ВІДЕО. Буде грати за Рубін. Данченко відновився після травми

Український футболіст російської команди готовий до повернення на поле

ВІДЕО. Буде грати за Рубін. Данченко відновився після травми
© Instagram. Олег Данченко

Український захисник казанського «Рубіна» Олег Данченко відновився після травми.

Футболіст російської команди в соцмережі виклав 5 відеофрагментів своїх занять та повідомив, що повертається до тренувань з командою:

«Відновлення проходить добре. Завтра перше тренування на полі. Щасливий повернутися в звичайний режим. Дякую всім за підтримку!»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    garik_trinity
      garik_trinity, 26.06.2020 00:45
    +1
    Evgene Boykinyuk, 25.06.2020 23:48
    а что у него было куда ещё идти кроме шахтёра, были предложения из динамо, ты точно знаешь?
    Думаю, что были. И из Европы в том числе. Просто в ШД он много бабла уже привык получать, поэтому и не смог аппетитов умерить. К тому же в России пахать особо не нужно и язык родной.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 26.06.2020 00:11
    -1
    REALIST, 25.06.2020 23:40
    У тебе черговий припадок аутиста? ...чувак реально мав перспективу грати на рівні збірної, був лідером ЧО... натомість звідти пішов у золоту клітку Шахтаря, а потім транзитом у дикий забутий Богом Мухосранськ... Він не сепар, він просто збитий льотчик...
    твой брат по разуму выше
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 26.06.2020 00:08
    -1
    andreypoltava234, 26.06.2020 00:04
    ну так бери с него пример...на спорт.ру)) или ты идиот?)
    я не футболист чтобы с него пример брать. причём здесь спорт ру, не нужно подтверждать моё предыдущее предложение лишний раз. хотя подтверждения никогда лишними не бывают, ладно, подтверждай.
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 26.06.2020 00:04
    +1
    Evgene Boykinyuk, 25.06.2020 23:58
    данченко грамотно своей карьерой распорядился, не слушал патриотов-идиотов.
    ну так бери с него пример...на спорт.ру)) или ты идиот?)
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 25.06.2020 23:58
    -3
    данченко грамотно своей карьерой распорядился, не слушал патриотов-идиотов.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 25.06.2020 23:48
    -4
    REALIST, 25.06.2020 23:40
    У тебе черговий припадок аутиста? ...чувак реально мав перспективу грати на рівні збірної, був лідером ЧО... натомість звідти пішов у золоту клітку Шахтаря, а потім транзитом у дикий забутий Богом Мухосранськ... Він не сепар, він просто збитий льотчик...
    а что у него было куда ещё идти кроме шахтёра, были предложения из динамо, ты точно знаешь?
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 25.06.2020 23:47
    -5
    REALIST, 25.06.2020 23:40
    У тебе черговий припадок аутиста? ...чувак реально мав перспективу грати на рівні збірної, був лідером ЧО... натомість звідти пішов у золоту клітку Шахтаря, а потім транзитом у дикий забутий Богом Мухосранськ... Він не сепар, він просто збитий льотчик...
    я вас довбоюбив имитирую.
    REALIST
    online
      REALIST, 25.06.2020 23:40
    +3
    Evgene Boykinyuk, 25.06.2020 22:38
    уу сепаратюга, ууу ууууу жопа горит, ууу. к чему эта новость, у дятлов подгорание задницы вызвать.
    У тебе черговий припадок аутиста? ...чувак реально мав перспективу грати на рівні збірної, був лідером ЧО... натомість звідти пішов у золоту клітку Шахтаря, а потім транзитом у дикий забутий Богом Мухосранськ... Він не сепар, він просто збитий льотчик...
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 25.06.2020 22:38
    -5
    уу сепаратюга, ууу ууууу жопа горит, ууу. к чему эта новость, у дятлов подгорание задницы вызвать.
    REALIST
    online
      REALIST, 25.06.2020 23:40
    +3
    Evgene Boykinyuk, 25.06.2020 22:38
    уу сепаратюга, ууу ууууу жопа горит, ууу. к чему эта новость, у дятлов подгорание задницы вызвать.
    У тебе черговий припадок аутиста? ...чувак реально мав перспективу грати на рівні збірної, був лідером ЧО... натомість звідти пішов у золоту клітку Шахтаря, а потім транзитом у дикий забутий Богом Мухосранськ... Він не сепар, він просто збитий льотчик...
    garik_trinity
      garik_trinity, 26.06.2020 00:45
    +1
    Evgene Boykinyuk, 25.06.2020 23:48
    а что у него было куда ещё идти кроме шахтёра, были предложения из динамо, ты точно знаешь?
    Думаю, что были. И из Европы в том числе. Просто в ШД он много бабла уже привык получать, поэтому и не смог аппетитов умерить. К тому же в России пахать особо не нужно и язык родной.
    andreypoltava234
    online
      andreypoltava234, 26.06.2020 00:04
    +1
    Evgene Boykinyuk, 25.06.2020 23:58
    данченко грамотно своей карьерой распорядился, не слушал патриотов-идиотов.
    ну так бери с него пример...на спорт.ру)) или ты идиот?)