Вадим ЄВТУШЕНКО: «Бажаю фанам Динамо вірити в команду»

Асистент головного тренера киян розповів про підготовку до матчу УПЛ

Вадим ЄВТУШЕНКО: «Бажаю фанам Динамо вірити в команду»
© fcdynamo.kiev.ua

Вадим Євтушенко, помічник головного тренера «Динамо» Олексія Михайличенка, розповів про підготовку до поєдинку УПЛ з «Десною», який відбудеться в неділю.

«У майбутній зустрічі завдання у нас одне - виграти. І ми готуємося до цього. Дуже добре, що хлопці провели сьогоднішнє тренування в непоганому настрої, і це радує нас. Очікуємо на важку, але, сподіваюся, переможну для нас гру. Ми планували, що хлопці зможуть трохи відпочити, дали додатковий вихідний день, потім у них було відновлення. Намагаємося збалансувати стан футболістів - і тих, хто грав, і тих, хто не виходив на поле, - щоб вони в однаковій формі підходили до наступного матчу».

«Сьогодні всі хлопці повноцінно тренувалися, крім Сидорчука - він, на жаль, як і раніше, не зможе взяти участь у майбутньому матчі. Решта працюють в загальній групі».

«Сергій же починає потихеньку працювати, йому тільки позавчора зняли шви, так що місце рани ще не повністю зажило. Думаємо, після матчу з «Десною» він вже зможе працювати разом з усіма. Микита Бурда теж починає потихеньку підтягуватися. Подивимося, як буде».

«Уболівальникам бажаю, щоб вони підтримували і вірили в нас, а ми будемо намагатися не підводити їх», - сказав Євтушенко.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 27.06.2020 16:52
    +1
    А что делать кузьмичам, которых гораздо больше чем фанов, ультрас и хулиганов вместе взятых?
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 27.06.2020 16:35
    0
    Вера - наивная и глупая
    Любит шубных дурачков
    Потому что игра - беззубая
    А помойка полна говнючков
    zakharka
    online
      zakharka, 27.06.2020 16:29
    +1
    Фаны верят в команду Суркиса и в полярную ночь...
    Во что угодно ...
    В футбол , когда играть будете, гамнюки?
    8number
      8number, 27.06.2020 16:21
    +1
    По-моему, непоколебимая вера фанов - единственное из великого, что осталось у Динамо.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 27.06.2020 16:02
    +1
    Ожыдал увидеть коменты от самих болельщиков Динамо здесь типа:
    "Верить в команду динамовских сердец и сурка, это тоже что верить в существования привидений". Но видимо продолжают верить, ведь может "вечно перспективные" наконец-то раскроються и все возьмут на себя.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 27.06.2020 15:46
    -1
    я верю в бойко, арановского и монзуль.
    rugby1970
      rugby1970, 27.06.2020 15:43
    -2
    Хорошо Вадику говорить - при нем "Динамо" было КЛУБОМ и фанаты - НАСТОЯЩИМИ ЗНАТОКАМИ ИГРЫ, а не обосцаными малолетками, которые мяч от шайбы не отличают!!!
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 27.06.2020 16:52
    +1
    А что делать кузьмичам, которых гораздо больше чем фанов, ультрас и хулиганов вместе взятых?
    zakharka
    online
      zakharka, 27.06.2020 16:29
    +1
    Фаны верят в команду Суркиса и в полярную ночь...
    Во что угодно ...
    В футбол , когда играть будете, гамнюки?
    8number
      8number, 27.06.2020 16:21
    +1
    По-моему, непоколебимая вера фанов - единственное из великого, что осталось у Динамо.
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 27.06.2020 16:02
    +1
    Ожыдал увидеть коменты от самих болельщиков Динамо здесь типа:
    "Верить в команду динамовских сердец и сурка, это тоже что верить в существования привидений". Но видимо продолжают верить, ведь может "вечно перспективные" наконец-то раскроються и все возьмут на себя.
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 27.06.2020 16:35
    0
    Вера - наивная и глупая
    Любит шубных дурачков
    Потому что игра - беззубая
    А помойка полна говнючков