ОФІЦІЙНО. Барселона продала Артура в Ювентус

Каталонський клуб отримає більше 70 мільйонів євро

ОФІЦІЙНО. Барселона продала Артура в Ювентус
© twitter.com/fcbarcelona

«Барселона» на офіційному сайті оголосила про продаж центрального півзахисника Артура в «Ювентус». Гравець перейде в нову команду після завершення поточного сезону.

За бразильського гравця каталонці отримають 72 мільйони євро + 10 мільйонів можливих бонусів.

23-річний Артур виступає за «Барселону» з 2018 року. Провів 72 матчі і забив 4 голи.

Очікується, що незабаром каталонці оголосять про придбання півзахисника «Ювентуса» Міралема Пьяніча, який раніше пройшов медогляд і домовився про умови контракту.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Барселона

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 30.06.2020 09:47
    0
    Andy_P, 30.06.2020 00:07
    Да, согласен, перспектива непонятна. Тем более Артур очень неплохо в игру Барсы вписывался, в отличии от того-же Гризмана.
    Мені Артур взагалі схожий на Андреса Іньєсту, упевнений, що там потенціалу ще дуже багато.
    Shunya|Kh
      Shunya|Kh, 30.06.2020 00:50
    +1
    Stringer Bell, 29.06.2020 18:54
    Ого, походу у Барсы финансовые трудности
    є така штука як "фінансовій феерплей"
    Andy_P
    online
      Andy_P, 30.06.2020 00:07
    0
    Stringer Bell, 29.06.2020 22:21
    В плюсе ? Перспективный молодой футболист чей возможный весь потенциал ещё нераскрыт, против 30 летнего футболиста которого уровень игры уже состоялся как средний, более того он ещё и фанат Реала, в давнем интервью озвучивал вообщем футболист на 2 сезона максимум
    Да, согласен, перспектива непонятна. Тем более Артур очень неплохо в игру Барсы вписывался, в отличии от того-же Гризмана.
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 29.06.2020 22:21
    0
    bzzzzz, 29.06.2020 19:46
    причем сдесь финансовые трудности ?
    Нужно хоть иногда текст читать, а не только заголовки.
    Написано же, что купят Пянича. По сути обмен футболистами. Барса тут даже наверно больше в плюсе.
    В плюсе ? Перспективный молодой футболист чей возможный весь потенциал ещё нераскрыт, против 30 летнего футболиста которого уровень игры уже состоялся как средний, более того он ещё и фанат Реала, в давнем интервью озвучивал вообщем футболист на 2 сезона максимум
    Andrzej Yarotski
      Andrzej Yarotski, 29.06.2020 19:58
    +1
    Устроили обмен Пянич в барсу Артуро в Юве.!!!👍👍👍
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 29.06.2020 19:46
    +3
    Stringer Bell, 29.06.2020 18:54
    Ого, походу у Барсы финансовые трудности
    причем сдесь финансовые трудности ?
    Нужно хоть иногда текст читать, а не только заголовки.
    Написано же, что купят Пянича. По сути обмен футболистами. Барса тут даже наверно больше в плюсе.
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 29.06.2020 18:54
    -2
    Ого, походу у Барсы финансовые трудности
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 29.06.2020 19:46
    +3
    Stringer Bell, 29.06.2020 18:54
    Ого, походу у Барсы финансовые трудности
    причем сдесь финансовые трудности ?
    Нужно хоть иногда текст читать, а не только заголовки.
    Написано же, что купят Пянича. По сути обмен футболистами. Барса тут даже наверно больше в плюсе.
    Shunya|Kh
      Shunya|Kh, 30.06.2020 00:50
    +1
    Stringer Bell, 29.06.2020 18:54
    Ого, походу у Барсы финансовые трудности
    є така штука як "фінансовій феерплей"
    Andrzej Yarotski
      Andrzej Yarotski, 29.06.2020 19:58
    +1
    Устроили обмен Пянич в барсу Артуро в Юве.!!!👍👍👍
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 30.06.2020 09:47
    0
    Andy_P, 30.06.2020 00:07
    Да, согласен, перспектива непонятна. Тем более Артур очень неплохо в игру Барсы вписывался, в отличии от того-же Гризмана.
    Мені Артур взагалі схожий на Андреса Іньєсту, упевнений, що там потенціалу ще дуже багато.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 30.06.2020 00:07
    0
    Stringer Bell, 29.06.2020 22:21
    В плюсе ? Перспективный молодой футболист чей возможный весь потенциал ещё нераскрыт, против 30 летнего футболиста которого уровень игры уже состоялся как средний, более того он ещё и фанат Реала, в давнем интервью озвучивал вообщем футболист на 2 сезона максимум
    Да, согласен, перспектива непонятна. Тем более Артур очень неплохо в игру Барсы вписывался, в отличии от того-же Гризмана.
    Stringer Bell
    online
      Stringer Bell, 29.06.2020 22:21
    0
    bzzzzz, 29.06.2020 19:46
    причем сдесь финансовые трудности ?
    Нужно хоть иногда текст читать, а не только заголовки.
    Написано же, что купят Пянича. По сути обмен футболистами. Барса тут даже наверно больше в плюсе.
    В плюсе ? Перспективный молодой футболист чей возможный весь потенциал ещё нераскрыт, против 30 летнего футболиста которого уровень игры уже состоялся как средний, более того он ещё и фанат Реала, в давнем интервью озвучивал вообщем футболист на 2 сезона максимум