25.06.2020, FT   ТВ-трансляція: 

7 голів на двох. Чорноморець завдав поразки Волині у результативному матчі

Наставник «Чорноморця» Сергій Ковалець дебютував з переконливої перемоги

7 голів на двох. Чорноморець завдав поразки Волині у результативному матчі
© ФК Чорноморець

Сьогодні, 25 червня, після довгої паузи через пандемію коронавірусу, до Одеси повернувся футбол. Відбувся матч 20-го туру Першої ліги України.

У поєдинку було забито 7 м'ячів. «Чорноморець» завдав поразки «Волині» в надрезультативному матчі (5:2). У гостей на початку другого тайму був вилучений Іван Цюпа.

Таким чином, одеська команда зупинила одного з претендентів на путівки в УПЛ. Сергій Ковалець дебютував на посаді наставника «Чорноморця» з переконливої перемоги.

А ось головний тренер луцької «Волині» Андрій Тлумак та його помічник Андрій Сапуга не з'явилися в Одесі. Є підозра, що причиною цьому стало інфікування коронавірусом. На тренерському містку луцької команди знаходився асистент Павло Котовенко.

Верхівка Першої ліги: «Інгулець» (40), «Рух» (39), «Металіст 1925», «Волинь», «Оболонь-Бровар» (по 38), «Минай» та «Агробізнес» (по 37). Відразу 7 команд розташувалися в інтервалі трьох очок! Йде напружена боротьба за 3 путівки в Прем'єр-лігу.

Чемпіонат України. Перша ліга

20-й тур, 25 червня

«Чорноморець» – «Волинь» – 5:2

Голи: Авагімян, 44, Клименко, 48 (пен), Янаков, 74, Яловенко, 87, 90+1 – Волошинович, 18, Климець, 86.

Вилучення: Цюпа, 47.

«Чорноморець»: Паламарчук, Лиховидько, Микицей, Долгов (Зубейко, 46), Слінкін, Вєлєєв, Клименко, Хамелюк, Авагімян (Янаков, 57), Брагару (Яловенко, 80), Сікорський (Шторгін, 72).

«Волинь»: Литовченко, Михалик, Сімінін, Приндета, Цюпа, Мартинюк, Курко (Климець, 72), Чачуа, Хагназарі, Волошинович (Норенков, 62), Кожанов.

Турнірна таблиця Першої ліги

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Микола Степанюк, Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 26.06.2020 11:15
    0
    во тренер с Яловенко угадал-а первый его гол-это вообще 95-ый квартал
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 26.06.2020 11:12
    0
    UKRAINE FAN, 25.06.2020 23:26
    Мощное усиление ждет УПЛ)
    не уверен что Луцк выйдет-Ингулец Харьков и Рух посильнее будут еще и пивовары есть
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 26.06.2020 11:11
    0
    волыняки были непохожи на себя вообще..... одесситам давно ничего не надо в этом сезоне и такой погром
    APL
    online
      APL, 26.06.2020 09:39
    0
    Вячеслав Круссер, 26.06.2020 00:06
    Мутила а кто воздерживался? На шару только уксус сладкий! а место Волыни пердив!
    А ты когда голосуеш мутила, то всегда за того кто станет президентом? (это к примеру), мы живем в свободной стране, а они это сделали бо не хотели влезать в се эти терки, на мой взгляд Волынь одна из команд первой лиги котороя имеет стабильную финансовою ситуацию, а самое главное СВОЙ стадион, который отвечает всем требованьям Вышей лиги, ну и Метал (наверное)
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 26.06.2020 00:06
    -1
    APL, 25.06.2020 22:09
    Слиш ты хитрожопый....Где ды видел или читал что Волынь что-то мутит????
    Мутила а кто воздерживался? На шару только уксус сладкий! а место Волыни пердив!
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 25.06.2020 23:26
    0
    Мощное усиление ждет УПЛ)
    APL
    online
      APL, 25.06.2020 22:09
    +5
    Слиш ты хитрожопый....Где ды видел или читал что Волынь что-то мутит????
    ihor7003
      ihor7003, 25.06.2020 21:34
    0
    Хитрожопых Рух,Минай,Волынь нужно ставить на место!!!!!!!!
    APL
    online
      APL, 25.06.2020 22:09
    +5
    Слиш ты хитрожопый....Где ды видел или читал что Волынь что-то мутит????
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 26.06.2020 11:15
    0
    во тренер с Яловенко угадал-а первый его гол-это вообще 95-ый квартал
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 26.06.2020 11:12
    0
    UKRAINE FAN, 25.06.2020 23:26
    Мощное усиление ждет УПЛ)
    не уверен что Луцк выйдет-Ингулец Харьков и Рух посильнее будут еще и пивовары есть
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 26.06.2020 11:11
    0
    волыняки были непохожи на себя вообще..... одесситам давно ничего не надо в этом сезоне и такой погром
    APL
    online
      APL, 26.06.2020 09:39
    0
    Вячеслав Круссер, 26.06.2020 00:06
    Мутила а кто воздерживался? На шару только уксус сладкий! а место Волыни пердив!
    А ты когда голосуеш мутила, то всегда за того кто станет президентом? (это к примеру), мы живем в свободной стране, а они это сделали бо не хотели влезать в се эти терки, на мой взгляд Волынь одна из команд первой лиги котороя имеет стабильную финансовою ситуацию, а самое главное СВОЙ стадион, который отвечает всем требованьям Вышей лиги, ну и Метал (наверное)
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 25.06.2020 23:26
    0
    Мощное усиление ждет УПЛ)
    ihor7003
      ihor7003, 25.06.2020 21:34
    0
    Хитрожопых Рух,Минай,Волынь нужно ставить на место!!!!!!!!