету.Эта фото,и рядом фото фашисткой Германии,где все зигуют,а один чувак из толпы просто стоит с подписью встать на защиту прав, даже если вы стоите в одиночестве
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 30.06.2020 18:14
    +6
    вот просто такая мысль
    -спору нет чувак полицейский переборщил и должен за это отвечать,но есть одно,вот если бы на его месте был бы белый американец,а полицейский был бы черный и произошло так же ,черные вставали бы так на колени и было бы -white life matters?
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 01.07.2020 00:58
    +5
    Я бы ей орден дал "За мужество".
    BekXan
      BekXan, 30.06.2020 19:39
    +5
    Молодец.Фак оф это движение.
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 30.06.2020 18:03
    +5
    Andriy Bilozir, 30.06.2020 18:01
    Ага, многие русские (которых ты так ненавидишь) ее поддерживают
    значит эти русские еще не потеряны для общества в отличии от тебя
    ll_pogulianka_ll
    online
      ll_pogulianka_ll, 30.06.2020 22:33
    +4
    Я коротко-молодчага!!!! (Чи,я расист???,раніше не був-зараз в роздумах...)
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 30.06.2020 19:59
    +4
    Diego Armando, 30.06.2020 19:48
    Диму без вогню не буває!
    Я не підтримую всі ці постановки на коліна ітд, точніше, це проблема американців і решти колишніх рабовласницьких країн. Чому країни з чистою історією, більше того, колишні країни-жертви кріпацтва (зокрема Україна) мають задіювати подібні акції мені не зрозуміло.
    Кріпацтво - це теж саме рабство, різниця лише в тому, що колишній кріпак може змінити одяг і розчинитися у натовпі, чого не можуть зробити темношкірі.
    Мене більше дивують коментуючі - Вам особисто що зробили темношкірі?! Чому стільки агресії?)
    У них із рабовласниками свої рахунки. Хвороби конкістадорів + вони самі знищили сотні тисяч ацтеків, навезли туди сотні тисяч рабів бо попросту не було кому працювати, далі була американська історія, де людей продовжували використовувати як худобу. Подивіться фільми: Вільний штат Джонса, 12 років рабства, Зелена книга, Банкір (останні два взагалі про середину минулого століття, не так давно, темношкірі не могли поїсти в ресторані, переночувати в готелі, просто йти по вулиці). Фільми художні, однак правда близька. У США досі існує Ку-клукс, про що бляха мова!?!
    Зараз людське життя значно більше цінується навіть у порівнянні з кінцем минулого століття - звідси й подібні акції.
    да заебала всех эта тема, ещё с нытья тайсона, вот и агрессия.
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 30.06.2020 18:02
    +4
    скоро приползет сюда краснопузый "иванов" со своим бредом и начнет рассказывать,как он один не пел "интернационал" на профсоюзном собрании и обзывал горбачева"меченый" )))