| Оновлено 25 червня 2020, 20:41
298
0

У Києві відбудуться матчі другого фінального туру жіночої вищої ліги

«Фінал чотирьох» серед чоловіків вищої ліги стартує в місті Тлумач Івано-Франківської області

298
0
ФВУ

Як відомо, на відміну від волейбольної української Суперліги, де чемпіонат країни був зупинений достроково ще наприкінці березня, в інших лігах після карантину турніри були продовжені. Так, два комплекти нагород з п'яти вже знайшли своїх володарів. У чоловічій першій лізі переможцями стали волейболісти команди «Епіцентр-Подоляни» із Городка Хмельницької області, а в другій лізі серед чоловіків перше місце зайняв ВК «Решетилівка» (Полтавська область).

І ось у найближчі дні завершиться чемпіонат України з волейболу в жіночій вищій лізі. Цікаво, що володарі нагород тут стали відомі вже після першого фінального туру в Полтаві. Тепер же у Києві нам належить дізнатися в якій послідовності фінішують команди «Аланта», «Полтавчанка» і «Легенда-Wnet».

Поки турнірне становище в фінальному турнірі таке:
1. «Аланта» (Дніпро) 3 матчі, 3 перемоги, 0 поразок, 10 очок, співвідношення партій 9 - 0
2. «Полтавчанка» (Полтава) 3, 2, 1, 8, 6 - 3
3. «Легенда-Wnet» (Київ) 3, 1, 2, 6, 3 - 6
4. Збірна Харківської області-КЗ «ХПКСП ХОР» 3, 0, 3, -2, 0 - 9

Календар матчів у другому фінальному турі (з урахуванням того, що Збірна Харківської області-КЗ «ХПКСП ХОР» вже завершила сезон):
26 червня
«Полтавчанка» - «Легенда-Wnet»
27 червня
«Аланта» - «Полтавчанка»
28 червня
«Легенда-Wnet» - «Аланта»

Щодо чоловічого турніру вищої ліги, то тут у п'ятницю тільки розпочнеться «Фінал чотирьох» за участю команд «ДСО-ТНЕУ» (Тернопіль), СК «Прибилів», ВСК «МХП-Вінниця» та «Булава» (Львів). Матчі пройдуть в місті Тлумач Івано-Франківської області.