Олег КУЗНЕЦОВ: «Під сумнів можна поставити другий пенальті у ворота Динамо»

Спеціаліст поділився думкою про перемогу киян над «Колосом» (2:1)

2142
1
УАФ. Олег Кузнецов

Екс-гравець збірної України і київського «Динамо» Олег Кузнецов підбив підсумки перемоги «Динамо» над «Колосом» (2:1) в матчі 27-го туру УПЛ

«Думаю, під сумнів точно можна поставити тільки другий 11-метровий у ворота «Динамо», щодо інших епізодів арбітр приймав рішення, покладаючись на VAR. У першому таймі цього поєдинку були хороші швидкості і рівна гра, ну а після перерви «Динамо» на класі переламало хід подій на свою користь. Якби «Колос» забив перший свій пенальті і реалізував вихід сам на сам, все могло б скластися інакше для команди Костишина. Однак «Колосу» не вистачає футболістів, здатних вирішувати все саме в таких, ключових, моментах гри. Зауважу, що Михайличенку знову вдалося змінити хід матчу за рахунок вдалих замін», — вважає Кузнецов.