Батько Мар'яна Шведа висловився про майбутнє сина

22-річний хавбек під час відпустки знаходиться в Україні

Батько Мар'яна Шведа висловився про майбутнє сина
© Твіттер Селтіка. Мар'ян Швед

Батько Мар'яна Шведа - Василь, який виступав в 90-х у складі «Карпат», прокоментував чутки про можливий відхід сина з «Селтіка».

«Чемпіонат Шотландії через пандемію коронавірусу достроково завершився, а «Селтік» оголошений чемпіоном. Тому Мар'ян повернувся в Україну і зараз вдома. Він підтримує форму самостійно, тримає себе в тонусі, поки команда знаходиться у вимушеній відпустці.

Потім він повернеться до Шотландії і буде готуватися. Йому 22 роки, він був у топ-європейських клубах, є кандидатом в національну збірну, тому у нього все буде добре, попереду на нього чекає хороша кар'єра.

Що стосується розмов навколо можливого відходу Мар'яна в інші клуби, цим питанням більше володіє агентство Олега Смалійчука. Думаю, незабаром настане ясність», - сказав Василь Швед.

Раніше була інформація, що Мар'ян Швед може продовжити кар'єру в іншому клубі. Серед варіантів продовження кар'єри називалися «Карпати», «Олександрія» та «Ференцварош». Наставник чемпіона Угорщини Сергій Ребров не став спростовувати, але і не підтвердив інтерес до Мар'яна Шведа.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Meta-ratings.com.ua

(22 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    REALIST
    online
      REALIST, 26.06.2020 20:53
    +1
    Вячеслав Самойлов, 26.06.2020 18:29
    Что-то я не заметил в "очереди" на Шведа ни Скрипника, ни Реброва. Похоже, этот парень скоро станет "чемоданом без ручки" (это если не возьмется за ум)...
    не в чергу дивись, а читай останні в'юхи згаданих тобою тренерів! Ребров сказав, що з радістю, але вирішує през...
    REALIST
    online
      REALIST, 26.06.2020 20:50
    +1
    " він був у топ-європейських клубах " - це про що? можна конкретніше?
    dd dent
    online
      dd dent, 26.06.2020 19:12
    +2
    Игрока похоже все устраивает везде
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 26.06.2020 18:53
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    хотя для руха он дороговат
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 26.06.2020 18:51
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Рух отличный вариант в следующем сезоне.
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 26.06.2020 18:46
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    пускай возвращается в упл, в сборной он наврятли кого-то вытеснит.
    Муґунот Уух
      Муґунот Уух, 26.06.2020 18:34
    +3
    пока он дома, ему бы репетитора по английскому языку нанять
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 26.06.2020 18:29
    +2
    Timur24, 26.06.2020 17:10
    ніпрошо. але з Селтіка тре йти і скоріше до Реброва або в Зорю
    Что-то я не заметил в "очереди" на Шведа ни Скрипника, ни Реброва. Похоже, этот парень скоро станет "чемоданом без ручки" (это если не возьмется за ум)...
    nomah2
      nomah2, 26.06.2020 18:05
    +5
    У самого Марьяна надо спросить- хочет ли он сам играть в большой футбол ? Хочет ли он учить язык ? А то вторая страна и провал .
    Timur24
      Timur24, 26.06.2020 17:10
    +5
    ніпрошо. але з Селтіка тре йти і скоріше до Реброва або в Зорю
    nomah2
      nomah2, 26.06.2020 18:05
    +5
    У самого Марьяна надо спросить- хочет ли он сам играть в большой футбол ? Хочет ли он учить язык ? А то вторая страна и провал .
    Timur24
      Timur24, 26.06.2020 17:10
    +5
    ніпрошо. але з Селтіка тре йти і скоріше до Реброва або в Зорю
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 26.06.2020 18:34
    +3
    пока он дома, ему бы репетитора по английскому языку нанять
    dd dent
    online
      dd dent, 26.06.2020 19:12
    +2
    Игрока похоже все устраивает везде
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 26.06.2020 18:29
    +2
    Timur24, 26.06.2020 17:10
    ніпрошо. але з Селтіка тре йти і скоріше до Реброва або в Зорю
    Что-то я не заметил в "очереди" на Шведа ни Скрипника, ни Реброва. Похоже, этот парень скоро станет "чемоданом без ручки" (это если не возьмется за ум)...
    REALIST
    online
      REALIST, 26.06.2020 20:53
    +1
    Вячеслав Самойлов, 26.06.2020 18:29
    Что-то я не заметил в "очереди" на Шведа ни Скрипника, ни Реброва. Похоже, этот парень скоро станет "чемоданом без ручки" (это если не возьмется за ум)...
    не в чергу дивись, а читай останні в'юхи згаданих тобою тренерів! Ребров сказав, що з радістю, але вирішує през...
    REALIST
    online
      REALIST, 26.06.2020 20:50
    +1
    " він був у топ-європейських клубах " - це про що? можна конкретніше?