Екс-гравець Шахтаря і збірної України може очолити Маріуполь

Приазовці підшукали заміну Олександру Бабичу

Екс-гравець Шахтаря і збірної України може очолити Маріуполь
© zbirna.com. Валерій Кривенцов

По закінченню нинішнього сезону в тренерському штабі «Маріуполя» можуть відбутися кардинальні зміни.

За інформацією джерела, керівництво азовського клубу залишилося незадоволеним поразкою від «Ворскли» (1:1, 2:3 - по пен.) в півфіналі Кубка України.

Керівництво «Маріуполя» розглядає кандидатуру 46-річного Валерія Кривенцова, вважаючи, що він допоможе молодим футболістам прогресувати. Цей фахівець вже працював в Маріуполі, а можливості багатьох виконавців знає по спільній роботі в донецькому «Шахтарі».

Контракт нинішнього головного тренера «Маріуполя» Олександра Бабича закінчується 31 липня.

Відзначимо, що Кривенцов провів 17 матчів в якості футболіста збірної України. Тренерську кар'єру починав в дитячо-юнацькій академії «Шахтаря».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — zbirna.com

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 26.06.2020 18:52
    +1
    SevaCherkago, 26.06.2020 18:29
    Зачем заморачиваться? Ставьте и туда Каштру
    Ну вам не угодишь.Ставят зарубежного тренера,-дорогу своим не тренерам не дают.Ставят своего,-да рафик он без опыта нужен
    SevaCherkago
      SevaCherkago, 26.06.2020 18:29
    -3
    Зачем заморачиваться? Ставьте и туда Каштру
    Leo Leo
      Leo Leo, 26.06.2020 16:23
    +6
    Валера заслужил! Грамотный,вдумчивый ,с опытом.. Мариуполю повезло!
    Этот парень явный талант,и как игрок и как тренер! Удачи!
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 26.06.2020 14:47
    +7
    Ну он молодежки неплохо тренировал.И чемпионом был,и до финала ЛЕ доходил.Пора ему уже на другой уровень выходить
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 26.06.2020 14:36
    +6
    донбасские сердца))))))
    Игорь Петров
    online
      Игорь Петров, 26.06.2020 14:12
    -2
    Если возглавит Мариуполь , будет мудрое решение руководства.
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 26.06.2020 14:47
    +7
    Ну он молодежки неплохо тренировал.И чемпионом был,и до финала ЛЕ доходил.Пора ему уже на другой уровень выходить
    Leo Leo
    online
      Leo Leo, 26.06.2020 16:23
    +6
    Валера заслужил! Грамотный,вдумчивый ,с опытом.. Мариуполю повезло!
    Этот парень явный талант,и как игрок и как тренер! Удачи!
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 26.06.2020 14:36
    +6
    донбасские сердца))))))
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 26.06.2020 18:52
    +1