Головний «мішок». Українець програв 49 боїв, двічі – Гассієву

1-го липня в Києві очікується ювілейна поразка Ігоря Пилипенка

Головний «мішок». Українець програв 49 боїв, двічі – Гассієву
© Facebook. Ігор Пилипенко

У минулому році ми розповідали про найгіршого чинного професійного боксера. Рудольф Мурко з Чехії продовжує допомагати своїм суперникам, днями він провів ювілейний 100-й бій і зазнав 95-ї поразки в кар'єрі. Але сьогодні мова піде не про нього, а про українця.

Наша країна відома любителям світового боксу завдяки братам Кличкам, Василю Ломаченку, Олександру Усику та іншим чемпіонам. Вони назавжди увійдуть в історію і будуть нашим брендом. Але, як не дивно, є у нас і відверті «мішки».

Зовсім скоро українець Пилипенко зможе «похвалитися» красивою цифрою 50 в графі поразок

Яскравим представником «українських відгрібачів» є 47-річний Ігор Пилипенко. Як і чеський брат за покликанням, він почав свою кар'єру на профі-рингу в 2000-му році. Правда, провів майже в два рази менше боїв, але все одно зовсім скоро зможе «похвалитися» красивою цифрою 50 в графі поразок.

На перший погляд, у Пилипенка дуже непогані дані для боксу. Але це тільки на перший погляд. Зріст 197 сантиметрів, а відповідно і великий розмах рук, допомогли йому досить непогано почати. У перших п'яти боях було три перемоги, одна поразка і одна нічия. Звичайно, вже тоді було зрозуміло, що піти за шляхом Кличка йому не вдасться, але те, що сталося в подальшому, все одно шокує.

Ігор, який за іронією долі виступає під прізвиськом «The Beast», почав програвати всім підряд і перетворився на «терпилу», покликаного бути «мішком» для биття. Молоді проспекти виходять з ним в ринг і знають, що зможуть покращити свій рекорд. Якщо ж супернику якимось неймовірним чином не вдається перемогти, що хоч і рідко, але бувало, у того залишається тільки два шляхи: стати таким же «відгрібачем» або йти з боксу.

Мурат Гассієв, який ледь не став абсолютним чемпіоном світу, нокаутував Ігоря лише з другої спроби

Деяким боксерам так сподобалося бити Пилипенка, що вони користувалися його послугами повторно. Саме так вчинив відомий росіянин Мурат Гассієв, який згодом став чемпіоном світу в крузервейті. На зорі своєї кар'єри, в 2012 році, Гассієв уже в першому раунді відправив українця в нокдаун, але Ігор зміг встати і дотерпів до фінального гонгу. Всі судді, звичайно ж, віддали перемогу Муратові.

Через рік, трохи набравшись досвіду, Гассієв провів реванш із Пилипенком і цього разу все ж нокаутував українця. Тепер стає особливо дивно, що перед фіналом першого сезону Всесвітньої боксерської суперсерії саме Гассієва більшість вважала фаворитом у бою з Олександром Усиком.

Росіянин в Єкатеринбурзі уклав Пилипенка спати в середині першого раунду

Як і багато українських боксерів, Пилипенко не гребує поїздками в Росію. Він з радістю їде за «поребрик» і якщо треба, то падає на настил вже на першій хвилині. У Єкатеринбурзі Юрій Кашинський відправив українця в нокаут вже через півтори хвилини після стартового гонгу. Відео цього бою сповна вистачає для того, щоб зрозуміти рівень боксера і сміливо повісити на нього ярлик «мішка».

Але були і приємні сенсації. У 2017 році Пилипенка ніхто не засуджував, коли він в Москві якимось дивом шокував місцевих уболівальників, заклавши фундамент під хрест на кар'єрі Володимира Гончарова. Втім, та перемога була з розряду «раз на рік і палиця стріляє» (хоча у випадку з Пилипенком цей період можна сміливо множити на чотири). Потім Ігор знову реабілітувався і програв 26 поєдинків поспіль. Ця серія досі не перервана і, напевно, продовжиться.

1-го липня буде ювілейна поразка. Суперник важить майже на 35 кг більше

Незважаючи на дуже високий зріст, статура у Пилипенка вельми худорлява, тому виступає він переважно в першій важкій вазі. Але якщо комусь потрібна його допомога в хевівейті, то він з радістю погоджується. І ось тепер, маючи рекорд 5-49-2, Пилипенко 1-го липня в Києві проведе бій з українським проспектом Ігорем Шевадзуцьким. Боксери вже пройшли процедуру зважування, під «Звіром» ваги показали 98,5 кг, а його суперник виявився на 34,5 (133 кг) кілограми важче! Ви ж вже зрозуміли, чим це завершиться, так?

І якщо багато боксерів в 47 років вже давно відсиджуються на пенсії, то Пилипенко, напевно, навіть не думає про це. Адже красиво (чи не дуже) «відгрібати» можна в будь-якому віці. Такі люди завжди будуть затребувані.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Денис Шаховець, Sport.ua

(50 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Servicant
      Servicant, 09.07.2020 23:33
    0
    zvalenok03, 01.07.2020 08:58
    Постоянно падать и все время опять подыматься.
    Что-то в этом есть героическое.
    Отчасти даже вызывает уважение.
    Упасть, чтобы подняться или подняться, чтобы упасть - вот в чём вопрос
    brothers_skill_found
    online
      brothers_skill_found, 03.07.2020 09:41
    0
    Виктор Иванов, 02.07.2020 14:31
    Что б ты знал, что не одни Иваны Богуны у нас есть, хотя и того Володыевский порубал в книге Сенкевича.
    Щоб я знав і не тільки, то краще нехай напишуть про володарів Кубку Стенлі із українськими коренями!
    І не пиши маячню, коли політика сайту і фінансування направлений на одне, то його не змінеш!
    А це щоб ти знав :
    Грецкі, Савчук, Буцик, Данейко – легендарні зірки Національної хокейної ліги. Проте мало хто знає, що ці видатні спортсмени мають українське коріння, про яке вони вперше розкажуть у документальному фільмі «UKE».
    Кінопроєкт документального фільму «UKE» став одним із переможців Дванадцятого конкурсного відбору Держкіно та отримав державну фінансову підтримку розміром 4 млн 604 тис. 514,86 грн (77 % загальної вартості виробництва фільму).
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 02.07.2020 14:31
    +1
    brothers_skill_found, 02.07.2020 14:13
    інкаше не зрозмуло в чому суть цієї новини на сайті з українським доменом
    Что б ты знал, что не одни Иваны Богуны у нас есть, хотя и того Володыевский порубал в книге Сенкевича.
    brothers_skill_found
    online
      brothers_skill_found, 02.07.2020 14:13
    -2
    andreypoltava234, 01.07.2020 17:03
    просто издеваются над Украиной...акцентировано внимание на поражениях параше....сайт принадлежит парашному холдингу...
    інкаше не зрозмуло в чому суть цієї новини на сайті з українським доменом
    zac1310
      zac1310, 02.07.2020 11:42
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    andreypoltava234, 01.07.2020 17:00
    какое отношение вы парашники имеете к славянам?
    мы, парашники? А Вы, парашники?
    zac1310
      zac1310, 02.07.2020 11:39
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    andreypoltava234, 01.07.2020 16:58
    а ты где работаешь?) до массажиста ..самого уйла уже дорос?) или ещё нет?) миллионер ты наш)
    а ты, видно, клоуном на полставки устроился, земляк
    Причём тут пуцло или пуйло? Я говорю в первую очередь о НЕДОПУСТИМОСТИ ТРАВЛИ КОГО-БЫ ТО НЕ БЫЛО ЗА НЕПРЕСТИЖНОСТЬ ЕГО РАБОТЫ. И все эти понты о "человеке без самооценки"... надо его лично знать, чтоб иметь право так говорить, всё в нашей жизни относительно, и очень непрочно, к сожалению.
    Я работаю где работаю и честно зарабатываю свою зарплату.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 01.07.2020 22:33
    +1
    Slavanacii, 01.07.2020 12:50
    Очевидно, що бокс не його призвання, але яка наполегливість, яка сила волі в чоловіка !
    Сила воли - дай бог каждому! тут чемпионы после серий неудачный заканчивают, Гвозику вообще одного поражения хватило...
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 01.07.2020 21:57
    +2
    Не так уж он и безнадёжен в боксе. По крайней мере в бою с Кашинским не так уж и плохо двигается, как для 45 летнего. Да и нокаут выглядит "леваковато". Я просто думаю нормально зарабатывает "падая" под проспектов.
    bullyUA
      bullyUA, 01.07.2020 20:32
    0
    Орландо Салидо за карьеру проиграл 14 боев. Но выиграл бой у одного ватника. Тогда я был страшно зол, особенно на судей. Но знал бы я тогда, что из себя представляет Вася, то не сильно расстроился.
    Akella_147
    online
      Akella_147, 01.07.2020 18:41
    0
    Кацапы любят набивать себе такую статистику, и выходя на топа , обсираються с подливой, имея результат 20 боёв, 20 нокаутов
    kh_ua
      kh_ua, 01.07.2020 18:36
    +5
    ребят, и особенно автор "новости". Вы можете конечно иронизировать и острить над этим парнем, но вы забываете одну вещь: он боксер-профессионал. Любой из вас, если встретит его на улице, то сам окажется таким же "мешком".
    Олег Мандрівник
      Олег Мандрівник, 01.07.2020 18:01
    0
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 01.07.2020 17:07
    -1
    Diego Armando, 01.07.2020 11:38
    Ти пи*да, вивчи мову господарів, на росії прийнято називати приставку "на" для території, якщо мова йде про країну, застосовується "в"!
    Так ты НА бассейн поедешь (Донецкий)? Хотя это вряд ли... Скорее на лес пойдёшь на *** ))
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 01.07.2020 17:03
    +1
    alefteev77, 01.07.2020 08:56
    Спасибо за такую шикарную новость.
    Какой в ней смысл?
    просто издеваются над Украиной...акцентировано внимание на поражениях параше....сайт принадлежит парашному холдингу...
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 01.07.2020 17:00
    -1
    zac1310, 01.07.2020 14:03
    Петен его фамилия, потом иногда называли "пютен" -шлюха... Виши - курортный городок, был столицей не оккупированной Франции.
    Про твое восхваление пособника фашистов - извини, без комментариев, для меня это за гранью добра и зла, какие бы не были заслуги маршала Петена или, скажем, генерала Краснова, или генерала Власова в прошлом, они все в прошлом, предателю нет прощения.
    По террору - спорный вопрос, для нацистов - французы явно ближе, чем славяне, к ним в любом случае отношение было бы лучше.
    Я только не пойму "предидушего оратора" - в чём колабрационизм усика с ломой, они сотрудничают с окупационной администрацией росийской? А что оккупированно - Киев или америка?
    какое отношение вы парашники имеете к славянам?
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 01.07.2020 16:58
    +1
    zac1310, 01.07.2020 16:46

    милиардер? "без самоповаги..." ты еде работаешь, руководителем у ахметова и колоойского?
    а ты где работаешь?) до массажиста ..самого уйла уже дорос?) или ещё нет?) миллионер ты наш)
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 01.07.2020 16:50
    +3
    это тоже профессия-выводить фаворитов на пик формы-уважение Игорю за стойкость-мож возьмет разок и апсетнет
    zac1310
      zac1310, 01.07.2020 16:46
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    tima fialko, 01.07.2020 15:32
    Бачу багатьом подобається ця людина без самоповаги.В нього син є?..

    милиардер? "без самоповаги..." ты еде работаешь, руководителем у ахметова и колоойского?
    tima fialko
    online
      tima fialko, 01.07.2020 15:32
    -2
    Бачу багатьом подобається ця людина без самоповаги.В нього син є?..
    zac1310
      zac1310, 01.07.2020 14:04
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Владимир Копяк, 01.07.2020 13:31
    Такие боксеры всегда были в цене, они готовы лечь под любого соперника, не бесплатно конечно. А сколько таких "мешков" переколошматили братья Кличко? Десятка два?
    не бесплатно, но и не дорого
    Slavanacii
    online
      Slavanacii, 01.07.2020 12:50
    +17
    Очевидно, що бокс не його призвання, але яка наполегливість, яка сила волі в чоловіка !
    alefteev77
    online
      alefteev77, 01.07.2020 10:51
    +12
    zvalenok03, 01.07.2020 10:50
    Не помню как президента колоборантов во франции звали, кажись виши, но его сейчас как героя почитают.
    Спас французов от расправы во время оккупации страны во время второй мировой. Простое объяснение--если бы французы по настоящему сопротивлялись, то немцы устроили бы настоящий террор. Как на Украине, в белоруси, у росиян.
    ватан - давай на кацапстан
    kod.75
      kod.75, 01.07.2020 11:26
    +11
    zvalenok03, 01.07.2020 10:50
    Не помню как президента колоборантов во франции звали, кажись виши, но его сейчас как героя почитают.
    Спас французов от расправы во время оккупации страны во время второй мировой. Простое объяснение--если бы французы по настоящему сопротивлялись, то немцы устроили бы настоящий террор. Как на Украине, в белоруси, у росиян.
    Рузке, уходи домой - здесь бражки нет.
    Юра Вареник
      Юра Вареник, 01.07.2020 09:12
    +9
    проиграл и проиграл , зачем человека оскорблять?
    zac1310
      zac1310, 01.07.2020 10:19
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Не люблю такие статьи ОРГАНИЧЕСКИ. Ты выйди в ринг, получи по голове, как следует, а потом будешь над кем-то смеяться.
    "все профессии нужны, все профессии важны" - кто наверху, а кто не смог, и приходится вот так зарабатывать своим здоровьем, а потом всякие разные аффторы испражняются в скудоумии.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 01.07.2020 11:08
    +7
    zvalenok03, 01.07.2020 10:52
    Иди туда откуда вылез.
    Какой культурный кацапчик.
    zvalenok03
      zvalenok03, 01.07.2020 08:58
    +7
    Постоянно падать и все время опять подыматься.
    Что-то в этом есть героическое.
    Отчасти даже вызывает уважение.
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 01.07.2020 10:09
    +6
    Виктор Иванов, 01.07.2020 09:22
    А ничего что смеются над Украиной и её представителем? Пусть только в Канаде выступает.
    Хто сміється з ноунейма?)
    Твої господарі сцють всьому світу в очі і кажуть, що то божа роса. Про що взагалі мова.
    kh_ua
      kh_ua, 01.07.2020 18:36
    +5
    ребят, и особенно автор "новости". Вы можете конечно иронизировать и острить над этим парнем, но вы забываете одну вещь: он боксер-профессионал. Любой из вас, если встретит его на улице, то сам окажется таким же "мешком".
    DARK SIDE
      DARK SIDE, 01.07.2020 12:31
    +4
    есть такие боксеры, которые за бабки падают
    alefteev77
    online
      alefteev77, 01.07.2020 08:56
    +4
    Спасибо за такую шикарную новость.
    Какой в ней смысл?
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 01.07.2020 16:50
    +3
    это тоже профессия-выводить фаворитов на пик формы-уважение Игорю за стойкость-мож возьмет разок и апсетнет
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 01.07.2020 11:38
    +3
    zvalenok03, 01.07.2020 10:50
    Не помню как президента колоборантов во франции звали, кажись виши, но его сейчас как героя почитают.
    Спас французов от расправы во время оккупации страны во время второй мировой. Простое объяснение--если бы французы по настоящему сопротивлялись, то немцы устроили бы настоящий террор. Как на Украине, в белоруси, у росиян.
    Ти пи*да, вивчи мову господарів, на росії прийнято називати приставку "на" для території, якщо мова йде про країну, застосовується "в"!
    alefteev77
    online
      alefteev77, 01.07.2020 09:56
    +3
    alvesh, 01.07.2020 09:03
    Это не всем суждено понять
    Видно, вам судилось.
    zac1310
      zac1310, 02.07.2020 11:42
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    andreypoltava234, 01.07.2020 17:00
    какое отношение вы парашники имеете к славянам?
    мы, парашники? А Вы, парашники?
    Леха Аксютенко
    online
      Леха Аксютенко, 01.07.2020 21:57
    +2
    Не так уж он и безнадёжен в боксе. По крайней мере в бою с Кашинским не так уж и плохо двигается, как для 45 летнего. Да и нокаут выглядит "леваковато". Я просто думаю нормально зарабатывает "падая" под проспектов.
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 02.07.2020 14:31
    +1
    brothers_skill_found, 02.07.2020 14:13
    інкаше не зрозмуло в чому суть цієї новини на сайті з українським доменом
    Что б ты знал, что не одни Иваны Богуны у нас есть, хотя и того Володыевский порубал в книге Сенкевича.
    zac1310
      zac1310, 02.07.2020 11:39
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    andreypoltava234, 01.07.2020 16:58
    а ты где работаешь?) до массажиста ..самого уйла уже дорос?) или ещё нет?) миллионер ты наш)
    а ты, видно, клоуном на полставки устроился, земляк
    Причём тут пуцло или пуйло? Я говорю в первую очередь о НЕДОПУСТИМОСТИ ТРАВЛИ КОГО-БЫ ТО НЕ БЫЛО ЗА НЕПРЕСТИЖНОСТЬ ЕГО РАБОТЫ. И все эти понты о "человеке без самооценки"... надо его лично знать, чтоб иметь право так говорить, всё в нашей жизни относительно, и очень непрочно, к сожалению.
    Я работаю где работаю и честно зарабатываю свою зарплату.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 01.07.2020 22:33
    +1
    Slavanacii, 01.07.2020 12:50
    Очевидно, що бокс не його призвання, але яка наполегливість, яка сила волі в чоловіка !
    Сила воли - дай бог каждому! тут чемпионы после серий неудачный заканчивают, Гвозику вообще одного поражения хватило...
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 01.07.2020 17:03
    +1
    alefteev77, 01.07.2020 08:56
    Спасибо за такую шикарную новость.
    Какой в ней смысл?
    просто издеваются над Украиной...акцентировано внимание на поражениях параше....сайт принадлежит парашному холдингу...