ВІДЕО. Розважався, зганьбив клуб. Через відеоролик Фонсеці повернули гравця

Хавбек «Віторії Сетубал» Мірко Антонуччі потрапив у скандальну історію

ВІДЕО. Розважався, зганьбив клуб. Через відеоролик Фонсеці повернули гравця
© ФК Рома. Мірко Антонуччі

Італійський півзахисник Мірко Антонуччі потрапив у скандальну історію через опублікований в соцмережах відеоролик з музикою і танцями.

Португальський клуб «Віторія Сетубал» через негідну поведінку достроково повернув орендованого гравця італійській «Ромі», яку очолює екс-наставник «Шахтаря» Паулу Фонсека.

Виявилося, що футболіст розважався танцями з дівчиною в Tik-Tok після поразки своєї команди проти «Боавішти» (1:3). Це викликало різке обурення в португальському клубі. Керівники повідомили, що така поведінка гравця неприпустима та прийняли рішення достроково розірвати орендну угоду.

@mirkoantonucci

Brilliamo insieme 🔥✨🌴 ##fyp ##neiperte ##xyzbca

♬ Shh (Young Fanatic) - jessika.prank
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Сайт Джанлуки Ді Марціо

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Mishka_Tayson
      Mishka_Tayson, 24.06.2020 14:07
    0
    Керівники - дебіли!))
    Тарас Пипко
      Тарас Пипко, 24.06.2020 01:02
    +2
    Капец. А если б он с ней сексом занялся? Убили бы?
    Михаил Степанов
      Михаил Степанов, 23.06.2020 22:41
    +4
    ну видимо его игра не впечатляет, вот и нашли повод для возврата. Сомневаюсь что его возвращали если б он в каждой игре по мячу забивал или по голевому пасу отдавал
    n.tkach
      n.tkach, 23.06.2020 22:31
    +2
    Новость "огонь".
    ihor7003
      ihor7003, 23.06.2020 22:30
    0
    Дибилизм!!!!
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 23.06.2020 22:20
    +3
    Ну це маразм. Що йому 40 днів в траурі ходити?
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 23.06.2020 22:16
    +2
    надо было напиться с горя
    rus
      rus, 23.06.2020 22:16
    +2
    это уже бред!
    alzhovtyak
      alzhovtyak, 23.06.2020 22:09
    +11
    по-моему, просто искали повод его сбагрить
    alzhovtyak
      alzhovtyak, 23.06.2020 22:09
    +11
    по-моему, просто искали повод его сбагрить
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 23.06.2020 22:41
    +4
    ну видимо его игра не впечатляет, вот и нашли повод для возврата. Сомневаюсь что его возвращали если б он в каждой игре по мячу забивал или по голевому пасу отдавал
    Pro100ecspert
      Pro100ecspert, 23.06.2020 22:20
    +3
    Ну це маразм. Що йому 40 днів в траурі ходити?
    Тарас Пипко
      Тарас Пипко, 24.06.2020 01:02
    +2
    Капец. А если б он с ней сексом занялся? Убили бы?
    n.tkach
      n.tkach, 23.06.2020 22:31
    +2
    Новость "огонь".
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 23.06.2020 22:16
    +2
    надо было напиться с горя
    rus
      rus, 23.06.2020 22:16
    +2
    это уже бред!
    Mishka_Tayson
      Mishka_Tayson, 24.06.2020 14:07
    0
    Керівники - дебіли!))
    ihor7003
      ihor7003, 23.06.2020 22:30
    0
    Дибилизм!!!!