Олексій БЄЛІК: «VAR проблем не вирішить»

Спеціаліст – про скандал в матчі «Динамо» – «Колос»

Олексій БЄЛІК: «VAR проблем не вирішить»
© Футбол 1/2/3. Олексій Бєлік

У 27-му турі УПЛ «Динамо» насилу здолало «Колос» (2:1). Суддівство поєдинку викликало масу суперечок, оскільки рефері Сергій Бойко призначив аж 4 пенальті за гру. Колишній футболіст збірної України Олексій Бєлік висловився про поєдинок на НСК «Олімпійський».

«Коли в матчі багато подій, завжди є про що поговорити і це приємно. Але з таким відтінком... Вкотре я дивуюся, що VAR всіх проблем не вирішить - ані в європейських чемпіонатах, ані в нашому тим більше. Мені здається, у нас є дуже сильний підтекст недовіри один одному між клубами. 

Практично кожен тренер під час або після матчів висловлює претензії суддям. Це мене найбільше засмучує. Арбітри помиляються скрізь, але наша найбільша проблема - боротися з підтекстом. Якщо арбітр помиляється, це саме помилка, а не якась зацікавленість», - сказав Бєлік.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 23.06.2020 11:12
    -1
    kvv1404, 23.06.2020 11:01
    Слів то в тебе в унітазі! Я сказав що сказав,ти зрозумів як зрозумів!
    Шо ты мелешь , я тебе говорю что давай видео глянем тянули Де Пену или нет ?
    Или ты мне скажешь что тянуть игрока за футболку не против правил ?
    kvv1404
    online
      kvv1404, 23.06.2020 11:01
    0
    jekаfunny, 23.06.2020 10:53
    Слив
    Слів то в тебе в унітазі! Я сказав що сказав,ти зрозумів як зрозумів!
    kvv1404
    online
      kvv1404, 23.06.2020 11:00
    0
    jekаfunny, 23.06.2020 10:54
    Каким именно на Вербиче ?
    Та обидва,то ж епізоди близнюки!!!!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 23.06.2020 10:54
    0
    kvv1404, 23.06.2020 10:51
    Ти вже краще зроби підборку таких як на Вербічі ставили!!! А відео з де Пеной мені не треба,я гру дивився!!!
    Каким именно на Вербиче ?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 23.06.2020 10:53
    0
    kvv1404, 23.06.2020 10:48
    З тобою сілкуватись я звагалі не маю бажання і не буду.Ти сам знаєш з яких причин.Тож роходь мимо мене і йди собі з Богом!
    Слив
    kvv1404
    online
      kvv1404, 23.06.2020 10:51
    0
    jekаfunny, 23.06.2020 10:30
    А как в Европе судят ?
    Глянем подборку каналец с Бундеслиги
    Или давай сразу тебе момент с ДеПеной сброшу ?
    Ти вже краще зроби підборку таких як на Вербічі ставили!!! А відео з де Пеной мені не треба,я гру дивився!!!
    kvv1404
    online
      kvv1404, 23.06.2020 10:48
    0
    jekаfunny, 23.06.2020 10:30
    А как в Европе судят ?
    Глянем подборку каналец с Бундеслиги
    Или давай сразу тебе момент с ДеПеной сброшу ?
    З тобою сілкуватись я звагалі не маю бажання і не буду.Ти сам знаєш з яких причин.Тож роходь мимо мене і йди собі з Богом!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 23.06.2020 10:30
    +1
    kvv1404, 23.06.2020 10:02
    Пенальті на Мораеші не було,заспокойся! Просто в тому випадку суддя зайняв невірну позицію,виконавча майстерність Мораеша була на високому рівні і по таймінгу і по натуральності падіння.Ну і ВАРу на тому матчі не було.А так цілком заслужена жовта картка за симуляцію.Тебе це заспокоіло? А в матчі Колос-Динамо ВАР був осб в чому різниця. Шахтар по грі,коли вони програвали то додав в агресивності і забив два цілком робочі гола.Динамо за всю гру спромоглося на 2-3 напівмомента і тільки один момент коли Буяльський влучив у стійку.Решта все зробив Бойко. По момену з Цитаішвілі-як на мене там не було ні пенальті ні жовтої за симуляцію,Цитаішвілі сам наскочив на захисника.Решта пенальті в ворота Колоса з області балету,хтось когось торкнувся рукою,відчувши дотик нападник впав. В Европі вже давно так не судять! А два пенальті в ворота Динамо були чисті,за гру рукою Попова і за те що вдвох (Миколенко і Де Пена) завалили Ільїна.
    А как в Европе судят ?
    Глянем подборку каналец с Бундеслиги
    Или давай сразу тебе момент с ДеПеной сброшу ?
    APL
    online
      APL, 23.06.2020 10:15
    0
    kvv1404, 23.06.2020 10:02
    Пенальті на Мораеші не було,заспокойся! Просто в тому випадку суддя зайняв невірну позицію,виконавча майстерність Мораеша була на високому рівні і по таймінгу і по натуральності падіння.Ну і ВАРу на тому матчі не було.А так цілком заслужена жовта картка за симуляцію.Тебе це заспокоіло? А в матчі Колос-Динамо ВАР був осб в чому різниця. Шахтар по грі,коли вони програвали то додав в агресивності і забив два цілком робочі гола.Динамо за всю гру спромоглося на 2-3 напівмомента і тільки один момент коли Буяльський влучив у стійку.Решта все зробив Бойко. По момену з Цитаішвілі-як на мене там не було ні пенальті ні жовтої за симуляцію,Цитаішвілі сам наскочив на захисника.Решта пенальті в ворота Колоса з області балету,хтось когось торкнувся рукою,відчувши дотик нападник впав. В Европі вже давно так не судять! А два пенальті в ворота Динамо були чисті,за гру рукою Попова і за те що вдвох (Миколенко і Де Пена) завалили Ільїна.
    Перша в ворота ДК дійсно було а ось друга це копія фолу на Цитіашвілі,
    APL
    online
      APL, 23.06.2020 10:13
    +1
    Вячеслав Круссер, 23.06.2020 09:56
    Потому что Цита там лепил Милевского!
    А гравець Колоса не ліпив Мілевського коли нібито фолив Микуленко????
    kvv1404
    online
      kvv1404, 23.06.2020 10:02
    +2
    Zport., 23.06.2020 09:30
    Почему судья не поставил пенальти на Цитаишвиши? В других матчах хорошо судят? В матче шахтер-Александрия был пенальти на мораеше?
    Пенальті на Мораеші не було,заспокойся! Просто в тому випадку суддя зайняв невірну позицію,виконавча майстерність Мораеша була на високому рівні і по таймінгу і по натуральності падіння.Ну і ВАРу на тому матчі не було.А так цілком заслужена жовта картка за симуляцію.Тебе це заспокоіло? А в матчі Колос-Динамо ВАР був осб в чому різниця. Шахтар по грі,коли вони програвали то додав в агресивності і забив два цілком робочі гола.Динамо за всю гру спромоглося на 2-3 напівмомента і тільки один момент коли Буяльський влучив у стійку.Решта все зробив Бойко. По момену з Цитаішвілі-як на мене там не було ні пенальті ні жовтої за симуляцію,Цитаішвілі сам наскочив на захисника.Решта пенальті в ворота Колоса з області балету,хтось когось торкнувся рукою,відчувши дотик нападник впав. В Европі вже давно так не судять! А два пенальті в ворота Динамо були чисті,за гру рукою Попова і за те що вдвох (Миколенко і Де Пена) завалили Ільїна.
    LeXXX костюк
      LeXXX костюк, 23.06.2020 09:58
    0
    PFCLviv, 23.06.2020 09:44
    Вар не подолає корупцію!
    ______________________________________________
    В нашей стране её не одолеет ничто!
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 23.06.2020 09:56
    0
    Zport., 23.06.2020 09:30
    Почему судья не поставил пенальти на Цитаишвиши? В других матчах хорошо судят? В матче шахтер-Александрия был пенальти на мораеше?
    Потому что Цита там лепил Милевского!
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 23.06.2020 09:49
    0
    в любом случае ВАР это плюс, такие команды как ворскла, колос, днепр и т.д., смогут спокойно играть между собой.
    temamx2727
    online
      temamx2727, 23.06.2020 09:48
    +1
    Zport., 23.06.2020 09:30
    Почему судья не поставил пенальти на Цитаишвиши? В других матчах хорошо судят? В матче шахтер-Александрия был пенальти на мораеше?
    Заипал уже со своим грузином, прицепился к одному моменту. Та это ничто, в сравнении с невиданным судейством против колоса.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 23.06.2020 09:47
    +2
    ВАР не решит проблем с участием динамо\шахтёра, но в упл играют и другие команды.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 23.06.2020 09:45
    -3
    LeXXX костюк, 23.06.2020 09:43
    ___________________________________________
    В матче Заря - Динамо, была красная карточка Кендзёре за грубую игру против Михайличенко (Заря)? В том же матче не поставлен пенальти за игру рукой Попова. И зачем мне парить Шахтёр? Никогда не был и не буду его болельщиком(кроме еврокубков)!
    Руки Попова не было
    Так как не было намерения сыграть в мяч и движения к мячу
    Кендзера сыграл сначала в мяч . За это КК дают ?
    Можно сводку из правил . Где игра в мяч подразумевает КК ?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 23.06.2020 09:44
    +5
    Вар не подолає корупцію!
    LeXXX костюк
      LeXXX костюк, 23.06.2020 09:43
    0
    Zport., 23.06.2020 09:30
    Почему судья не поставил пенальти на Цитаишвиши? В других матчах хорошо судят? В матче шахтер-Александрия был пенальти на мораеше?
    ___________________________________________
    В матче Заря - Динамо, была красная карточка Кендзёре за грубую игру против Михайличенко (Заря)? В том же матче не поставлен пенальти за игру рукой Попова. И зачем мне парить Шахтёр? Никогда не был и не буду его болельщиком(кроме еврокубков)!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 23.06.2020 09:41
    -1
    LeXXX костюк, 23.06.2020 09:18
    VAR проблему решит там где и без него было более-менее. К сожалению, это не касается нашего чемпионата. Уже вторую игру Динамо подряд VAR им только ПОМОГАЕТ, вместе с продажными свистками

    За две игры ставит 2 пенальти в ворота Динамо не ставит вполне вероятную пенку на Цыганкове
    Я надеюсь твоему шахтеру так все матчи будут « помогать «
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 23.06.2020 09:44
    +5
    Вар не подолає корупцію!
    LeXXX костюк
      LeXXX костюк, 23.06.2020 09:26
    +4
    Zport., 23.06.2020 09:19
    Каким образом ВАР помог Динамо?
    ___________________________________
    Спросите это у арбитров обслуживающих последние две игры Динамо!
    kvv1404
    online
      kvv1404, 23.06.2020 10:02
    +2
    Zport., 23.06.2020 09:30
    Почему судья не поставил пенальти на Цитаишвиши? В других матчах хорошо судят? В матче шахтер-Александрия был пенальти на мораеше?
    Пенальті на Мораеші не було,заспокойся! Просто в тому випадку суддя зайняв невірну позицію,виконавча майстерність Мораеша була на високому рівні і по таймінгу і по натуральності падіння.Ну і ВАРу на тому матчі не було.А так цілком заслужена жовта картка за симуляцію.Тебе це заспокоіло? А в матчі Колос-Динамо ВАР був осб в чому різниця. Шахтар по грі,коли вони програвали то додав в агресивності і забив два цілком робочі гола.Динамо за всю гру спромоглося на 2-3 напівмомента і тільки один момент коли Буяльський влучив у стійку.Решта все зробив Бойко. По момену з Цитаішвілі-як на мене там не було ні пенальті ні жовтої за симуляцію,Цитаішвілі сам наскочив на захисника.Решта пенальті в ворота Колоса з області балету,хтось когось торкнувся рукою,відчувши дотик нападник впав. В Европі вже давно так не судять! А два пенальті в ворота Динамо були чисті,за гру рукою Попова і за те що вдвох (Миколенко і Де Пена) завалили Ільїна.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 23.06.2020 09:47
    +2
    ВАР не решит проблем с участием динамо\шахтёра, но в упл играют и другие команды.
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 23.06.2020 09:33
    +2
    Zport., 23.06.2020 09:30
    Почему судья не поставил пенальти на Цитаишвиши? В других матчах хорошо судят? В матче шахтер-Александрия был пенальти на мораеше?
    у тебя очередной соц. опрос?
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 23.06.2020 09:10
    +2
    У нас ВАР как компьютер для обезьяны. Минутами стоят и слушают ассистентов, а потом сами балдеют у монитора... Лучше бы уже сразу что то решали, и так бы и было, как раньше. имхо
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 23.06.2020 10:30
    +1
    kvv1404, 23.06.2020 10:02
    Пенальті на Мораеші не було,заспокойся! Просто в тому випадку суддя зайняв невірну позицію,виконавча майстерність Мораеша була на високому рівні і по таймінгу і по натуральності падіння.Ну і ВАРу на тому матчі не було.А так цілком заслужена жовта картка за симуляцію.Тебе це заспокоіло? А в матчі Колос-Динамо ВАР був осб в чому різниця. Шахтар по грі,коли вони програвали то додав в агресивності і забив два цілком робочі гола.Динамо за всю гру спромоглося на 2-3 напівмомента і тільки один момент коли Буяльський влучив у стійку.Решта все зробив Бойко. По момену з Цитаішвілі-як на мене там не було ні пенальті ні жовтої за симуляцію,Цитаішвілі сам наскочив на захисника.Решта пенальті в ворота Колоса з області балету,хтось когось торкнувся рукою,відчувши дотик нападник впав. В Европі вже давно так не судять! А два пенальті в ворота Динамо були чисті,за гру рукою Попова і за те що вдвох (Миколенко і Де Пена) завалили Ільїна.
    А как в Европе судят ?
    Глянем подборку каналец с Бундеслиги
    Или давай сразу тебе момент с ДеПеной сброшу ?
    APL
    online
      APL, 23.06.2020 10:13
    +1
    Вячеслав Круссер, 23.06.2020 09:56
    Потому что Цита там лепил Милевского!
    А гравець Колоса не ліпив Мілевського коли нібито фолив Микуленко????
    temamx2727
    online
      temamx2727, 23.06.2020 09:48
    +1
    Zport., 23.06.2020 09:30
    Почему судья не поставил пенальти на Цитаишвиши? В других матчах хорошо судят? В матче шахтер-Александрия был пенальти на мораеше?
    Заипал уже со своим грузином, прицепился к одному моменту. Та это ничто, в сравнении с невиданным судейством против колоса.
    LeXXX костюк
      LeXXX костюк, 23.06.2020 09:18
    +1
    VAR проблему решит там где и без него было более-менее. К сожалению, это не касается нашего чемпионата. Уже вторую игру Динамо подряд VAR им только ПОМОГАЕТ, вместе с продажными свистками
    kvv1404
    online
      kvv1404, 23.06.2020 11:01
    0
    jekаfunny, 23.06.2020 10:53
    Слив
    Слів то в тебе в унітазі! Я сказав що сказав,ти зрозумів як зрозумів!
    kvv1404
    online
      kvv1404, 23.06.2020 11:00
    0
    jekаfunny, 23.06.2020 10:54
    Каким именно на Вербиче ?
    Та обидва,то ж епізоди близнюки!!!!
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 23.06.2020 10:54
    0
    kvv1404, 23.06.2020 10:51
    Ти вже краще зроби підборку таких як на Вербічі ставили!!! А відео з де Пеной мені не треба,я гру дивився!!!
    Каким именно на Вербиче ?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 23.06.2020 10:53
    0
    kvv1404, 23.06.2020 10:48
    З тобою сілкуватись я звагалі не маю бажання і не буду.Ти сам знаєш з яких причин.Тож роходь мимо мене і йди собі з Богом!
    Слив
    kvv1404
    online
      kvv1404, 23.06.2020 10:51
    0
    jekаfunny, 23.06.2020 10:30
    А как в Европе судят ?
    Глянем подборку каналец с Бундеслиги
    Или давай сразу тебе момент с ДеПеной сброшу ?
    Ти вже краще зроби підборку таких як на Вербічі ставили!!! А відео з де Пеной мені не треба,я гру дивився!!!
    kvv1404
    online
      kvv1404, 23.06.2020 10:48
    0
    jekаfunny, 23.06.2020 10:30
    А как в Европе судят ?
    Глянем подборку каналец с Бундеслиги
    Или давай сразу тебе момент с ДеПеной сброшу ?
    З тобою сілкуватись я звагалі не маю бажання і не буду.Ти сам знаєш з яких причин.Тож роходь мимо мене і йди собі з Богом!
    APL
    online
      APL, 23.06.2020 10:15
    0
    kvv1404, 23.06.2020 10:02
    Пенальті на Мораеші не було,заспокойся! Просто в тому випадку суддя зайняв невірну позицію,виконавча майстерність Мораеша була на високому рівні і по таймінгу і по натуральності падіння.Ну і ВАРу на тому матчі не було.А так цілком заслужена жовта картка за симуляцію.Тебе це заспокоіло? А в матчі Колос-Динамо ВАР був осб в чому різниця. Шахтар по грі,коли вони програвали то додав в агресивності і забив два цілком робочі гола.Динамо за всю гру спромоглося на 2-3 напівмомента і тільки один момент коли Буяльський влучив у стійку.Решта все зробив Бойко. По момену з Цитаішвілі-як на мене там не було ні пенальті ні жовтої за симуляцію,Цитаішвілі сам наскочив на захисника.Решта пенальті в ворота Колоса з області балету,хтось когось торкнувся рукою,відчувши дотик нападник впав. В Европі вже давно так не судять! А два пенальті в ворота Динамо були чисті,за гру рукою Попова і за те що вдвох (Миколенко і Де Пена) завалили Ільїна.
    Перша в ворота ДК дійсно було а ось друга це копія фолу на Цитіашвілі,
    LeXXX костюк
      LeXXX костюк, 23.06.2020 09:58
    0
    PFCLviv, 23.06.2020 09:44
    Вар не подолає корупцію!
    ______________________________________________
    В нашей стране её не одолеет ничто!
    Вячеслав Круссер
    online
      Вячеслав Круссер, 23.06.2020 09:56
    0
    Zport., 23.06.2020 09:30
    Почему судья не поставил пенальти на Цитаишвиши? В других матчах хорошо судят? В матче шахтер-Александрия был пенальти на мораеше?
    Потому что Цита там лепил Милевского!
    Evgene Boykinyuk
    online
      Evgene Boykinyuk, 23.06.2020 09:49
    0
    в любом случае ВАР это плюс, такие команды как ворскла, колос, днепр и т.д., смогут спокойно играть между собой.