Дмитро СЕЛЮК: «У Шахтаря і Динамо зовсім різний фінансовий стан»

Відомий агент - про ситуацію в грандах українського футболу

Дмитро СЕЛЮК: «У Шахтаря і Динамо зовсім різний фінансовий стан»
© Sport Arena. Дмитро Селюк

Агент Дмитро Селюк розповів про свою співпрацю з донецьким «Шахтарем»:

«З «Шахтарем» моя остання співпраця була, коли я привів туди Генріха Мхітаряна. Це суперклуб. У них роками налагоджена трансферна політика. Їхній ринок орієнтований на бразильців. Одного разу вони випадково взяли нігерійця, так він відразу ж загубився серед бразильців. Але чому заграв Мхітарян? Він говорив португальською, тому увійшов до цієї групи.

«Шахтар» - правильний, вибраний Ахметовим напрямок, який дає результат. Як бачимо, у них, як правило, тренери з Португалії або ж португаломовні. Ці фахівці налаштовані на роботу з бразильцями. «Шахтар» запрошує не «лівих» бразильців, а дійсно дуже хороших футболістів за великі гроші.

Можливо, Суркіс хотів би теж купити в «Динамо» якогось бразильця, як «Шахтар». Але він не в змозі платити такі гроші. У флагманів українського футболу зовсім різний фінансовий стан. Ахметову потрібно віддати належне - він вибудував команду, як свій бізнес».

Раніше Селюк завив, що «Дніпро-1» може стати серйозною силою в УПЛ.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Footboom

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Lion
      Lion, 24.06.2020 18:18
    +3
    zzg77, 24.06.2020 15:43
    Очень любопытно, откуда у Ахметова появился бизнес и такие бабки?? Ведь он у Брагина был на побегушках, как ординарец.
    А откуда в сантехника деньги на динамо???
    samird
    online
      samird, 24.06.2020 18:17
    0
    AK_228, 24.06.2020 16:07
    Ну вот прям совсем разные!?
    Прям совсем. Суркис конечно далеко не бедняк, но сравнивать его финансовые возможности с Ахметовым - смешно и наивно. Он не может себе позволить платить за перспективные игроков по 10-15 миллионов. И платить им фантастические по украинским п=меркам зарплаты, проценты агентам и т.д. и т.п.. Ахметов и правда выбрал оптимальный для себя путь. Но для этого надо располагать соответствующими ресурсами. И пони мать, что клуб полностью зависим от своего владельца и его денег. Если это убрать - будет как с Днепром и Металлистом. У Динамо же школа работает заметно лучше, чем селекция. Которая плоха в целом. Даже, учитывая ограниченность возможностей.
    AK_228
    online
      AK_228, 24.06.2020 16:07
    -1
    Ну вот прям совсем разные!?
    orkidea
      orkidea, 24.06.2020 15:47
    +2
    Ты знаешь кем был у Алика Грека Ахметов ? Откуда такая инфа?
    zzg77
    online
      zzg77, 24.06.2020 15:43
    -3
    Очень любопытно, откуда у Ахметова появился бизнес и такие бабки?? Ведь он у Брагина был на побегушках, как ординарец.
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 24.06.2020 14:39
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Суркис - это раковая опухоль клуба. Опухоль или удаляют, или она убивает организм
    Lion
    online
      Lion, 24.06.2020 18:18
    +3
    zzg77, 24.06.2020 15:43
    Очень любопытно, откуда у Ахметова появился бизнес и такие бабки?? Ведь он у Брагина был на побегушках, как ординарец.
    А откуда в сантехника деньги на динамо???
    orkidea
      orkidea, 24.06.2020 15:47
    +2
    Ты знаешь кем был у Алика Грека Ахметов ? Откуда такая инфа?
    samird
    online
      samird, 24.06.2020 18:17
    0
    AK_228, 24.06.2020 16:07
    Ну вот прям совсем разные!?
    Прям совсем. Суркис конечно далеко не бедняк, но сравнивать его финансовые возможности с Ахметовым - смешно и наивно. Он не может себе позволить платить за перспективные игроков по 10-15 миллионов. И платить им фантастические по украинским п=меркам зарплаты, проценты агентам и т.д. и т.п.. Ахметов и правда выбрал оптимальный для себя путь. Но для этого надо располагать соответствующими ресурсами. И пони мать, что клуб полностью зависим от своего владельца и его денег. Если это убрать - будет как с Днепром и Металлистом. У Динамо же школа работает заметно лучше, чем селекция. Которая плоха в целом. Даже, учитывая ограниченность возможностей.