В'ячеслав ШЕВЧУК: «Михайленку треба менше довіряти італійському тренеру»

Екс-гравець «Шахтаря» висловився про роботу тренерського штабу «Дніпра-1»

В'ячеслав ШЕВЧУК: «Михайленку треба менше довіряти італійському тренеру»
© Футбол 1/2/3. В'ячеслав Шевчук

Експерт програми «Великий футбол» В'ячеслав Шевчук прокоментував поразку «Дніпра-1» від «Маріуполя» (1:2) в матчі 28 туру Прем'єр-ліги. Зокрема, екс-футболіст висловився про тактичні помилки дніпрян, які почали з'являтися після приходу іноземного тренера.

«У другій шістці всі команди рівні. Хто робить менше помилок, той і виграє матч. Маріуполь скористався своїми моментами й забив більше, ніж Дніпро.

Хотів би прокоментувати пропущений Дніпром м'яч. Знаю, що там працює італійський фахівець, який співпрацював з Саррі. Для мене загадка, чому відбуваються такі тактичні помилки. У попередньому турі теж був момент, коли м'яч був на фланзі, але всі гравці оборони вже забігли у воротарський. Це велика тактична помилка. Можливо, Михайленку треба менше довіряти цьому тренерові», - сказав Шевчук.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Kevko
      Kevko, 30.06.2020 19:43
    +1
    Из Шевчука тренер не получился. Остается комментировать работу других тренеров, критиковать, давать советы. "Эксперт" все таки...
    VEK
      VEK, 30.06.2020 18:34
    +1
    Как бабки базарные за столом балаболят, специалисты, один лучше другого.
    Aleks04
      Aleks04, 30.06.2020 11:44
    -3
    kvv1404, 30.06.2020 11:35
    Шевчук показав що він стоїть на рівні тренерів УПЛ більшості команд.Принаймі він не нижчої кваліфікації за того ж Михайленка чи Міхайліченко.На сьогодні обособлено стоять тільки 3 тренери -Каштру,Скрипник та Рябоконь. А роботу Шевчука в Олімпіку можна позначити тільки знаком плюс,інша справа що його команду тоді просто вбивали,тому він і пішов з посади.
    Согласен
    kvv1404
    online
      kvv1404, 30.06.2020 11:35
    -7
    ihor7003, 30.06.2020 11:20
    Шевчук уже всем показал какой он тренер! Так что не надо никому ничего советовать! Потолок Шевчука это быть тренером по физподготовке
    Шевчук показав що він стоїть на рівні тренерів УПЛ більшості команд.Принаймі він не нижчої кваліфікації за того ж Михайленка чи Міхайліченко.На сьогодні обособлено стоять тільки 3 тренери -Каштру,Скрипник та Рябоконь. А роботу Шевчука в Олімпіку можна позначити тільки знаком плюс,інша справа що його команду тоді просто вбивали,тому він і пішов з посади.
    ihor7003
      ihor7003, 30.06.2020 11:20
    +7
    Шевчук уже всем показал какой он тренер! Так что не надо никому ничего советовать! Потолок Шевчука это быть тренером по физподготовке
    ihor7003
      ihor7003, 30.06.2020 11:20
    +7
    Шевчук уже всем показал какой он тренер! Так что не надо никому ничего советовать! Потолок Шевчука это быть тренером по физподготовке
    Kevko
      Kevko, 30.06.2020 19:43
    +1
    Из Шевчука тренер не получился. Остается комментировать работу других тренеров, критиковать, давать советы. "Эксперт" все таки...
    VEK
      VEK, 30.06.2020 18:34
    +1
    Как бабки базарные за столом балаболят, специалисты, один лучше другого.