Олексій БЄЛІК: «Якщо Смалійчук любить Карпати, тоді дай півтора мільйони»

Спеціаліст прокоментував стан справ у львівському клубі

Олексій БЄЛІК: «Якщо Смалійчук любить Карпати, тоді дай півтора мільйони»
© Sport.ua. Олексій Бєлік

Колишній форвард «Шахтаря» і збірної України Олексій Бєлік поділився думкою про стан справ у львівських «Карпатах». Раніше повідомлялося, що у команди не вистачає коштів на завершення сезону.

«Якщо чесно, я взагалі в шоці. Втратити команду, яка має таку армію вболівальників. У нас деякі клуби б'ються за цих уболівальників... При всій повазі до директора клубу, я можу сказати, що ви не уболіваєте душею за «Карпати».

Чому ви кинулися рятувати тільки зараз? Це потрібно було робити ще рік тому. Вам говорили і Циганик, і Вітя Вацко. Вони кричали, що команду треба рятувати.

Це ж не так, що вчора були гроші, а сьогодні закінчилися. Ідіть і розмовляйте до Парпі. Але ми знаємо, що це не Парпі, а Коломойський.

А якщо Смалійчук любить «Карпати», тоді дай півтора мільйони, щоб команда закінчила чемпіонат. Після цього сідайте за стіл переговорів», — зазначив Бєлік.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    vova987651
      vova987651, 30.06.2020 13:59
    0
    Навіть колишній гравець Шахтаря більше переживає за Карпати, як керівництво Карпат.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 30.06.2020 11:47
    +1
    PFCLviv, 29.06.2020 23:43
    Походу лисий навіть на соляреу немає... Балабол... Кризовий менеджер!
    так, а хто він взагалі, що називається “па жизні”?
    утримання футбольного клубу _ задоволення не з дешевих. а я якось його у списку украінських багатіів не зустрічав. за Димінського відомо, за Козловського відомо. а цей кругом фвгурує як футбольний агент
    чи може в нинішніх агентів такі статки, що модуть клуби викупатм? а може йому таємно належить пів Львова?
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 30.06.2020 09:39
    +2
    Правильно сказано, таку команду загробити.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 30.06.2020 08:18
    -1
    who is Парпі?
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 29.06.2020 23:56
    0
    лисому в кнайпi вiвцi гальбу пива фундують, а воно собi придумало, що купило в старого якусь там частку...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 29.06.2020 23:43
    -1
    Походу лисий навіть на соляреу немає... Балабол... Кризовий менеджер!
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 30.06.2020 09:39
    +2
    Правильно сказано, таку команду загробити.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 30.06.2020 11:47
    +1
    PFCLviv, 29.06.2020 23:43
    Походу лисий навіть на соляреу немає... Балабол... Кризовий менеджер!
    так, а хто він взагалі, що називається “па жизні”?
    утримання футбольного клубу _ задоволення не з дешевих. а я якось його у списку украінських багатіів не зустрічав. за Димінського відомо, за Козловського відомо. а цей кругом фвгурує як футбольний агент
    чи може в нинішніх агентів такі статки, що модуть клуби викупатм? а може йому таємно належить пів Львова?
    vova987651
      vova987651, 30.06.2020 13:59
    0
    Навіть колишній гравець Шахтаря більше переживає за Карпати, як керівництво Карпат.
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 29.06.2020 23:56
    0
    лисому в кнайпi вiвцi гальбу пива фундують, а воно собi придумало, що купило в старого якусь там частку...