Відбувся другий тур чемпіонату України з пляжного волейболу

Перше місце знову посів Сергій Попов, але тепер в парі з Миколою Бабичем

485
1
facebook.com

Через тиждень після старту чемпіонату України з пляжного волейболу, перший тур якого пройшов у Запоріжжі, в Харкові відбулися ігри другого туру.

Серед чоловіків перемогу знову здобув Сергій Попов із Запоріжжя. Щоправда цього разу він виступав не з Микитою Лубаном із Житомира, а разом зі своїм земляком Миколою Бабичем. У фіналі цей дует взяв гору над Дмитром Канаєвим (Первомайський) та Іллею Тюріним (Харків) з рахунком 2:0 (21:15, 21:13). В матчі за третє місце ще одні волейболісти із Запоріжжя Владислав Емельянчик і Олександр Касай виявилися сильнішими за харків'ян Ігоря Венгеровського і Дениса Бурми 2:0 (21:13 21:14).

У жінок кращими стали Ганна Шумейко (Житомир) та Анастасія Нагорна (Київ), які в поєдинку за перше місце перемогли Марину Лісєєнкову (Харків) та Олену Шипілову (Краматорськ) з результатом 2:0 (21:16 21:11). Бронзові медалі отримала пара із Житомира Катерина Дзендзеловська і Катерина Ярмолюк, яка обіграла в поєдинку за третє місце харків'янок Наталю Єкімову та Ольгу Кошляк 2:1 (21:16 19:21, 15:11).

Найближчі тури чемпіонату України з пляжного волейболу пройдуть у Чернігові, Ужгороді та Запоріжжі

(2)

Олег Плотницький став найрезультативнішим у Перуджі в першому матчі фіналу
Волейбол | 19 квітня 2024, 19:11 0

Його команда виграла стартовий поєдинок фінальної серії чемпіонату Італії у «Вєро Воллей» 3:1