ОФІЦІЙНО. Повєткін і Вайт проведуть бій в серпні

Стала відома офіційна дата

ОФІЦІЙНО. Повєткін і Вайт проведуть бій в серпні
© twitter.com/DAZN

Перший великий поєдинок в Великобританії після карантину відбудеться 22-го серпня, коли в ринг вийдуть Ділліан Вайт і Олександр Повєткін.

Бій супертяжів пройде в рамках шоу Fight Camp, яким в Великобританії будуть поступово повертати великий бокс. Шоу стартує 1-го серпня і завершиться 22-го числа боєм Вайт - Повєткін.

Вайт захищатиме титул тимчасового чемпіона WBC. Володар пояса стане обов'язковим претендентом на основний титул, яким зараз володіє Тайсон Ф'юрі.

Раніше бій Вайт - Повєткін був першим з трьох великих боїв, призначених на весну-літо 2020. Про те, коли відбудуться бої Усик - Чісора і Джошуа - Пулєв, інформації поки немає.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sky Sports

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Zhorik678
    online
      Zhorik678, 30.06.2020 04:50
    0
    как не крути а поветкина намного интереснее смотреть чем обоих кличков
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 27.06.2020 21:49
    0
    Может быть нокаут.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 27.06.2020 15:18
    0
    Удачи Уайту. Пельменя давно пора оправить на заслуженный отдых!
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 27.06.2020 14:40
    +3
    seregka1991, 27.06.2020 11:21
    Конкурентный бой. Поветкин хорошо с Джошуа смотрелся. Если наберет форму - то опыт может победить.
    С Джошуа хорошо, а вот с Хантером уже было видно, что не тот! Я думаю Уайт будет фаворитом, особенно если бой перевалит за 6 раунд...
    юрій ковшар
      юрій ковшар, 27.06.2020 14:13
    -1
    rugby1970, 27.06.2020 13:33
    А что, тупые животные уже допущены к боям с цивилизованными людьми???
    Ти на себе в зеркало дивився)) напевно з хворобою дауна людина, якщо пише такий бред
    rugby1970
    online
      rugby1970, 27.06.2020 13:33
    -2
    А что, тупые животные уже допущены к боям с цивилизованными людьми???
    seregka1991
      seregka1991, 27.06.2020 11:21
    +2
    Конкурентный бой. Поветкин хорошо с Джошуа смотрелся. Если наберет форму - то опыт может победить.
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 27.06.2020 14:40
    +3
    seregka1991, 27.06.2020 11:21
    Конкурентный бой. Поветкин хорошо с Джошуа смотрелся. Если наберет форму - то опыт может победить.
    С Джошуа хорошо, а вот с Хантером уже было видно, что не тот! Я думаю Уайт будет фаворитом, особенно если бой перевалит за 6 раунд...
    seregka1991
      seregka1991, 27.06.2020 11:21
    +2
    Конкурентный бой. Поветкин хорошо с Джошуа смотрелся. Если наберет форму - то опыт может победить.
    Zhorik678
    online
      Zhorik678, 30.06.2020 04:50
    0
    как не крути а поветкина намного интереснее смотреть чем обоих кличков
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 27.06.2020 21:49
    0
    Может быть нокаут.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 27.06.2020 15:18
    0
    Удачи Уайту. Пельменя давно пора оправить на заслуженный отдых!